Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Palo DAYI

80+ Silver
DHL gümrük işleminde vergiyi kendi ödüyor belli fiyata kadar. Yani senin adına işlem yapıyorlar.
hocam bırısı epomakerdan aldı yanwen+ptt yoluyla geldı 673 TL vergı odedı bende whatgeehkten aldım aynı sekılde geldı yarın urun ulasır buyuk ıhtımalle bana 673 TL vergı cıktı ama dhl dedıgınız gıbıyse onunla gonderılmesını ıstemekte fayda war ( bıde soyle bısey war whatgeehk ten urunu alırken yunexpressle gondermelerını soylememe ragmen yanwenle gonderdıler ve ergı odemek zorunda kalıyorum suan yunexpersle gelenlerınkı arasla geldıgı ıcın hıcbırı vergı odemedıler )

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
hocam bırısı epomakerdan aldı yanwen+ptt yoluyla geldı 673 TL vergı odedı bende whatgeehkten aldım aynı sekılde geldı yarın urun ulasır buyuk ıhtımalle bana 673 TL vergı cıktı ama dhl dedıgınız gıbıyse onunla gonderılmesını ıstemekte fayda war ( bıde soyle bısey war whatgeehk ten urunu alırken yunexpressle gondermelerını soylememe ragmen yanwenle gonderdıler ve ergı odemek zorunda kalıyorum suan yunexpersle gelenlerınkı arasla geldıgı ıcın hıcbırı vergı odemedıler )
Birisi iletişime geçmiş ancak sadece Yanwen ile yolladiklarini söylemişler sanırım başka konuda gördüm. Vergi banada çıktı. DHL ama yun gibi kendisi ödüyor belli fiyata kadar gümrükte. Saf firma bizi paket etmese bizde vergi çıkmazdı. Hem aracı kargo firması ile geldi hemde bütün ürünlere 14 dolar yazdıkları için gümrüğe takıldı muhtemelen herkese kitlediler.

Nufrit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Uğur
1708547304750.png

Ne zaman stok olduğunu söylediler?
Bugün söylendi

OzanTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozan
Hocam peki bir şey sorucam kargom verilmedi şuan mail atsam hangisi ile gönderilmesini söyliyim yanwes mi yunexpress mi

boraatas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bora Ataş
ben satın alamıyorum hiç bir kartımı kabul etmiyor

Nufrit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru