Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Geri Döndü 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Luka77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Luka
hocam alınabilecek klavye var mı bide kaç günde geliyor bursa dayım

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Evet ama usbden güç vereceksin bence randımanlı çalışmaz 5 metre kullanıyorum o bile deli gibi ısınıyor
15 metreyi o küçücük trafocuk asla çalıstıramaz :ROFLMAO:

15 metre 3 parça geliyordur büyük ihtimalle ben daha hiç 5 metreden büyük tek parça led görmedim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Teşekkür ederim, aldım.

Jâckêrs

80+ Bronze
Oto ürünlerini bulamadım, daha önce hiç sipariş vermedim çok karışık geliyor. Yardımcı olur musunuz? Ya da böyle otomotiv ile alakalı şeylerin denk gelirseniz linkini salar mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Okan türk
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
830,70TL 70%OFF | KAWA araba dvr'ı D6 Dash kamera araba için 1440P Video kaydedici EN RU FR JP ses kontrolü 24H park modu App kontrol gece görüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bunu aldım araç içi kamera olarak

Jâckêrs

80+ Bronze
830,70TL 70%OFF | KAWA araba dvr'ı D6 Dash kamera araba için 1440P Video kaydedici EN RU FR JP ses kontrolü 24H park modu App kontrol gece görüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bunu aldım araç içi kamera olarak
İyiymiş bu, ama bu tarz ürünlerde sıkıntı çıkma olasılığı yüksek olmuyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Okan türk
İyiymiş bu, ama bu tarz ürünlerde sıkıntı çıkma olasılığı yüksek olmuyor mu?
Kötü bir yorum görmedim türkiyeden de daha önce alıp yorumlayanlar var ondan dolayı aldım hem bu satıcıdan daha öncede ürün satın aldım satıcı güvenilir

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Evren AYDIN
Oto ürünlerini bulamadım, daha önce hiç sipariş vermedim çok karışık geliyor. Yardımcı olur musunuz? Ya da böyle otomotiv ile alakalı şeylerin denk gelirseniz linkini salar mısınız?
Ben bunu alacağım yorumları güzel gayet
346,33TL 79%OFF | Kablosuz araba hava kompresörü elektrikli lastik şişirme pompası için motosiklet bisiklet tekne oto lastik topları

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Evren AYDIN
Lastik şişirmek için mi? Öyle ise mi 2 pompa iyidir.
Evet,bu ürünü beğendim

346,33TL 79%OFF | Kablosuz araba hava kompresörü elektrikli lastik şişirme pompası için motosiklet bisiklet tekne oto lastik topları

Top Bottom