Neler Yeni

📞📞 AMAZON'DAN IMEI VE TC'Lİ FATURASI GELEN VARMI? 📞📞

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Ahlaksız satıcıları bağlamadığı için sallayıp geçiyorlar. Sizin vergi iadesi alıp almamanız umurlarında değil. İadeyi basıp geçin
Doğru bir bakış açısı mı bilmiyorum ama çözeceğiz diye söylüyorlar, eğer sürecin başından beri bu sorununa çözüm bulabilen yoksa o zaman bir sıkıntı olduğundan bahsedebiliriz. Telefonu aldık elimizde patlayacak yoksa, iade etme ihtimaline karşı paketi açıp kullanmıyoruz da

Unik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Akif
Bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm, bu hafta içinde düzeleceğini söylediler. İsterseniz siz de iletişime geçip sorabilirsiniz.

ysuflix

80+ Gold
bu işten ümidi kesin dostlar işi çevirip duruyolar iadeleri başlatın derim

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm, bu hafta içinde düzeleceğini söylediler. İsterseniz siz de iletişime geçip sorabilirsiniz.
Ben de dün görüşme sağladım, talep oluşturdular ve 3 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaklarını söylediler. Talep başlığı da şu "Vergi iadeli cihaz alımı hakkında bilgi almak istiyorum/sorun yaşıyorum".

Şimdi baktım hatta geri dönüş sağlamışlar, böyle bir durumda olan arkadaşlar eğer talep oluşturmadılarsa oluşturabilirler. İade edin diyen arkadaşların gazına gelmeyin derim

Screenshot_20231128_184706_Hepsiburada.jpg

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Beguile
Ben de dün görüşme sağladım, talep oluşturdular ve 3 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaklarını söylediler. Talep başlığı da şu "Vergi iadeli cihaz alımı hakkında bilgi almak istiyorum/sorun yaşıyorum".

Şimdi baktım hatta geri dönüş sağlamışlar, böyle bir durumda olan arkadaşlar eğer talep oluşturmadılarsa oluşturabilirler. İade edin diyen arkadaşların gazına gelmeyin derim

Alıntıyı görüntüle
Bu Amazon müşteri hizmetlerimi?

Makvayuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen Fırat
Bende bugün görüştüm bu hafta dediler. Hiç düzenlenen yok mu

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik

Alıntıyı görüntüle
Hocam sizin faturanız düzenlendi mi ?

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Hocam sizin faturanız düzenlendi mi ?
Henüz değil hocam, yetkili kişi süreci takip ettiğini en kısa sürede dönüş sağlayacaklarını söyledi 6-7 Aralık'a kadar beklemeyi düşünüyorum telefonu 8 Kasım'da almıştım. İade süreci 14 gün diyor ama ben telefonu hiç kutusundan çıkarmadım Amazon'da bu süre 30 günmüş. İade alırlar mı sizce eğer sorunu çözemezlerse ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,565
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1
Top Bottom