Neler Yeni

📞📞 AMAZON'DAN IMEI VE TC'Lİ FATURASI GELEN VARMI? 📞📞

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Telefonun kutusunda güvenlik bantları var. İade koşullarına açılmamış olması gibi ibareler gördüm. Kutuyu açmak riskli değil mi?
Valla ben sordum kullanabilir miyim diye bana sorun olmaz dediler. Hattı taktım kullanıyorum şu an.

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Emin
Dedikleri doğru olsa şimdiye IMEI yazılmıştı faturaya bilmiyorum ne kadar mantıklı güvenmek...

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Dedikleri doğru olsa şimdiye IMEI yazılmıştı faturaya bilmiyorum ne kadar mantıklı güvenmek...
Senin bileceğin iş kanka ama Amazon bu boru değil. Bence bir şekilde halledecekler.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Telefonun kutusunda güvenlik bantları var. İade koşullarına açılmamış olması gibi ibareler gördüm. Kutuyu açmak riskli değil mi?
Ben açtım hatsız evde kullanıyorum telefonda hasar olmadığı sürece iade edebilirsin

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
Ben de hepsiburada üzerinden tablet aldım ama fatura da kimlik no yazmıyor. Faturamın düzeltilmesi için ben de yazdım bakalım.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Barış Okçu
ben kullandığım telefonu iade etmiştim amazona bir sorun olmuyor.

GirayHan

80+ Gold
Amazon faturaları tek şekilde kesiyor. fatura kesim formatları tüm amazon avrupa jp ve us'ta aynı. telefonun ımeı'sının yazması bizim türkiyeye has bir konu. telefonu alan kişilere tekrar'dan fatura düzenleyip mail kutularına iletecekler. olay bu kadar basit. amazonda ki tüm telefonlar resmi disb garantili hepsi de btk'ya kayıtlı telefonlar. o yüzden kasmayın rahat olun. amazon halleder.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Beni de beklettiler faturasını imeili alan görmedim daha

dexter82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Eren Yılmaz
Amazon faturaları tek şekilde kesiyor. fatura kesim formatları tüm amazon avrupa jp ve us'ta aynı. telefonun ımeı'sının yazması bizim türkiyeye has bir konu. telefonu alan kişilere tekrar'dan fatura düzenleyip mail kutularına iletecekler. olay bu kadar basit. amazonda ki tüm telefonlar resmi disb garantili hepsi de btk'ya kayıtlı telefonlar. o yüzden kasmayın rahat olun. amazon halleder.
Hocam ben eski telefonu kardeşime vereceğim ve yeni a34'ü de yarın Üniversiteye dönerken yanımda götüreceğim de o yüzden sim takmam lazım. Bu bir problem yaratmaz değil mi ?

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Bu konu hakkında bir gelişme yaşayan oldu mu ? Ben de Hepsiburada üzerinden M34 satın almıştım ama faturada TC Kimlik NO yazmıyor. 2 kere iletişime geçtiğimde bunun için çalışmalarımız devam ediyor deyip geçiştirdiler 1 haftayı geçiyor ilk talebimi vereli. Bir sonuç alabilen oldu mu ?

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Beguile
Bu konu hakkında bir gelişme yaşayan oldu mu ? Ben de Hepsiburada üzerinden M34 satın almıştım ama faturada TC Kimlik NO yazmıyor. 2 kere iletişime geçtiğimde bunun için çalışmalarımız devam ediyor deyip geçiştirdiler 1 haftayı geçiyor ilk talebimi vereli. Bir sonuç alabilen oldu mu ?
9. Güne girdim hala çözülmedi.

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Peki ne olur sizce işin sonu ne düşünüyorsunuz, beklemeli miyiz iade mi yapmalıyız ? Hepsiburada gençbiz sayfasında da resmi olarak bulunuyor mağdur etmemeleri lazım.

KrestoKol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Salih kadir
Ahlaksız satıcıları bağlamadığı için sallayıp geçiyorlar. Sizin vergi iadesi alıp almamanız umurlarında değil. İadeyi basıp geçin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,451
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom