Neler Yeni

Anakart işlemci uyumu

Inspecta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berk Güleray
çok teşekkürler yorumların için elektirk gitme işi sıkıntıymış çok elektrik gitmez buralarda ama inşallah gitmez :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartın ne ise markanın resmî sayfasına girip elindeki anakartın en güncel BIOSunu indir. Onu bir USB belleğe at ve BIOS üzerinden güncellemeyi yap. YouTube üzerinde nasıl yapıldığını gösteren videolar vardır onları izle.

Ve elektriklerin gitme ihtimali olmasa iyi olur, güncelleme esnasında elektrik giderse anakart servislik olabilir.

Gayet mantıklı olur. Hatta SSD bence işlemciden bile önemli bir yükseltme olur. HDD ile sistem kullanmak SSD hızına alıştıktan sonra işkence gibi geliyor 😀
bir şey daha sormak istiyorum ben bu tip bir konuyu geçen sene açmıştım ozaman bu anakartın 5 serisine desteği yok demişlerdi, yenimi geldi acaba hiç bir bilginiz varmı ozamanlar bana desteklemiyor demişlerdide

Son düzenleme:

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
çok teşekkürler yorumların için elektirk gitme işi sıkıntıymış çok elektrik gitmez buralarda ama inşallah gitmez :D

bir şey daha sormak istiyorum ben bu tip bir konuyu geçen sene açmıştım ozaman bu anakartın 5 serisine desteği yok demişlerdi, yenimi geldi acaba hiç bir bilginiz varmı ozamanlar bana desteklemiyor demişlerdide
AMD 5. nesili tanıtırken A320 yi destekli değil olarak gösterdi ve anakart üreticilerine resmî olarak bu anakarta destek vermek zorunda değilsiniz dedi ama anakart üreticileri AMD bir kısıtlama koymadığı için bu serilere de destek vermeyi seçti.

Inspecta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berk Güleray
A320m-s2h ile ryzen 5 5600 ü kullansam bir sorun yaratmaz ozaman degil mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,615
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom