Neler Yeni

aşı olmaktan korkuyorum

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Tayfun Yılmaz
kol ağrıması kronik bir şey kolum sonrasında ağrımadı diyen yalan söylüyordur bayılma gibi durumlar oluyor 100/1 bile olsa o yüzden tuzlu bir şeyler yiyip gitmek iyi olur
Ağrımadı benim 1. doz da.2. Dozda hafif ağrıdı o da 1 gün sonra hafifledi hiç hissedilmiyordu ağrı sanki.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,016
İsim
Taha Efe
Acıtmıyor iğne çok ince olduğundan dolayı.Sinek ısırığı gibi de olsa acır diye düşünüyordum ama hiç acımadı tırnağını koluna değdir o kadar.
Bionteche Üniversal
Sinovacta Cinden gelen Enjektör Kullanılmıyor, Temiz iğne alınıp kullanıyor ( benimki SetIject)

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Tayfun Yılmaz

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,016
İsim
Taha Efe
Ağrımadı benim 1. doz da.2. Dozda hafif ağrıdı o da 1 gün sonra hafifledi hiç hissedilmiyordu ağrı sanki.
Bemim ilk vuruldugu gibi o bölgede sızı oldu belim vs biraz ağrıdı(sızı şeklinde) (denkte gelmiş olabilir) sızı cok hafifleri yarım saate 2 3 gün devam etti. Buz Koydum ve At Nalı Kremi ( Viks gibi) sürdüm hafifledi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamadım pek.Sanırım iğneden bahsediyorsunuz.
Evet.

Bonus bilgi: CoronaVac (Sinovac şirket adı) aşısı kişiye özel oldugu icin camını alabilirsiniz isterseniz.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,744
İsim
emirhan

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
tamam da konumuz ile ne alakası var biz aşıdan bahsediyoruz sen ne bahsediyorsun :D

valla anlamadım knk
git aşı ol o zaman burda ki insanlar yapmıcak aşıyı sonuçta sana aşıyı burda ki insanlarda icat etmedi gidip yerinde test edebilirsin o zaman :D

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,744
İsim
emirhan
git aşı ol o zaman burda ki insanlar yapmıcak aşıyı sonuçta sana aşıyı burda ki insanlarda icat etmedi gidip yerinde test edebilirsin o zaman :D
Kardeşim yukarıdaki yazıları okusan anlarsın aşı oldum ben

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Olum aşının acısı 1 saniye süren bir şey bu aşı sonrası kötü olma durumu da sadece bu aşıya özgü değil. Tetanoz aşısı oldum mahvetti beni 1 gün korkma yani sonra geçiyor hepsi
HAHAHAHA 1 SANİYE Mİ SÜRER ACISI 1 GÜN OLMASIN O BEN ALMAN AŞISI OLDUM KOLUMA 1 GÜN HATTA 1.5 GÜN BOYUNCA AĞRI OLDU

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
Ol yada olma demek bana düşmez sadece etkinliğini zarar yada faydasını iyi araştır. Çoğu insan bu aşı dedikleri sıvının etkinliğini %80-90 olarak biliyor bu onun göreceli risk azaltma(RRR) değeridir. DSÖ 'ye bildirilen kesin risk azaltma değeri ise maalesef bundan çok daha düşük sadece %0.84 !
Kaldı ki uzun dönem yan etkileri kesinlikle bilinmiyor bu noktada insanlar biontech için denek konumunda ve firma ölüm hali dahil hiçbir yan etkide sorumluluk kabul etmiyor !

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,744
İsim
emirhan
Ol yada olma demek bana düşmez sadece etkinliğini zarar yada faydasını iyi araştır. Çoğu insan bu aşı dedikleri sıvının etkinliğini %80-90 olarak biliyor bu onun göreceli risk azaltma(RRR) değeridir. DSÖ 'ye bildirilen kesin risk azaltma değeri ise maalesef bundan çok daha düşük sadece %0.84 !
Kaldı ki uzun dönem yan etkileri kesinlikle bilinmiyor bu noktada insanlar biontech için denek konumunda ve firma ölüm hali dahil hiçbir yan etkide sorumluluk kabul etmiyor !
yalnız konuyu okumadan yazıyorsunuz ben oldum aşıyı

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
geçmiş olsun...!
İzlemeye üşenenler için söyledikleri alıntıdır;
"Gelecek, nüfusu azaltmak için bir yol aramakla geçecek! Elbette, toplama kampları yaparak ya da katlederek değil. Onları kendi iyilikleri için olduğuna inandırarak onlardan kurtulacağız. İnsanları hedefleyen bir salgın, yaşlıları öldüren bir virüs, illa ki bir sebep ya da bir şey bulacağız, çok da önemli değil, zayıflar ve korkaklar ona boyun eğecek! A.tallar buna inanacak ve tedavi edilmeleri için yalvaracak. Çözüm olacak tedaviyi önceden planlamış olacağız. Böylece m.ronların seçimi kendi kendine yapılmış olacak: mezbahaya yalnız. gidecekler."

Top Bottom