Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch 2048 TL

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,310
İsim
Kerem Çavuş
Çavuş sakin ol bu kadar strese gerek yok bir önceki klavyem AKKO MONSGEEK M7W idi ve şuan da ROG AZOTH kullanıyorum senin yaşın kadar farklı klavye kullandım kullanmaya da devam ediyorum senin ufkun ajazz la sınırlı anlaşılan onun için fazla kasma kendini güzel kardeşim
Ahahaha kullandığım klavyeleri nerden bilceksin sen :D , dediğin klavyeleri kullanıp da asusu savunuyosan tek arayacağım şey akıl olur o zaman , 8klık asus klavye kullanıp da burda asusun rog scope ürününü ajazz ak820 ürününe karrşı savunma o zaman her şeyi fiyatına göre karşılaştır , ben de senin rog azothun karşısına monsgeek m1wspyi koyarım ağzın açık izlersin :D erkek gerçi kapasitenin yeteceğini sanmıyorum :(

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
John Smith
Klavye bedava yedeğe bile olsa alınır.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mahir
1.5 yıldır kullanıyorum yaklaşık. Çok sevdiğim bir klavye ama tek şikayetim cherry mx swichler. Hatrı sayılır miktarda çınlama var. Normalde rahatsız ediyor ama %90 kulaklıkla kullandığım için çok problem olmuyor benim için.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Gürkan Yıldırım
1.5 yıldır kullanıyorum yaklaşık. Çok sevdiğim bir klavye ama tek şikayetim cherry mx swichler. Hatrı sayılır miktarda çınlama var. Normalde rahatsız ediyor ama %90 kulaklıkla kullandığım için çok problem olmuyor benim için.
kral fps oyunları için alacağım cs felan 2k ya kadar tkl klavye arıyodum alınır mı önerir misin

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
nk
Ahahaha kullandığım klavyeleri nerden bilceksin sen :D , dediğin klavyeleri kullanıp da asusu savunuyosan tek arayacağım şey akıl olur o zaman , 8klık asus klavye kullanıp da burda asusun rog scope ürününü ajazz ak820 ürününe karrşı savunma o zaman her şeyi fiyatına göre karşılaştır , ben de senin rog azothun karşısına monsgeek m1wspyi koyarım ağzın açık izlersin :D erkek gerçi kapasitenin yeteceğini sanmıyorum :(
Ajazz dan devam kardeşim sen kendini bu kadar yorma heba ettin resmen
cahilin en büyük özelliğidir şiddetle savunmak cehaletini yenemezsin belki ama kendine hakim olmayı az da olsa başarabilirsin

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yağız Berk Özel
cahilin en büyük özelliğidir şiddetle savunmak cehaletini yenemezsin belki ama kendine hakim olmayı az da olsa başarabilirsin
Hocam boş yapmayın isterseniz Cherry MX kadar kalitesiz switch kullanan bir klavyeyi Ajazz'la karşılaştırıyorsunuz. Sizi marka fanboyluğunu bırakıp objektif bir şekilde yorum yazmaya davet ediyorum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,310
İsim
Kerem Çavuş
2000tldeki ajazzda bile olan fakat 8000tlde çift tıklama ve yay sorunlu nx switch kullanmaya devam et , ben de sana şöyle bir söz söyleyim : En koyu cehalet, hakkında hiçbir şey bilmediğin bir şeyi reddetmektir , hakkında bilginin olmadığı bir konuda bilgili gibi gözükmeye çalışırsın daha sonra biri çıkar seni bu şekilde rezil eder , herkes her konu hakkında bilgili olmak zorunda değildir sana da iyi akşamlar

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
atacan atmaca
Arkadaşlar ajazz vs daha iyi olabilir fakat ben aynı zamanda görünüşe de para veriyorum kusura bakmayın custom klavyeler internet cafe klavyesine benziyor bi de onu yükseltmekle uğraşmak istemeyebilir insanlar kıyaslama yapmadan paylaşılan ürün hakkında yorum yapmak alacaklar için daha sağlıklı olacaktır.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
nk
2000tldeki ajazzda bile olan fakat 8000tlde çift tıklama ve yay sorunlu nx switch kullanmaya devam et , ben de sana şöyle bir söz söyleyim : En koyu cehalet, hakkında hiçbir şey bilmediğin bir şeyi reddetmektir , hakkında bilginin olmadığı bir konuda bilgili gibi gözükmeye çalışırsın daha sonra biri çıkar seni bu şekilde rezil eder , herkes her konu hakkında bilgili olmak zorunda değildir sana da iyi akşamlar

Hala şiddetle savunarak cehaletinin zekâtını vermeye çalışıyorsun anlaşılan
Büyük meziyet gerçekten helal olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam boş yapmayın isterseniz Cherry MX kadar kalitesiz switch kullanan bir klavyeyi Ajazz'la karşılaştırıyorsunuz. Sizi marka fanboyluğunu bırakıp objektif bir şekilde yorum yazmaya davet ediyorum.

