Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch 2048 TL

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,408
İsim
Kadir
mouse hediye ederim diye aldım çer çöp mouselar o para
yedekte rival var,
şu an aktif haste 2 wireless var, (setim komple hyperx cloud 2, membran klavye hpyerx + mouse)
ama uzun zamandır mekanik kullanmıyorum evga z20 bakıyordum 5-6k o da hep ithalat iyi oldu bu eline sağlık.
Ben de fazlalık olan iki klavyeyi sattığım için aldım, kolay kolay bu fiyata bir daha düşmez. Rog'un piyasası her zaman var, evgayı zor satıyorlar iyi ki almamışsın satmak için almayı planlıyorsan güzel klavye ama piyasası yok maalesef, hayırlı olsun.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
nk
Ben de fazlalık olan iki klavyeyi sattığım için aldım, kolay kolay bu fiyata bir daha düşmez. Rog'un piyasası her zaman var, evgayı zor satıyorlar iyi ki almamışsın satmak için almayı planlıyorsan güzel klavye ama piyasası yok maalesef, hayırlı olsun.
Bilek desteği bile tek başına tercih sebebi

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mete C. E.
yok hocam kullanmak için aldım.

bu arada yine bu ürün aralık 2023 tarihinde bile 2500 TL olarak sıcak fırsat paylaşılmış. bugünün fiyatıyla net 1k ucuza aldık umarım sorunsuz sağlam ürünler gelir. hayırlı akşamlar

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ahmet Oz

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
nk
Markasına göre ürün alıp sonra da millete bilmiyor iması yapıyorsunuz. Trajik.
'' Markasına göre ürün alıp '' dünyanın en saçma cümlesi değilde nedir bu ?
Ama olsun size rağmen burada doğruları ve gerçek kullanıcı deneyimlerimizi insanlara paylaşıp yardımcı olamaya devam edeceğiz.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,522
İsim
oğuzhan ege
f4 den sonra olmaması ve numlock alttndaki tuşlar olmamasından dolayı alasım kaçtı :Dteşekkürler :/

Fantastiktürk

80+ Bronze
'' Markasına göre ürün alıp '' dünyanın en saçma cümlesi değilde nedir bu ?
Ama olsun size rağmen burada doğruları ve gerçek kullanıcı deneyimlerimizi insanlara paylaşıp yardımcı olamaya devam edeceğiz.
Size rağmen...
Bildikleriniz yanıldıklarınıza dahi yetmez sizin. Uğraşamayacağım. Fason falan öğrenince gelin.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
nk
Size rağmen...
Bildikleriniz yanıldıklarınıza dahi yetmez sizin. Uğraşamayacağım. Fason falan öğrenince gelin.
Bu forumun kalitesi sizler yüzünden hep bu low hali ile kalacak ama olsun Abdullah için biz yine burada oluruz sizin sacmalaliklariniza rağmen buradayız siz ugrasamassiniz ama biz uğraşıyoruz uğraşacağız da

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,592
İsim
Kerem Çavuş
Bu forumun kalitesi sizler yüzünden hep bu low hali ile kalacak ama olsun Abdullah için biz yine burada oluruz sizin sacmalaliklariniza rağmen buradayız siz ugrasamassiniz ama biz uğraşıyoruz uğraşacağız da
Bilmediğin konular hakkında daha fazla konuşup kendini daha fazla rezil etme istersen , hayatında custom klavye mi kullandın da yorum yapıyorsun , kötülediğin ajazzda asusun 5klık klavyesinde olan ses tekerleği ve fazlası olan tft ekranı var ayrıca rog scopeda hotswap özelliği bile yok ve 20 yıllık ilerde çift tıklama sorunu olan cherry mx switch var o yüzden sen tr garantili olan asusu alabilirsin :D 6 ay sonra bozulduğunda garantiye yollarsın , ajazz gibi markaları kullanan arkadaşlar da %90 ında hotswap özelliği olduğu için , cherryden kat kat iyi olan switch setlerini 400 liraya alıp çok daha kaliteli bir ürünü kullanmaya devam edebilir :D , triple mod olaylarına girmiyorum bile haberin bile yoktur muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kullanmadığımı falan iddia edersin diye de bırakayım şuraya

65bf930e-ed01-4fab-8c40-63f6dce849b9.jpg

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Gürkan Yıldırım
sürekli fps oyunları oynayan birisiyim tkl klavye arıyodum klavyeden pek anlamam alınır mı beyler kesin alacağım duruma göre

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
nk
Bilmediğin konular hakkında daha fazla konuşup kendini daha fazla rezil etme istersen , hayatında custom klavye mi kullandın da yorum yapıyorsun , kötülediğin ajazzda asusun 5klık klavyesinde olan ses tekerleği ve fazlası olan tft ekranı var ayrıca rog scopeda hotswap özelliği bile yok ve 20 yıllık ilerde çift tıklama sorunu olan cherry mx switch var o yüzden sen tr garantili olan asusu alabilirsin :D 6 ay sonra bozulduğunda garantiye yollarsın , ajazz gibi markaları kullanan arkadaşlar da %90 ında hotswap özelliği olduğu için , cherryden kat kat iyi olan switch setlerini 400 liraya alıp çok daha kaliteli bir ürünü kullanmaya devam edebilir :D , triple mod olaylarına girmiyorum bile haberin bile yoktur muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kullanmadığımı falan iddia edersin diye de bırakayım şuraya

Alıntıyı görüntüle

Çavuş sakin ol bu kadar strese gerek yok bir önceki klavyem AKKO MONSGEEK M7W idi ve şuan da ROG AZOTH kullanıyorum senin yaşın kadar farklı klavye kullandım kullanmaya da devam ediyorum senin ufkun ajazz la sınırlı anlaşılan onun için fazla kasma kendini güzel kardeşim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,108
Üyeler
143,991
Son üye
snazed
Top Bottom