Neler Yeni

Yeniden Aktif Forum Partisi (Herhangi bir siyasi parti ile alakamız yoktur!)

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Sizin eski kastınızla benim eskisi gibi kastım çok farklı... Ve maalesef benimki geri dönmeyecek. Geçen gün profil mesajlarıma bakıyordum, ilkine kadar gittim. Zamanında forumda aktif bulunan saygı duyduğum birçok insan... Yarısı banlı, yarısı aktif değil.

Uzun süre ara vermiştim ki olduğum zamanlarda da çok aktif mesaj yazmıyorum. -bkz. hala bronz, hatta zar zor bronz oldu- Ara sıra yazılarını gördükçe sevindiğim eskiden tanıdığım kişiler var hala.

Bazı kişiler de bakıyorum takip ediyorum, eskiden saygı duyduğum kişilerden ama nick değiştiği için tanıyamıyorum.

Benim hatırladığım ilk 1.5 yıl fln, korkarım o zamana dönüş yok artık...
Aktiflik az ama o kadar vahim değil bence.
Param yok. Yine de sevebilecek misin beni?
Hayır.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Bence de öyle benim bahsettiğim ilk zamanlardan kalanlar hakkındaydı.
Forumun en çok mesaj yazanı sırf söylediği bir şey yanlış diye banladılar. Haturladığım kadarıyla normal bir insanın yapabileceği bir hataydı. Hatta bence hiçbir sorun yoktu. Diktatörlük gibi sırf Abdullah Hacıgüle karşı bir şey söylediği için. O da ekran kartı güzel değil demişti. Sadece bu.. Sonra 1 aylık ban. Yazık cidden..

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,592
İsim
Memati Baş
Sevgili forumdaşlarım! Bugün buralara niçin geldim, nasıl geldim? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, Chrome'a girdim, forumu açtım, Konu Dışı'na tıkladım geldim. Amma! Gelmemiş de olabilirim. Gelmişsem gelmişimdir, gelmediysem gelmemişimdir. Görünen forum bulut serverda değildir. Buraya geldik de gelmedik mi dedik? Bunlar bir takım sallamasyon sözcüklerdir. Gerçi yahu ben buraya niye geldim. Kim getirdi lan beni buraya? Mazilere dalmaya geldim. Şaka maka.. Sevgili Romalılar, forumdaşlarım, Gariban gardaşlarım, gönlü fakir, gözü aç, aklı pirupak sırdaşlarım. Nasılsınızdır?

Tamam fazla uzatmayalım. Biliyorsunuz son 3 aydır foruma bayağı bir ara verdim. Verdim çünkü forum acayip derecede ölmüştü. Gerçekten sesi soluğu çıkmıyordu. Profil mesajlarında saniye başı yeni bir mesaj gelirken, saatte bir gelir olmuştu. Birazdan aşağıya etiketleyeceğim herkes bana hak verecektir. Zira hep beraber yaşıyorduk forumda. Hatta forumu ayakta tutan, yaşatan tayfa bizdik diyebilirim.. İnanır mısınız @Gri Caner'in sponsor almaları bile eğlenceliydi bir ara. (Ama sadece bir ara! :)) Neyse sorun değil olan oldu. Önümüze bakmak için size ihtiyacım var.

OUHasan Komutasında Forumu Ayakta Tutma ve Eski Haline Getirme SEFERBERLİĞİNE hazır mısınız?
Biz hazırız. Ama ne yapacağımızı bilmiyorum. Çaktırmayın. Ama sorun yok. Kararsızlık en kötü karardan dahi kötüdür. O yüzden en azından adım atmış olalım. Bundan sonra Forumu ayakta tutmaya ve eski haline getirmeye yönelik yapabileceğimiz şeyleri, fikirlerinizi yazın! Yoksa söylerim @MematiBaş🚬 ağabeyime sıkar kafanıza atar denize..

🤵 UYARI 👰

Herhangi bir siyasi parti ile alakamız yoktur!

varım be kanki.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,429
İsim
Olcay akbulut
Sevgili forumdaşlarım! Bugün buralara niçin geldim, nasıl geldim? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, Chrome'a girdim, forumu açtım, Konu Dışı'na tıkladım geldim. Amma! Gelmemiş de olabilirim. Gelmişsem gelmişimdir, gelmediysem gelmemişimdir. Görünen forum bulut serverda değildir. Buraya geldik de gelmedik mi dedik? Bunlar bir takım sallamasyon sözcüklerdir. Gerçi yahu ben buraya niye geldim. Kim getirdi lan beni buraya? Mazilere dalmaya geldim. Şaka maka.. Sevgili Romalılar, forumdaşlarım, Gariban gardaşlarım, gönlü fakir, gözü aç, aklı pirupak sırdaşlarım. Nasılsınızdır?

Tamam fazla uzatmayalım. Biliyorsunuz son 3 aydır foruma bayağı bir ara verdim. Verdim çünkü forum acayip derecede ölmüştü. Gerçekten sesi soluğu çıkmıyordu. Profil mesajlarında saniye başı yeni bir mesaj gelirken, saatte bir gelir olmuştu. Birazdan aşağıya etiketleyeceğim herkes bana hak verecektir. Zira hep beraber yaşıyorduk forumda. Hatta forumu ayakta tutan, yaşatan tayfa bizdik diyebilirim.. İnanır mısınız @Gri Caner'in sponsor almaları bile eğlenceliydi bir ara. (Ama sadece bir ara! :)) Neyse sorun değil olan oldu. Önümüze bakmak için size ihtiyacım var.

OUHasan Komutasında Forumu Ayakta Tutma ve Eski Haline Getirme SEFERBERLİĞİNE hazır mısınız?
Biz hazırız. Ama ne yapacağımızı bilmiyorum. Çaktırmayın. Ama sorun yok. Kararsızlık en kötü karardan dahi kötüdür. O yüzden en azından adım atmış olalım. Bundan sonra Forumu ayakta tutmaya ve eski haline getirmeye yönelik yapabileceğimiz şeyleri, fikirlerinizi yazın! Yoksa söylerim @MematiBaş🚬 ağabeyime sıkar kafanıza atar denize..

🤵 UYARI 👰

Herhangi bir siyasi parti ile alakamız yoktur!

darbeden adamı banlamışlarIPSJDGPIOASDFJGHOPISAFH

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,592
İsim
Memati Baş
Bak ortam kızışmaya başladı. Emir abiyle makara döndü aramızda ben biraz suyunu çıkardım. Sonra gerçeten değer verdiğim biri ban "Boş bir insansın" dedi forumda. Ben de çok üzüldüm o günden beri forum baya bıraktım. Sadece arada sıkıldığımda giriyorum. Onda zevk alamıyor çıkıyorum.
kim dedi la?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,242
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom