Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
Gift switchli olanın sesi çok iyi. Hangisini aldın?
aliexpress baktım gift swich kalmamış yoksa orada 2400 e denk geliyor şimdi epomaker den sipariş versem bu sefer 900 TL vergi gelme olasılığı var ürünün kendisi 1750 ye denk geliyor bir tık daha pahalı olacak ama gift switch için değer sanırım.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
O değilde baya kişi bu klavyeden çekti.
Konuyu açan whatgeek ve epomakere baya satış yaptırdı. Reklam için komisyon istemesi lazım.
Öyle. Ama sağolsun hıyarlar herkese 13 dolar yazıp geçtikleri için devletimizde bayram etmiştir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazondan baktım gift swich kalmamış yoksa orada 2400 e denk geliyor şimdi epomaker den sipariş versem bu sefer 900 TL vergi gelme olasılığı var ürünün kendisi 1750 ye denk geliyor bir tık daha pahalı olacak ama gift switch için değer sanırım.
Yani senin için o kadar önemli bir durum değilse ucuz olanı alabilirsin tabii ki.

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
Öyle. Ama sağolsun hıyarlar herkese 13 dolar yazıp geçtikleri için devletimizde bayram etmiştir.

Yani senin için o kadar önemli bir durum değilse ucuz olanı alabilirsin tabii ki.
ses önemli hocam çok ses yapmaması lazım alacağım ürünün

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
amazondan baktım gift swich kalmamış yoksa orada 2400 e denk geliyor şimdi epomaker den sipariş versem bu sefer 900 TL vergi gelme olasılığı var ürünün kendisi 1750 ye denk geliyor bir tık daha pahalı olacak ama gift switch için değer sanırım.
Hocam ürünü alırken düşük göstermemelerini söyleyin bana sordular bende göstermeyin dedim ama 12 dolar olarak göstermişler çünkü kargoladıktan sonra okumuşlar mesajımı.Siz alırken not olarak yazarsanız normal vergilendirme ihtimalleri var.Birde sadece bana 900TL verdiler yüksek ihtimal size 670 lira keserler.Belli olmaz tabi

Bu arada gift switchin ses düzeyi tam istediğim gibi ne çok fazla ne de çok az.

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
Şunu demek istedim. İkiside zaten sessiz ama Gift daha tok ses verir.
Herkes gift diyor hocam bende gift alırım peki mouse önerin var mı? aynı şekilde mouse de almayı düşünüyorum ama gerçekten kaliteli bir şey bulamadım aklımda razer deathadder v3 pro var. Ajazz mouse falan tercih edilir mi yoksa onlar sadece klavyede mi iyi

Blackberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berkay Küçük
logitech g413 se aldım brown switch hem sesi az hem türkçe klavye bence hiç böyle şeylerle uğraşma dostum

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Herkes gift diyor hocam bende gift alırım peki mouse önerin var mı? aynı şekilde mouse de almayı düşünüyorum ama gerçekten kaliteli bir şey bulamadım aklımda razer deathadder v3 pro var. Ajazz mouse falan tercih edilir mi yoksa onlar sadece klavyede mi iyi
AJ199 alabilirsin.

logitech g413 se aldım brown switch hem sesi az hem türkçe klavye bence hiç böyle şeylerle uğraşma dostum
Bence sen uğraşmayıp o klavyeyi almakla hata etmişsin güzel kardeşim. Adamların aldığı klavye bu fiyata alabilecekleri en iyi klavye.

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
AJ199 alabilirsin.

Bence sen uğraşmayıp o klavyeyi almakla hata etmişsin güzel kardeşim. Adamların aldığı klavye bu fiyata alabilecekleri en iyi klavye.
Hocam o mouse için malzeme kalitesi çok kötü diyorlar DeLUX M800 öneriliyor sen ne dersin bu konuda ATTACK SHARK X6 diyen de var

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Hocam o mouse için malzeme kalitesi çok kötü diyorlar DeLUX M800 öneriliyor sen ne dersin bu konuda ATTACK SHARK X6 diyen de var
Yani bu firmalar zaten çoğu firmanın alt markası. Birbirine yakın ürün çoğu. X6 alabilirsin. Bütçen çıkarsa malzeme kalitesi en iyi olan Delux. Şarj standı önemli değil dersen onu alabilirsin. Aradaki fiyat farkınada bakmak lazım.

Top Bottom