Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Biri Performaxi Durdursun!| Performax-G Xetra BLUE OUTEMU Switch Nays ile 463 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ajusshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
Performax Xotran 3327 Sensörlü Mouse'dan sonra şimdi de Performax-G Xetra çıktı karşımıza.Klavye Outemu switch ile geliyor, Bu paralara adı sanı bilinmeyen switchlerden ziyade OUTEMU alabilmek gayet güzel. Normal fiyatı 515 TL Fakat Nays ile 463 TLlere kadar düşüyor ki bence bu paraya alınabilecek en iyi klavyelerden biri.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

@GalaxySal450 @M.A.Y. görüşlerinizi alırım
Tasarımı StellSeries 6GV2 ye benziyor onun kadar sağlam mı bilmiyorum benim 6GV2 de bir kaç cherry mx black switch değiştirdim onun haricin de 10 yıl olacak hala sağlam ayrıca bunda ekstra RGB aydınlatma var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Performax Xotran 3327 Sensörlü Mouse'dan sonra şimdi de Performax-G Xetra çıktı karşımıza.Klavye Outemu switch ile geliyor, Bu paralara adı sanı bilinmeyen switchlerden ziyade OUTEMU alabilmek gayet güzel. Normal fiyatı 515 TL Fakat Nays ile 463 TLlere kadar düşüyor ki bence bu paraya alınabilecek en iyi klavyelerden biri.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

@GalaxySal450 @M.A.Y. görüşlerinizi alırım
Tasarımı StellSeries 6GV2 ye benziyor onun kadar sağlam mı bilmiyorum benim 6GV2 de bir kaç cherry mx black switch değiştirdim onun haricin de 10 yıl olacak hala sağlam ayrıca bunda ekstra RGB aydınlatma var.

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Konuyu gec gordum.... Indirimi bitti sanirim. O fiyatta kalsaydi iyi olabilirdi tam boy icin.

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Konuyu geç gördüm dediği de 3 ay. Ona rağmen cevap yazmış bir de ne güzel kafalar var ya. Sağlam bi ceza olsa bunları yapamazlar.
Etiket almışım hocam ben bu konuda.

Hoope

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ad soyad
Konuyu geç gördüm dediği de 3 ay. Ona rağmen cevap yazmış bir de ne güzel kafalar var ya. Sağlam bi ceza olsa bunları yapamazlar.
Hortlatılan gün kadar bölüme yazma cezası gelse bir daha yapmazlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom