Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Biri Performaxi Durdursun!| Performax-G Xetra BLUE OUTEMU Switch Nays ile 463 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,344
İsim
Kürşat
Bilek desteği çıkıyor mu red switchli olanda ?

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Performax Xotran 3327 Sensörlü Mouse'dan sonra şimdi de Performax-G Xetra çıktı karşımıza.Klavye Outemu switch ile geliyor, Bu paralara adı sanı bilinmeyen switchlerden ziyade OUTEMU alabilmek gayet güzel. Normal fiyatı 515 TL Fakat Nays ile 463 TLlere kadar düşüyor ki bence bu paraya alınabilecek en iyi klavyelerden biri.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

@GalaxySal450 @M.A.Y. görüşlerinizi alırım
Arkadaşlar kesinlikle önermem amazondan almıştım yorumlara bakmadan. Neyse aldıktan 2 gün sonra 2 tuşun ışğı gitti 3. Gün 3. Tuşun ışığı gitti sonra dedim heralde benim şansızlığımdan dolayıdır. iade edeyim dedim iade etmeden önce yorumlara baktım yorumlardaki qrkadaşlarında tek tek farklı farklı tuşların ışığı gitmeye başlamış. Kısaca kronik sorunu var. Ürünün kalitesi falan iyidi neden böyle sorunu var bilmiyorum.

SkylinexT

80+
İkisi de olur farketmez hocam. Deneyiminizi paylaşabilirsiniz.
Gamerpower sarber rgb'nin aynısı sadece yan çerçeve rgb ışıklandırması performaxın daha ince.
1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum driveri var programından istediğiniz gibi rgb kontrolü makro vs yapabiliyorsunuz.
Kaça aldınız? Bilek desteği çıkıyor mu? Yay sesi geliyor mu? Bu kullanıcıdan mı aldınız?
1 yıl önce 180TL ye aldım, bilek desteksiz olanı tercih ettim, yay sesi ilk 2-3 ay hafif bazı tuşlardan geldi sonra kullandıkça tamamen kayboldu, farklı bir kullanıcan almıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,208
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar kesinlikle önermem amazondan almıştım yorumlara bakmadan. Neyse aldıktan 2 gün sonra 2 tuşun ışğı gitti 3. Gün 3. Tuşun ışığı gitti sonra dedim heralde benim şansızlığımdan dolayıdır. iade edeyim dedim iade etmeden önce yorumlara baktım yorumlardaki qrkadaşlarında tek tek farklı farklı tuşların ışığı gitmeye başlamış. Kısaca kronik sorunu var. Ürünün kalitesi falan iyidi neden böyle sorunu var bilmiyorum.
Kronik değildir muhtemelen iade edilen ürünü geri satmışlardır amazonda ki bazi satıcılar cidden çok kötü durumda ki ürünleri satabiliyor, geneli memnun alanların

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,208
İsim
Murat Orhan
Asus Tuf K3 red switch ile farkı nedir. Siz daha iyi bilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde K3 alıcaktım
Asusun switchleri daha kaliteli Aura red Switch diye geçiyor. Fiyat farkına değer mi bence değmez gamakay mk61 alırım o paranın yarışına

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,208
İsim
Murat Orhan