Neler Yeni

Yurt dışı İphone telefon almak mantıklı mı?

TheFaLcoN

80+ Bronze
Fiziksel sim ve e sim arasında geçiş yaparsanız evet, her yıl 4 ay kapalı kalır. Yedek bir telefon alıp sim kartını yedek telefona takıp wifi olarak kullanabilirsin.
e sim olayını hiç duymadım e sim de arama ve mesaj ve mobil veriyi kullanabiliyor muyum fiziksel sim ile bir farklılığı var mı hocam ?

şahin doğan

80+ Platinum
e sim olayını hiç duymadım e sim de arama ve mesaj ve mobil veriyi kullanabiliyor muyum fiziksel sim ile bir farklılığı var mı hocam ?
Fiziksel sim ile Farkı yok. Her şeyi kullanabiliyorsun.

TheFaLcoN

80+ Bronze
e sim de fiziksel olarak sim takılı mı kalıcak telefonda ?

şahin doğan

80+ Platinum
e sim de fiziksel olarak sim takılı mı kalıcak telefonda ?
E sim'i cihazın içine işliyorlar. Fiziksel kartın iptal ediliyor. İstediğin zaman fiziksel kartını aktif edebiliyorsun.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Fiziki çift sim kartlı modeller varmış galiba e sime bulaşmadan 8 ay miss gibi olmazmı

TheFaLcoN

80+ Bronze
E sim'i cihazın içine işliyorlar. Fiziksel kartın iptal ediliyor. İstediğin zaman fiziksel kartını aktif edebiliyorsun.
Şu an yani en mantıklısı pasaport çıkartıp batuma bir kere girip çıkıp e devlet üzerinden 3 yıllık 2700 TL ye uzatmak doğru mudur ?

şahin doğan

80+ Platinum
Fiziki çift sim kartlı modeller varmış galiba e sime bulaşmadan 8 ay miss gibi olmazmı
Evet ama sadece çin modellerinde Çift sim var diye biliyorum. Bulursan güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an yani en mantıklısı pasaport çıkartıp batuma bir kere girip çıkıp e devlet üzerinden 3 yıllık 2700 TL ye uzatmak doğru mudur ?
3 yıllık uzatmıyorsun, kalıcı uzatıyorsun 2700 TL'ye. Sadece 3 yıl boyunca kimin adına kaydedersen onun adına olan sim kartları ile kullanabiliyorsun. 3 yıldan sonra her sim kartı oluyor.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Dostum batuma gideceksen pasaport çıkarmana gerek yok. Kimlikle batum a giriş yapabiliyorsun zaten.

Cihangir

80+ Gold
Arkadaşlar iyi akşamlar yurtdışı 12 pro tarzı iphone her hangi bir telefon almak istiyorum. Son durumları takip edemedim. Sizce almak mantıklı mı ? Kayıt işlemini nasıl yaptıracağız? Ocak ayından itibaren imei ücreti 6.000TL olacak diyorlar doğruluk payı nedir bu iphone için geçerli mi ? Tam anlamıyla kısaca ve net şekilde anlatabilecek bir kral yok mu lütfen acil yardımcı olur musunuz ?
6k kayıt yaptırmaya gerek yok 4 ay fiziksel sim 4 ay esim 4 ayda 2. el 6s alın sim kart ona takıp telefonu 12 pro ya bağlayıp kullanabilirsiniz

TheFaLcoN

80+ Bronze
Evet ama sadece çin modellerinde Çift sim var diye biliyorum. Bulursan güzel olur.

3 yıllık uzatmıyorsun, kalıcı uzatıyorsun 2700 TL'ye. Sadece 3 yıl boyunca kimin adına kaydedersen onun adına olan sim kartları ile kullanabiliyorsun. 3 yıldan sonra her sim kartı oluyor.
Şu an yani benim dayım diyelim tanıdık birisi 6 ay içinde çıkmış olsa pasaport ile onun e devletinden benim telefona kayıt yaptırabiliyor muyum ?

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ayberk
12 pro değil ama 13 var elimde istersen daha yeni alınmış

Şu an yani benim dayım diyelim tanıdık birisi 6 ay içinde çıkmış olsa pasaport ile onun e devletinden benim telefona kayıt yaptırabiliyor muyum ?
Evet kayıt ettirdiğin kişi üzerine hat kullanman lazım ama.

TheFaLcoN

80+ Bronze
6k kayıt yaptırmaya gerek yok 4 ay fiziksel sim 4 ay esim 4 ayda 2. el 6s alın sim kart ona takıp telefonu 12 pro ya bağlayıp kullanabilirsiniz
nasıl yani tam anlayamadım hocam ? telefonu nasıl 12 proya bağlayacagız ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,334
Üyeler
140,811
Son üye
samurai olmayan sensey
Top Bottom