Neler Yeni

Cs Go Bırakıyorum neden mi?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Çok düşünme yara yaparsın.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
Merhabalar öncelikle umarım hepinizin sağlığı yerindedir Cs go ya başlıyalı 1000 saat civarı oldu önceden 3500 saat wolfteam 1000 saat civarı crossfire oynadığım için aimim çok güzel bir düzeyde oyunu başladıktan bir zaman sonra 30 35 vurunca Sürekli report yedim ve güvenlik faktörüm düştü övgü attırmak zorunda kaldım düzeldi ama sonra tekrar aynı olay sırf 30 vurdum diye report yedim herkesten bende bu durumdan sıkıldım faceit premium aldım ordada durum aynı tek farkı hile yok mm oyunu gibi toxic adamlar sürekli kavgalar küfürler beceriksiz insanlar takım oyunu yapmayan insanlar 38 vuruyorum adam 5 vuruyor ben bu emeği niye veriyorum ki bu oyuna ben enayi miyim afedersinizde bu oyunu 1000 saatte bırakıyorum diğer arkadaşlara başarılar ben her gün sinir olmaktan emek vermekten bıktım bu oyuna yeni başlıcak arkadaşlarda başlamasınlar eminim bırakıcaklar kısa sürede ama yinede denemekte fayda var. Demem o ki artık valoranta şans vermek zorunda kaldım çok güzel bir oyun değil ama zamanla alışırım diye düşünüyorum en azında hile gelmez gelse bile 2 gün sonra banlanıyor.
teşekkürler bize bu önemli bilgiyi verdiğin için.

Sagittarius

80+ Silver
Merhabalar öncelikle umarım hepinizin sağlığı yerindedir Cs go ya başlıyalı 1000 saat civarı oldu önceden 3500 saat wolfteam 1000 saat civarı crossfire oynadığım için aimim çok güzel bir düzeyde oyunu başladıktan bir zaman sonra 30 35 vurunca Sürekli report yedim ve güvenlik faktörüm düştü övgü attırmak zorunda kaldım düzeldi ama sonra tekrar aynı olay sırf 30 vurdum diye report yedim herkesten bende bu durumdan sıkıldım faceit premium aldım ordada durum aynı tek farkı hile yok mm oyunu gibi toxic adamlar sürekli kavgalar küfürler beceriksiz insanlar takım oyunu yapmayan insanlar 38 vuruyorum adam 5 vuruyor ben bu emeği niye veriyorum ki bu oyuna ben enayi miyim afedersinizde bu oyunu 1000 saatte bırakıyorum diğer arkadaşlara başarılar ben her gün sinir olmaktan emek vermekten bıktım bu oyuna yeni başlıcak arkadaşlarda başlamasınlar eminim bırakıcaklar kısa sürede ama yinede denemekte fayda var. Demem o ki artık valoranta şans vermek zorunda kaldım çok güzel bir oyun değil ama zamanla alışırım diye düşünüyorum en azında hile gelmez gelse bile 2 gün sonra banlanıyor.
Bende çok eskiden Aim güzel alıyorum diye Aim hilesinden ban yemiştim

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Volkan
Ben de derece düşüp duruyorum demek ki rapor ediyorlar 😁 ula seneler sonra oyuna başladık gözler gençlerin ki gibi de görmüyor yine de rapor ediyorlar demek ki.

JSezar

80+ Silver
Doğru karar.valo daha iyi.

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
Cs go da hile çok bayagidir oynamıyorum ama adam beni 2 kapı öteden tabanca ile headshot atmıştı şuan LoL gibi Mona oyunları oynasamda valorant oynardım
nedense bazı kişiler gerçekten karşıdaki kişinin iyi oynadığını kabul edemiyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cs resmen hile savaşına dönmüş, 1-2 ay önce dayanamadım bende sildim.
kanka şu hileler bi size denk geliyor ya cidden karşı tarafın iyi oynadığı kabul edemiyorsunuz .D

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Hocam açıkcası league of legends i bırakıp cs goya geçme ve devam etme sebebim, Takımdaki oyuncular ne kadar toxic yada kötü olurlarsa olsunlar her türlü 5v1 yapabilme şansım olmasaydı. Bunun lolde olma ihtimali inanılmaz düşük, hatta üst liglerde takımdaki sadece 1 oyuncunun hatasından oyunu kaybettiğim maçlar olmuştu, cs go da ise inanılmaz taşıdığım veya taşındığım oyunlar olmuştu. Yani cs goda karşında hile yoksa gayet tek başına taşıyabilme potansiyelin her türlü lolden daha fazla lakin senin durumun farklı tabi, bence oyuna 1-3 ay arası ara ver başka şeylere odaklan çünkü burnout olmuşsun türkçesini inan hatırlamıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,529
Üyeler
141,150
Son üye
razorofficial
Top Bottom