Neler Yeni

Darboğaz testi nasıl yapılabilir

naysxd

80+
Darboğaz yaşayıp yaşamadığımı anlamak için heaven tarzı bir test kullanabilir miyim bu gerçek sonucu verir mi yoksa illa warzone tarzı ağır bir oyun indirmek zorunda mıyım?

Alpbruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alp Goksel
Darboğaz yaşayıp yaşamadığımı anlamak için heaven tarzı bir test kullanabilir miyim bu gerçek sonucu verir mi yoksa illa warzone tarzı ağır bir oyun indirmek zorunda mıyım?
İşlemci odaklı bir oyun indir o şekilde dene

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
pc deki en ağır oyunu oynarken msi afterburnerdan cpu ve gpu kullanım yüzdesini aç eğer gpu %95 in altında ise sistemde darboğaz vardır. cpu ve gpu nedir?

SleepyCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Rüzgar Cengiz
Oyunlara girip test et. Ama zorlayan oyunlar olsun.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
PC deki en ağır oyunu oynarken msi afterburnerdan cpu ve gpu kullanım yüzdesini aç eğer gpu %95 in altında ise sistemde darboğaz vardır. cpu ve gpu nedir?
evet cevap bekliyorum cpu ve gpu marka model nedir??

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Battlefield V veya Rainbow Six Siege gibi işlemciye yük bindiren oyunlarda düşük grafik ayarına alarak test yapabilirsiniz.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,346
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,346
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
1602963049072.png

Aylardır kullandığım ikiliye darboğaz olmaz diyor, fakat %20'leri aşan darboğaz olabiliyor :)

Top Bottom