Neler Yeni

comnet tavsiye eder misiniz?

METX32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
EMİN TAŞLIDERE
Isparta da oturuyorum ve Turknet kullanıyorum 50mbps artık yetersiz geliyor. mahallemizde fiber altyapısı bulunsa fibere geçiş yapacağım ama maalesef bulunmuyor. comnet sorgulaması yaptığımda türk telekom üzerinden 59mbps altyapı olduğunu söylüyor ve paket olarak 35mbps ve 100mbps sunuyor. sizce geçtiğime değer mi veya fiber e nasıl geçiş yapabilirim ?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Isparta da oturuyorum ve Turknet kullanıyorum 50mbps artık yetersiz geliyor. mahallemizde fiber altyapısı bulunsa fibere geçiş yapacağım ama maalesef bulunmuyor. comnet sorgulaması yaptığımda türk telekom üzerinden 59mbps altyapı olduğunu söylüyor ve paket olarak 35mbps ve 100mbps sunuyor. sizce geçtiğime değer mi veya fiber e nasıl geçiş yapabilirim ?
konuyla alakasız olacak kusura bakmayın bi bilgim yok öne çıksın diye yorum atıyorumda ilk başlta sadece başlığa bakınca bi an araba önerisi sandım .d connect diye okudum kusura bakmayın umarım yardımcı olurlar

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
1.5 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
59 mbps türk telekom üzerinden altyapı sunuyor paketlerde de 35 ve 100mbps hız sunuyor bu nasıl oluyor bilginiz var mı
100'lük alırsan altyapının maks. desteklediği kadar hız alırsın.

arifbsrn

80+
Merhaba arkadaşlar.
2022 hazirandan bu yana sorunsuz kullandığım, fiyat avantajlı bi internet sağlayıcı.
kullanmayı düşünüyorsanız en azından 1 aylık deneme almanızı tavsiye ederim. Ayrıca bir referans kodu kullanırsanız +1 ay daha ücretsiz kullanıyorsunuz.
Yani şuanki fiyatı 239 TL ödeme ile 2 ay kullanım sağlıyorsunuz.

eğer hizmeti beğenir devam ederseniz, 6 ya da 12 aylık abonelik satın alarak tüm fiyat geçişlerinden etkilenmeden kafanız rahat bir şekilde kullanabilirsiniz :) (bu arada kredi kartına taksit de yapılıyor)

abonelik süreci veya aklınıza taklın bişeyler olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Referans kodum: CMT957KED

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,608
İsim
Batuhan
Merhaba arkadaşlar.
2022 hazirandan bu yana sorunsuz kullandığım, fiyat avantajlı bi internet sağlayıcı.
kullanmayı düşünüyorsanız en azından 1 aylık deneme almanızı tavsiye ederim. Ayrıca bir referans kodu kullanırsanız +1 ay daha ücretsiz kullanıyorsunuz.
Yani şuanki fiyatı 239 TL ödeme ile 2 ay kullanım sağlıyorsunuz.

eğer hizmeti beğenir devam ederseniz, 6 ya da 12 aylık abonelik satın alarak tüm fiyat geçişlerinden etkilenmeden kafanız rahat bir şekilde kullanabilirsiniz :) (bu arada kredi kartına taksit de yapılıyor)

abonelik süreci veya aklınıza taklın bişeyler olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Referans kodum: CMT957KED
Hocam Nereden Kullanıyorsunuz ?

arifbsrn

80+
Türknetten Geçmeye Değermi Sence ?

Müşteri Hizmetleri Filan Nasıl ?
açıkcası müşteri hizmetleri ile pek işim olmadı. çünkü şimdiye kadar 1 defa destek talebi açtım, internet hızından dolayı. onda da sorun benim evdeki mi stick arızasından dolayıymış. resetledikten sonra düzelmişti :)

Türknet'ten geçiş konusuna gelecek olursak, öncelikle fiyat avantajından dolayı kesinlikle tavsiye ederim.
hemen hemen yarı fiyatına aynı hizmeti alıyorsunuz.

ama aklınızda bi tereddüt varsa şunu da deneyebilirsiniz.
nasıl olsa türknette comnette taahhütsüz. geçiş işlemini yapın comnete. geçiş süreci tamamlandıktan sonra beğenmezseniz iptal ettirebilirsiniz. yaptığınız ön ödemenin de kalan günlerin parasını iade alırsınız.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,608
İsim
Batuhan
açıkcası müşteri hizmetleri ile pek işim olmadı. çünkü şimdiye kadar 1 defa destek talebi açtım, internet hızından dolayı. onda da sorun benim evdeki mi stick arızasından dolayıymış. resetledikten sonra düzelmişti :)

Türknet'ten geçiş konusuna gelecek olursak, öncelikle fiyat avantajından dolayı kesinlikle tavsiye ederim.
hemen hemen yarı fiyatına aynı hizmeti alıyorsunuz.

ama aklınızda bi tereddüt varsa şunu da deneyebilirsiniz.
nasıl olsa türknette comnette taahhütsüz. geçiş işlemini yapın comnete. geçiş süreci tamamlandıktan sonra beğenmezseniz iptal ettirebilirsiniz. yaptığınız ön ödemenin de kalan günlerin parasını iade alırsınız.
Hocam Açıkçası İlk Kullandığım ISS Türk Telekom'du Bağlantıda Kopmalar Filan Oluyordu , Hızları Yavaştı , Ping Filan Oluyordu .

Altyapıdan Şüphelendim Sonrasında Türknete Geçiş Yaptığımda Her Hangi Bir Sorun Yaşamadım 1 Kere Olsun Türkneti Aradıysam Ne Olayım .

Altyapıya Olan Ön Yargım Türknet İle Değişti , Şimdi Comnet'e Fiyat Yüzünden Geçip Pişman Olmak İstemiyorum Açıkçası .

Her Ne Kadar Altyapım Sağlam Olsa Bile İster İstemez Ön Yargı İle Yaklaşıyorum , Sonuç Olarak İstanbul Dışında Verim Sağlayıp Sağlamıyacağı Hakkında Bir Bilgim Yok .

Top Bottom