Neler Yeni

Öneri Bütçeni söyle Laptop önereyim 💻

tnhnkyl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Tunahan Akyol
30 bin Oyun amaçlı

tnhnkyl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Tunahan Akyol
30 bine öneri isteyen varsa ve cevaplanmışsa bir daha 30k bütçede öneri istemenize gerek yok. Mesaj kalabalığı oluyor.
pardon hocam önceki mesajlara bakmadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Giray
Bayadır yapmıyoduk, birçok kişinin doğru laptobu almasına vesile olduk, öyleyse klasikleşmiş laptop öneri etkinliğinin 3'üncüsünü yapalım.

Bütçeni ve kullanım amacını yaz alman gereken laptobu söyleyeyim.

14.10.2024
kanka bide bu konudan ayrı bir şey sormak istiyorum,macbook pro var bende ama oyun oynamak istiyorum sence parellels almak mantıklı bir seçim olur mu oyun oynatır mı?

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
bitmiyobxe
kanka bide bu konudan ayrı bir şey sormak istiyorum,macbook pro var bende ama oyun oynamak istiyorum sence parellels almak mantıklı bir seçim olur mu oyun oynatır mı?
Belli başlı hafif oyunları oynatır ama bir gaming laptop performansı vermez. Kararı sen ver. Oyun dünyasına girmek istiyosan satıp windows bir laptop alabilirsin.

heyamola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Veli
Bayadır yapmıyoduk, birçok kişinin doğru laptobu almasına vesile olduk, öyleyse klasikleşmiş laptop öneri etkinliğinin 3'üncüsünü yapalım.

Bütçeni ve kullanım amacını yaz alman gereken laptobu söyleyeyim.

14.10.2024
Merhaba,
Belki buradaki bir çok tavsiye isteyenden farklı olacak ama internette en çok aranan bir konuyu da sormak istiyorum.

Bütçe: 10-15k
Kullanım: günlük rutin; office, web surfing, video izleme v.b.

Top Bottom