Neler Yeni

Yazılıların İptali Kesinleşiyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu farklı yerlere gitmiş milletin tartışmasını değil teorileri konuşalım arkadaşlar.
Tahmini turist dalgasının havaların ısınması ile geleceği bekleniliyor turist dalgası ile iptal veya erteleme kesinleşebilir.
Objektif konuşalım benim içimde istek yok heves yok bir şey yok eskiden kim yüksek alacak diye çalışırdık ama o heves istek kalmadı.
Burada olsun olmasın diye asla dalaşa girmeyeceğim kedi köpek kavgası değil bu , yazanlara kızgın atın geçin hiç bir şey yapamazlar.
Şimdi bu hafta havaların normal seyirde ilerlemesi bekleniyor havalar zaten ısınmaya başladı yavaş yavaş daha çok ısınacak bu büyük bir etken.
Sağlığımız önemli deyip sınav sınav diye dalaşanlar yüzünden biz istemiyoruz . Sınavlar olursa bizim için ben dersleri salarım varsa beni tutabilecek tutsun. Derse giriyorum yemediğim hakaret kalmıyor bir de çıkmış birileri ders dinleyin diyor he he öyledir .

Bir ihtimal sınavlar iptal olur diyorum siz ne düşünüyorsunuz?

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
İptal olmasına Sevindim Ama Bu Sağlımız İçin değil Tursitleri çekmek için galiba

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fizik hocası mı?
Almanca. Şikayet etmediğimiz yer kalmadı idare edin bir sene diyorlar. Fizik hocası derste uyuyo ses tonu da ninni gibi geliyor dersi dinleyin diyenler gelsin benim yerime de dinlesin bari

Tre-x

80+ Silver
İptal olmasına Sevindim Ama Bu Sağlımız İçin değil Tursitleri çekmek için galiba
Henüz kesin bir açıklama yok bro tahminlerimiz o yönde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir şey söyledi bir instada durum öğrencilerin lehine gibi

Ekler

• IMG-20210511-WA0010.jpg
    IMG-20210511-WA0010.jpg
    17.4 KB · Hit: 30

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
enes
%90 iptal gibi.

Alfha13

80+ Silver
Biz 2. dönem 1. sınavları olduk bile. 2.ler de olmayacak büyük ihtimal.

EDXw

80+
Almanca. Şikayet etmediğimiz yer kalmadı idare edin bir sene diyorlar. Fizik hocası derste uyuyo ses tonu da ninni gibi geliyor dersi dinleyin diyenler gelsin benim yerime de dinlesin bari
ExLOpUAVoAsASrA.jpg
Türkiyede okumak için stresli değil.
Deniz lise yıllarında:

(görüntü 144p olduğuna bakmayın doğru düzgün bunu bulabildim .d)

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle Türkiyede okumak için stresli değil.
Deniz lise yıllarında:

(görüntü 144p olduğuna bakmayın doğru düzgün bunu bulabildim .d)
Sanırsam 2030 da saçlarım döküle döküle bu hale gelecek şuanda dökülmesinin önüne geçemiyorum çünkü.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bizimde kimyacı at hırsızları embesiller gibi hakaretler ediyor müdüre söylediğimiz halde yapmaya devam ediyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bizimde kimyacı at hırsızları embesiller gibi hakaretler ediyor müdüre söylediğimiz halde yapmaya devam ediyor
Takan yok bro . Bizde söyledik bir şey değişmedi napayım kayıt alıp rezil mi edeyim? Böyle mi akıllanacaklar. Seçim dahi yapamayan mebden eğitim bekliyoruz birde.

Top Bottom