Neler Yeni

Yeni Web Sitemizi Değerlendirir Misiniz? 🎉

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
ahmet okan
Arayüz Geliştirilebilir Tema Ve search en üste alınabilir ayrı olması kötü olmuş Genel Olarak Güzel Ve biraz Konuları İçerik olarak yükseltin dolu olsun.

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Arayüz Geliştirilebilir Tema Ve seorch en üste alınabilir ayrı olması kötü olmuş Genel Olarak Güzel Ve biraz Konuları İçerik olarak yükseltin dolu olsun.
İçerik konusunda geliştirmeler yapmayı düşünüyorum. Düşünceleriniz için teşekkürler hocam.

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Eren Turhan
1000009714.jpg

Erişilebilrilik değerini düzeltin hızı gayet iyi footerdaki wordpress yazısını kaldırın , login urlsini değişin , tag kullanmayın tag devri bitti artık, genel adındaki kategoriyi önermiyorum tüm her şeyde kullanmışsınız nerdeyse kategoriler spesifik olmalı ve açıklamaları olmalı

Ek plugin önerisi
Simple toc
Perfmaters

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Çok güzel olmuş elinize sağlık, renk değişikliği yapılabilir şahsen biraz boğucu ve sıkıcı buldum. Araya farklı renkler eklenebilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Alıntıyı görüntüle
Erişilebilrilik değerini düzeltin hızı gayet iyi footerdaki wordpress yazısını kaldırın , login urlsini değişin , tag kullanmayın tag devri bitti artık, genel adındaki kategoriyi önermiyorum tüm her şeyde kullanmışsınız nerdeyse kategoriler spesifik olmalı ve açıklamaları olmalı

Ek plugin önerisi
Simple toc
Perfmaters

Çok güzel olmuş elinize sağlık, renk değişikliği yapılabilir şahsen biraz boğucu ve sıkıcı buldum. Araya farklı renkler eklenebilir.
Düşünceleriniz için teşekkürler hocam.

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Selamün aleyküm. İçerik olarak teknoloji haberleri ve rehber ağırlıklı bir web sitesi olmasını planlıyorum. Tasarım ve içerik açısından değerlendirir misiniz? Önerileriniz neler?

TeknoMosfer yazısının Fontunu daha şekilli şukullu havalı yapın

• Beğen

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,008
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
burası nedense bi tık rahatsız etti beni ama bu kısım gayet sade güzel olmuş onun dışında renk ve font değişikliğine gidilebilir.

• Beğen

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Aziz
Elinize sağlık.

• Beğen

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Berat fatih
Hocam siteyi Github arayüzünden mı çaldınız çok benzemiş yazı karakterleri çok büyük iç içe duruyor

atıgım görselde soldaki tarafı saga bir de oraya ufak bi küçültme logusu koy kapatma sekmesi yanı açılır kapanır dolap gibi büyük işaretledigim yeri de biraz küçületebilirsiniz isterseniz

aşagıdakı üst kısmıda büyütebilrsisiniz edge örnek verebilrim ama yani daha büyük font şeklinde

Ekler

• Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    719.9 KB · Hit: 16
  • Screenshot_15.png
    Screenshot_15.png
    1.7 MB · Hit: 16
  • Beğen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Üst kısım olmamış. Öne çıkartıp vurgulamanız lazım. Mesela prime video ya girince nasıl yukardaki film gözümüze çarpıyorsa buda benzer olmalı. Nereye bakmamız gerektiğini bize sayfa söylemeli . Ortalanmalı

Sol kısım daki panel bence gereksiz olmuş, Orayı boş bırakın veya biraz aşağı indirip reklamlar için kullanın.

alt kısıma inince fotoğraflar konunun ne anlattığı hakkında pek bir fikir vermiyor. Daha büyük ve ilgili resimler olabilir.

Başlıklar daha belirigin olabilir . Tarihlerde daha küçük .

Bunlar anasayfa hakkında kişisel görüşlerim. Herhangi bir web tasarım deneyimin yoksa sadece siteye girince basit bir kullanıcının gözüne farklı gelenleri belirttim.

• Beğen

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Hocam siteyi Github arayüzünden mı çaldınız çok benzemiş yazı karakterleri çok büyük iç içe duruyor

atıgım görselde soldaki tarafı saga bir de oraya ufak bi küçültme logusu koy kapatma sekmesi yanı açılır kapanır dolap gibi büyük işaretledigim yeri de biraz küçületebilirsiniz isterseniz

aşagıdakı üst kısmıda büyütebilrsisiniz edge örnek verebilrim ama yani daha büyük font şeklinde
Hocam çalmak tabiri nedir 😂. Tema WordPress temalar kısmında ücretsiz olarak sunulan bir tema. Yinede teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,316
Üyeler
142,111
Son üye
Sıkılıyorum Sabri
Top Bottom