Neler Yeni

Yurt dışından iPhone 13 almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
İlker Gani Ünal
Yurt disindan iPhone 13 alacağım e-sim ile sıkıntısız kullanirmiyim? Yoksa IMEI kayıtlı olması şart mı

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Yurt disindan iPhone 13 alacağım e-sim ile sıkıntısız kullanirmiyim? Yoksa IMEI kayıtlı olması şart mı
Bir süreliğine Türkiye'de kullanabiliyorsun ama eninde sonunda kayıt şart diye biliyorum.
@cfranko da e-sim mevzusuyla kullanıyor sanırım .

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
TOLGA BAYIR
böyle saçma sorular nereden geliyor anlamadım :unsure:

1 sim girişi ile 3-4 ay kullanırsın 2 sim vardı galiba 7-8 ay idare edersin sonrasında gider imei çaktırırsın
Bak kardeşim seni adam yerine koyup soru soruyorum şu üsluba bak 21. Yüzyıldayız hala konuşmayı bilmiyorsunuz gerçekten yazık üzüldüm senin adına Allah çevrendekilere sabır versin…
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle saçma sorular nereden geliyor anlamadım :unsure:

1 sim girişi ile 3-4 ay kullanırsın 2 sim vardı galiba 7-8 ay idare edersin sonrasında gider imei çaktırırsın
Telefon internetten sipariş ile alınabilir 1.
Tanıdık vs birisine aldırılır getirebilir 2.
Bak nasıl alacaksın sorusunun cevabı ama sen düşünmekten yoksun bir mahlukat olduğun için Canım kardeşim “ Ne saçma sorular ya “ diye cevap verirsin yazık kafana..

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Bak kardeşim seni adam yerine koyup soru soruyorum şu üsluba bak 21. Yüzyıldayız hala konuşmayı bilmiyorsunuz gerçekten yazık üzüldüm senin adına Allah çevrendekilere sabır versin…

Bak nasıl alacaksın sorusunun cevabı ama sen düşünmekten yoksun bir mahlukat olduğun için Canım kardeşim “ Ne saçma sorular ya “ diye cevap verirsin yazık kafana..
kardeşim bunları biliyorsunda ne diye saçma saçma sorular soruyorsun? sırf böyle laflar etmek içinse ne bileiym yani asıl senin kafana yazık

Yazık ki ne yazık senin gibi şahısların bu forumda ne işi var anlamıyorum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
TOLGA BAYIR
Uygunsuz davranış
kardeşim bunları biliyorsunda ne diye saçma saçma sorular soruyorsun? sırf böyle laflar etmek içinse ne bileiym yani asıl senin kafana yazık

Yazık ki ne yazık senin gibi şahısların bu forumda ne işi var anlamıyorum.
eNAYİ MİSİN bilerek mi yazdın bunları :d

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim

dostum nasıl alacağını söyleyince sana nasıl yardım etmiş olacak
bilsen nolacak?
yurtdışına çıkıp birinin telefonunu çalacak
sorusuna cevap verebilirsin artık

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

Cihangir

80+ Gold
Eylülde 14 ler tanıtılacak beklersen onu al. esim kullanabilirsin turkcel destekliyor sıkıntı olmaz. 4 ay normal sim kart 4 ay e sim ile kayıtsız toplam 8 ay kullanabilirsin. IMEI kaydı yaptırmadan geçici kayıt mı oluyo tam bilmiyorum 50 100 TL ye 6 ay da bir para verip kullanabilirsin. Yanlış bilmiyorsam IMEI kaydı yapınca pasaport kime aitse onun adına olan sim kartı kullanabilirsin en az 3 yıl

anakart değişimi gibi bişi yok direk kullanırsın

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Araştırmadan konu açıyorsunuz, ondan sonra biri geliyor tartışma çıkıyor gereksiz yere. Bin defa konusu açıldı, biraz search'ü kullanın, geçmiş konuları tarayın.

1) 2732 TL ücretli resmi kaydı yaptırmak istersen pasaporta işletmek zorundasın ve yurt dışına giriş çıkış yapmış olmak zorundasın.
2) Eğer bu şekilde kaydettirirsen sadece kendi adına çıkan SIM kartla kullanabilirsin ve 3 yıl boyunca satamazsın.
3) iPhone'larda fiziksel sim'le 4 ay, e-sim'le 4 ay olmak üzere toplam 8 ay kayıtsız kullanım sınırı vardır. Bu süre sonunda kaydı yapılmayan telefon kullanıma kapanır. Pandemi nedeniyle bu süreyi uzattırabiliyorsunuz fakat onu yakında kaldırırlar.
4) iPhone'lara IMEI atılamaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,639
Üyeler
144,173
Son üye
mojad
Top Bottom