Siz önce üslubunuza dikkat ederek yazın daha sonra analiz edip yorum yaparsınız

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,310
İsim
Kerem Çavuş
Arkadaşlar ajazz vs daha iyi olabilir fakat ben aynı zamanda görünüşe de para veriyorum kusura bakmayın custom klavyeler internet cafe klavyesine benziyor bi de onu yükseltmekle uğraşmak istemeyebilir insanlar kıyaslama yapmadan paylaşılan ürün hakkında yorum yapmak alacaklar için daha sağlıklı olacaktır.
Keşke herkes sizin gibi bilinçli olsa da akko , ajazz gibi markaların aynı bütçede daha iyi markalar olduğunu farkında olmasına rağmen asus olduğu için aldığını kabullense , böyle olunca duvara da laf anlatmaya gerek kalmıyor , bu fiyata da tercih edilir alan arkadaşlara hayırlı olsun

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
TKL klavye ne demek?
Hyperx Alloy FPS var bende almaya gerek var mı?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Bu forumun kalitesi sizler yüzünden hep bu low hali ile kalacak ama olsun Abdullah için biz yine burada oluruz sizin sacmalaliklariniza rağmen buradayız siz ugrasamassiniz ama biz uğraşıyoruz uğraşacağız da
Aha şimdi anlaşıldı. Abdullah abi monitör bilmeden monitör incelemesi yapıyor. Strobe'a ghosting azaltma teknolojisi diyor, monitörün arkasına ışık koyup siyah tekdüzelik testi yapıyor, strobe açık ghosting testi yapıyor...
Sonra bize cahil falan diyorsun.
20 yıllık ilerde çift tıklama sorunu olan cherry mx switch var o yüzden sen tr garantili olan asusu alabilirsin :D 6 ay sonra bozulduğunda garantiye yollarsın
Cherry'lerin çift tıklama sorunu yok. 6 ayda da bozulmuyor. Cherry dediğinizin ne olduğunun farkında mısınız? 1983'ten çok yakın bir zamana kadar bu adamlar Cherry MX tipi mekanik anahtarların patentine sahipti. Patentin zamanı bitene kadar her yerde Cherry MX'ler vardı. Dayanıklılıkları kağıt üzerinde milyon yazıları ile değil on yıllarca kullanımla kanıtlandı. Hala "dayanıklılık anlamında" piyasadaki en dayanıklı ve bu pratikle kanıtlanmış anahtarlar Cherry'lerdir.

Ama burada önemli olan kısım şu: artık buna ihtiyacımız yok. Cherry evet belki evladiyelik ancak çoğu kişi bir klavyeyi kısa zamanda değişiyor. En kötü 3-4 yılda bir. Ve Çin'li switchler (Dandik Outemu'ları falan değil custom'larda kullanılanları kastediyorum.) de bu kadar dayanıyor.
cherryden kat kat iyi olan switch setlerini 400 liraya alıp çok daha kaliteli bir ürünü kullanmaya devam edebilir :D
Cherry'den kat kat iyi derken hissiyat, ses VB. alanlardan bahsediyoruz. Bu konuda çok geriler. Dayanıklılık anlamında Cherry'ler en iyisi hala.
Markasına bakıp ürün alan biri için fazla iddialı sözler. ROG'un da diğer oyuncu markaların da Çin switchlerine etiket bastğını öğrenince konuşuruz.

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yağız Çelik
Keşke herkes sizin gibi bilinçli olsa da akko , ajazz gibi markaların aynı bütçede daha iyi markalar olduğunu farkında olmasına rağmen asus olduğu için aldığını kabullense , böyle olunca duvara da laf anlatmaya gerek kalmıyor , bu fiyata da tercih edilir alan arkadaşlara hayırlı olsun
Hocam bende asus tufk3 klavye kullanıyorum klavyede kailh red switchler var bende ajazz marka bi klavye almak istiyorum bundan ona geçilir mi?

Top Bottom