Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Geri Döndü 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Aliexpress aracılığı ile hiç sipariş vermedim gelen ürünüm de sorun oluşursa iade veya değişim süreci nasıl oluyor?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Link atar mısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada araç ne
Fiat hocam.
Biraz geç gördüm ürünü bulmuş olabilirsiniz belki.
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
925,71TL 69%OFF | Evrensel 7 inç araba radyo multimedya Video oynatıcı kablosuz Carplay ve kablosuz Android otomatik dokunmatik ekran güneşlik B500
https://a.aliexpress.com/_EJHxEAb

Gönderilmiş bu arada.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Asil
Fiat hocam.
Biraz geç gördüm ürünü bulmuş olabilirsiniz belki.
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
925,71TL 69%OFF | Evrensel 7 inç araba radyo multimedya Video oynatıcı kablosuz Carplay ve kablosuz Android otomatik dokunmatik ekran güneşlik B500
https://a.aliexpress.com/_EJHxEAb

Gönderilmiş bu arada.
Sağol hocam modelide söylersen aracın iç gövdesi benzer mi diye bakacağım yani ben alırsam uyar mı diye ondan sordum benim takacağım araç polo classic

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Cihan Bozkır
Hayır zaten telefon istemiyor hesap açarken ama istersede aynı verin bence sorun çıkmaz (sanırım telefon numarası optional olarak geçiyor girmene gerek yok)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alırsan söyle iyiyse bende düşünüyorum
Ben de istemiyor diye hatırlıyorum. Aslında bugüne kadar vergisi ödenmiş aliexpress siparişinde Telefon hiç de ihtiyaç olmadı, kullanılmayan bir telefon numarası vermek de mantıklı olabilir boş bırakmak yerine.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sağol hocam modelide söylersen aracın iç gövdesi benzer mi diye bakacağım yani ben alırsam uyar mı diye ondan sordum benim takacağım araç polo classic
Hocam punto. En son kasa. Klimanın üstündeki boş gövdeye koymayı düşünüyorum.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Cihan Bozkır
Hocam ürün arızalı veya bozuk şekilde gelirse aliexpress amazon gibi yardımcı oluyor mu?
Para iadesi yapar ama Amazon kadar rahat değil, bir de satıcı ile anlaşma saglanmaması durumunda aliexpress devreye giriyor. Satıcılar da kısmi para iadesi teklif ediyor genelde. Amazon gibi baştan "Al paranı iade ettim, ben satıcı ile bir şekilde helalleşirim." demiyor.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Para iadesi yapar ama Amazon kadar rahat değil, bir de satıcı ile anlaşma saglanmaması durumunda aliexpress devreye giriyor. Satıcılar da kısmi para iadesi teklif ediyor genelde. Amazon gibi baştan "Al paranı iade ettim, ben satıcı ile bir şekilde helalleşirim." demiyor.
Anladım hocam. Satıcı 10k'dan fazla satış yapmış ona güvendik bakalım

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Yaman Kurşun
Sonranlar için isviçe çakısı vb. gümrükten geçiyormuş.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,808
Üyeler
142,821
Son üye
Ahmet_Talha
Top Bottom