Neler Yeni

Asus scope deluxe nx vs cherry mx

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammet Kürkçü
Asus rog strix scope deluxe almak istiyorum ama üründe iki tane switch seçeneği var cherry mx ve asus nx olarak. Sizce hangisi tercih edilmeli?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Asus rog strix scope deluxe almak istiyorum ama üründe iki tane switch seçeneği var cherry mx ve asus nx olarak. Sizce hangisi tercih edilmeli?
Hiç biri. Bütçe nedir?

Can...

80+ Platinum
Hocam ürün garantiden geliyor 3 seçenek sundular logitech g pro. Ve başlıkta yazan modeller. Logitech i blue switch olduğu için tercih etmiyorum elimde bu seçenekler tek kaldı.
Nx iyidir

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammet Kürkçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pardon hocam bildirim gelmedide. Hocam ben mx düşünüyordum ama ikisinden birini alsam diğerini almadım diye pişman edecek seviyede fark yok değilmi aralarından(umrumda saçma sapan bir cümle kurmamışımdır.)

..............

80+ Bronze
Pardon hocam bildirim gelmedide. Hocam ben mx düşünüyordum ama ikisinden birini alsam diğerini almadım diye pişman edecek seviyede fark yok değilmi aralarından(umrumda saçma sapan bir cümle kurmamışımdır.)
günlük kullanım için mx iyidir

Can...

80+ Platinum

..............

80+ Bronze
asusun kendi switch leri daha yeni versiyon hocam net ayrıntı bilmiyorum ama ben kullanıyorum gayet iyi tepkileri ws
Mesaj otomatik birleştirildi:

kahkaha attım la ne bu arabamı günlük kullanım için iyidir diyon :D
senin hayatın oyundan ibaret olduğu için anlamayıp kahkaha atman normaldir aslan parçası :D

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum
senin hayatın oyundan ibaret olduğu için anlamayıp kahkaha atman normaldir aslan parçası :D
hayatım senin gibi değişik insan içine çıkamayacak insalarla uğraşarak geçiyor. Hayatım yazışmalarla tüm gün klavye başında geçiyor günlük kullanım diye bir klavye yok hangisi rahat geliyorsa iyi olan odur evde asus nx klavyem var basma hissiyatı çok hafif ofisteki sert çünkü mekanik değil öyle bir switch yok yani

yani küçüksün biraz :)
dghşlkfdjnfhl maks 17 18 yaşındasın yazı stiline bakılırsa :A yada iq düşük biraz

..............

80+ Bronze
Uygunsuz içerik
Mx ile nx arasında bir fark varmıki hocam?
mx daha sessiz ve daha yumuşaktır ses olarak diğer mekanik klavyeler gibi hissettirmez ama daha uzun ömürlüdür 100m tık diye biliyorum ömrünü. diğerler 50-60-70 tir çoğu zaman

hayatım senin gibi değişik insan içine çıkamayacak insalarla uğraşarak geçiyor. Hayatım yazışmalarla tüm gün klavye başında geçiyor günlük kullanım diye bir klavye yok hangisi rahat geliyorsa iyi olan odur evde asus nx klavyem var basma hissiyatı çok hafif ofisteki sert çünkü mekanik değil öyle bir switch yok yani

dghşlkfdjnfhl maks 17 18 yaşındasın yazı stiline bakılırsa :A yada iq düşük biraz
aslan parçası sen hadi kumda oyna benim mesajlarımı alıntılama büyüyene kadar

Top Bottom