Neler Yeni

TR de olmayan bu klavyeyi nasıl alabilirim ?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
yurt dışında tanıdığınız var ise ve yakın zamanda gelecek ise aldırın getirsin.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ege
birde bu ilan var başka ilan bulamadım aradığınız ürüne dair. Fiyat konusunda konuşun 39.000 gerçek değildir :D
O elemanı gerçekte tanıyorum millet 3k ya satıyorsa kendisi 4k ya falan satar
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ona da baktım şimdi de ataşehir deymiş sadece elden verebiliyorum diyor ataşehire gitmem çok zor ben arattığımda sadece 1 ilan çıkıyor o da malatya da .Kıbrıstayım diye şuan istanbula yakın ilanları göstermiyor olabilir daha varsa ist civarlarında ilan atabilir misin

evet evet gift switch istiyorum zaten

daha dün karar verdiğim için 1 gün ile kaçırmışım. şuanki fiyatlıyla türkiyedekilerle aynı fiyata geliyor gibi
Türkiyede 2300 e nerde satılyıorki ?

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
birde bu ilan var başka ilan bulamadım aradığınız ürüne dair. Fiyat konusunda konuşun 39.000 gerçek değildir :D
Hocam işte dediğim bu arkadaştı sağlık sorunları var büyük ihtimal 19 marttan beri ilanda seçimden sonra satçakmış dolar artınca anlık olarak fiyatını arttırcakmış falan hiç bulaşmıyım ben buna :D

yurt dışında tanıdığınız var ise ve yakın zamanda gelecek ise aldırın getirsin.
fsaşflasşlgfaşslgşas aslında belçikada var ama orada ne kadar acaba yine daha pahalıya gelmesin

O elemanı gerçekte tanıyorum millet 3k ya satıyorsa kendisi 4k ya falan satar

Türkiyede 2300 e nerde satılyıorki ?
sahibindende dün 2400 e biri satmış şimdi de 2650 TL ye satılık var ama ataşehirde karşıda

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ege
Hocam işte dediğim bu arkadaştı sağlık sorunları var büyük ihtimal 19 marttan beri ilanda seçimden sonra satçakmış dolar artınca anlık olarak fiyatını arttırcakmış falan hiç bulaşmıyım ben buna :D

fsaşflasşlgfaşslgşas aslında belçikada var ama orada ne kadar acaba yine daha pahalıya gelmesin

sahibindende dün 2400 e biri satmış şimdi de 2650 TL ye satılık var ama ataşehirde karşıda
Anladım. Bence alın istanbuldasınız zaten çok süreceğini sanmam

YUNUS29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
YUNUS
sahibindeki sen miydin kocaeli gebzedeydi galiba ilanın yazıcaktım sana ama geç kalmışım :) peki ne kadarda geldi epomakerdan ve kargo bölümünde 2 seçenek var dı galiba bi standart kargo bir de bir tane daha hangisiyle söylenmeli ?
Evet hocam bendim 🙂
Younwen diye bi kargo ile geldi urun Kargo Bedeli 12 $ Yazmişlardi 760 TL vergi yazmiş saolsun PTT eve getirdi
Ama Normal Kargo ile Alanlarin Bazilarina 200..300 TL cikmişti O iş biraz Şans işi galiba.
Ama Şunu Soylemek isterimki Üzülerek Sattigim bi üründü PC satinca Boşta kaldi.

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
Glocalzone uygulaması ile alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Can
Whatgeekte yunexpressle göndermelerini rica edin mail ile vergi çıkmaz fakat türkiyeye gönderimi kapatmışlardı 3 ay önce, ona bir bakın. Mechkeys'e de fiyatını düşük tutup yunexpressle göndermelerini istersen vergi çıkmaz, epomaker yunexpressle göndermiyor garanti vergi verirsin. Yunexpresste şuana kadar hiç vergi ödemedim, tabi sitelerden fiyatını da düşük göstermelerini istedim. Bildiğim kadarı ile yunexpresste 21 dolara kadar olan ürünlerin vergilerini kendisi karşılıyor. Yanwen'den uzak dur, %70 ihtimal ürünün indirimsiz gerçek fiyatı üzerinden vergilendirilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Whatgeek üzerinden ocakta satın aldım 700 liraya yakın vergi çıkmıştı. Klavye güzel bu arada Beyaz mor olan var bende. Gayet şık ve kaliteli

Whatgeekte yunexpressle göndermelerini rica edin mail ile vergi çıkmaz fakat türkiyeye gönderimi kapatmışlardı 3 ay önce, ona bir bakın. Mechkeys'e de fiyatını düşük tutup yunexpressle göndermelerini istersen vergi çıkmaz, epomaker yunexpressle göndermiyor garanti vergi verirsin. Yunexpresste şuana kadar hiç vergi ödemedim, tabi sitelerden fiyatını da düşük göstermelerini istedim. Bildiğim kadarı ile yunexpresste 21 dolara kadar olan ürünlerin vergilerini kendisi karşılıyor. Yanwen'den uzak dur, %70 ihtimal ürünün indirimsiz gerçek fiyatı üzerinden vergilendirilirsin.
Yanwenn ile bana gönderim sağladılar ama yine de vergi çıktı

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Çok sağolun önerileriniz için 2 gün önce bi arkadaşın sarı site linki attığı kişiye yazdım hiç kullanılmamış 2500 TL. 7 nisan günü ondan alacağım biraz kullandıktan sonra görüşlerimi yazarım almayı düşünen olursa bilgi sahibi olur hem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Can
Whatgeek üzerinden ocakta satın aldım 700 liraya yakın vergi çıkmıştı. Klavye güzel bu arada Beyaz mor olan var bende. Gayet şık ve kaliteli

Yanwenn ile bana gönderim sağladılar ama yine de vergi çıktı
evet yazdığım gibi yanwenden çok yüksek ihtimal vergi çıkıyor. Yunexpressten vergi veren hiç duymadım, kendimde 3 kere yunexpress ile whatgeek, akko.de, akko.eu sitelerinden sipariş verdim ve hiçbirinde vergi ödemedim, arkadaşlarımada aldırdım 4-5 tane onlarda ödemedi. Önemli olan sitelere mail ile ulaşıp yunexpressle gönderir misiniz diye rica etmek. Epomaker yunexpressle çalışmıyor mesela. Sadece yanwenle gönderiyorlar bu yüzden vergi çıkıyor.

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Arkadaşlar sahibinden birinden aldım klavyeyi 0 olarak. Tek söyleyeceğim alın aldırın :D Sadece TR klavyeden ENG e geçince bi afallama oluyor ama alışır 1 haftaya onun haricinde mükemmel bir klavye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom