Neler Yeni

Babam telefonumu izliyor nasıl engellerim

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,587
İsim
misfit
Sıfırla ve bir daha telefonu verme? Şifre varsa zaten açamaz cihazı.
Baban özel hayatın gizliliğini bayağı alt üst etmiş. Oturup konuşmak en iyisi olacaktır.

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
enes
Babana fake at, durumu avantaj haline getir.

Arkada sigara içtiğini birine yaz mesela. Baban gelecek ve el hareketi ile bir şaka yapacaksın :)

Hasan344

80+ Gold
D*edaya girsene babana fake atmış olursun:D

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,655
İsim
Orkun
Arkadaşlar tüm mesajlarımı falan görüyor wp web vs kullanmıyor sanırım yazılım satın almış ne yapmam gerek
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun bu yaşadığın çok kötü bir durum. Aile içerisinde de olsa özel hayat denen bir şey vardır. Yaşının 18 olduğunu söylemişsin. Hele ki bu yaşta ki yaşı geçtim bir sınırlar olmalı. Örnek veriyorum senin telefonun, benim bilgisayarım, başkasının tableti özelidir. Ne baba, ne anne, ne de başka bir kimse senin rızan olmadan özeline bakamaz göremez. Basit çözüm olarak telefonunu ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlayıp bu sorunu ortadan kaldırabilirsin. Ama kalıcı çözüm olmayacaktır. Babanın eline telefonun tekrardan geçtiğinde aynı şeyi tekrar yapma olasılığı mevcut. Buna da önlem olarak öncelikle Ayarlar a sonra Whatsapp, Instagram, Telegram gibi kullandığın uygulamalarına şifre ya da parmak izi kilidi koymandır.

Ama sana tavsiyem bunları yapmak yerine oturup babanla konuşmandır. Senin bir özel hayatın var, bunu savunman daha doğru olur. Sen haklısın bu durumu da baban ile düzgün ve usturuplu bir şekilde konuşman her zaman en iyisi olacaktır.

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
Arabalar, Bilgisayar Sistemleri, Ticaret v.s :)
Arkadaşlar tüm mesajlarımı falan görüyor wp web vs kullanmıyor sanırım yazılım satın almış ne yapmam gerek
Eğer baban bunu senin bilmediğini düşünüyorsa ona bir şok yapmalısın.Babanla ilgili kötü şeylerden bahseden şeyler yapmayı dene.Şiddet baskı görüyormuşsun gibi.Babana psikolojik baskı gibi düşün, belki bu kötü hissetmesine ve seni izlememesine yardım edebilir.

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ahmet Bayram Topcu
18 birader lise sondayim uğraştığım şeye bak peder muhafazakar kızla mesajlarimi okumuş
Büyük ihtimalle bir yazılım kurmuştur. Sıfırlarsan geçer fakat bundan onun da haberi olur. Ben senin yerinde olsam telefonu sıfırlar ve her uygulamaya şifre koyardım. En azından tekrar yazılım kurmasını engelle.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bro eğer takip yazılımı kurduysa seni takip edemediğinde de anlar zaten bunu. Sen en iyisi konuş, rahatsız olduğunu belirt. Bir şey değişmezse de idare ediver artık baban yani.

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Aga babanın mesleği ne harbiden çok merak ettim :D Ayrıca babana durumu anlatmanı şiddetle tavsiye ederim kardeşim. Allah hayırlısını versin hepimize

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
Yusuf Karakaya

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,529
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
böyle babam olsa babalıktan redederim özel hayata az saygı telefonu uzaktan kontrol etmek nedir
Öyle deme babası olmayan keşke olsa da beni dövse sovse diyenler var kıymetini bilin bence babadır sonuçta hiçbir zaman saygı da kusur etmeyeceksin hatalı olsa dahi çeker konuşursun bişey yaparsın bir şekilde Orta yol bulursun hiçbir şey aileden değerli değil kız vs gelip geçici heves olur ancak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,885
Üyeler
142,834
Son üye
shut
Top Bottom