Neler Yeni

Ana Konu YKS Sonuçları Açıklandı!

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,169
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,169
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Neyin alakası yok?
YKS'de birinci olsan ne işe yarayacak dedin ya, kuzenim sayısalda 125, EA'da 50, Dilde 43. oldu. Daha okurken bile iş teklifi alıyor, çatır cutur burs alıyor. Nereye geleceği yok?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
TYT sıralamam 73k, Y-EA sıralamam 8.5k inanılmaz. Önümüzdeki yıllarda sınava girecek arkadaşlar AYT'nin önemini buradan anlayabilirsiniz sakın hafife almayın.
AYT eşit ağırlıkta öenmli , sözelde önemli. Sayısalda her şeyi en iyi şekilde yapman gerekiyor. Tabii ki yine AYT daha önemli ama zaten TYT'yi de sayısalcılar çözüyor. Seneye EA geçebilirim ya cidden sayısal kanser etti beni. Dahasını kaldıramıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sayısal 57K
EA 125K geldi.
Çok çok fazla yığılma var ya ne yapacağız bilmiyorum.

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Aslinda türk alman işletme (%100 almanca) istiyodum, sonra hukuka çevirdim yönümü yani evet hukuk
Hocam bende Ea'yım bu yıl giricem sınava nasıl çalıştınız anlatabilirmisiniz?

Daha hala başlamadım çalışmaya

Polis olmak istiyorum daha çok

Allmuted

80+ Bronze
2019 yılında seviceğimi sandığım bölüme gittim. Beğenmedim araya pandemi girdi, kyk borcu girdi ne bölümü bırakabildim ne bölüm beni bırakabildi. Kyk borcumu da ödedim o yıl girdiğimden daha da iyisini yaptım dostlar. Kendimi ikinci şansı yakalamış gibi hissediyorum şu hayatta,hayallerinizden planlarınızdan vazgeçmeyin. Olmadıysada canınızı sıkmayın seneye olur :)
ÖNEMLİ: Arkadaşlar kyk kredisi sakın almayın, ihtiyacınız olsa bile almayın. Gidin çalışın başka bir şey deneyin ama o imzayı atmayın o kağıda, ben 17600tl kredi aldım kyk'dan 39.500tl olarak ödememi istediler erken ödeme indirimiyle 33.186tl ödedim yok yere. Ki bunları random 1 ayda hesaplayıp ödemeni istiyolar sanki para basıyoruz burda. Aman dikkat edin eliniz kolunuz bağlanır.

Mert099

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Mert
Tebrik ederim, geçen senelere göre kaç bin geliyordu aynı net ve OBP ile?
OBP 84. Geçen sene 60 bin girmiştim pek iyi değildim. 2020'de yığılma olmasına rağmen o seneden bile daha kötü sıralama. Önceki senelerde 500 - ilk 1k içine girerdim.
Hangi bölüm istiyorsun?
Normalde Çizgi Film Ve Animasyon istiyordum fakat vazgeçtim, büyük ihtimal üst sıralardaki Gastronomi bölümü yazarım.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,169
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
2019 yılında seviceğimi sandığım bölüme gittim. Beğenmedim araya pandemi girdi, kyk borcu girdi ne bölümü bırakabildim ne bölüm beni bırakabildi. Kyk borcumu da ödedim o yıl girdiğimden daha da iyisini yaptım dostlar. Kendimi ikinci şansı yakalamış gibi hissediyorum şu hayatta,hayallerinizden planlarınızdan vazgeçmeyin. Olmadıysada canınızı sıkmayın seneye olur :)
İşte mezuna kalmanın önemi, biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz ama illaha puanı tuttuğu yere gitmek isteyenler var, geçirdiğiniz yıllara yazık.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,105
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben Hacettepe Tıp kazanırım abi diyecek biri yok mu az gururlanalım ya?

Allmuted

80+ Bronze
İşte mezuna kalmanın önemi, biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz ama illaha puanı tuttuğu yere gitmek isteyenler var, geçirdiğiniz yıllara yazık.
Dostum ben tarihi çok sevdiğim için iş olarakta yapabilceğimi düşündüğüm için tercih ettim. Mezuna kalmakla alakası yok benim durumumun seve seve gittim yani gitmek için gitmedim. Ama anladım ki pratik sahada çalışılacak bir iş istiyormuşum ona göre tercihimi yapıcam :)
Yazık falan değil hayat tecrübesi işte öğrendim size aktarıyorum...

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
YKS neydi ? Şu bizim YGS mi LYS miydi ? Hangisine denk ?

Top Bottom