Neler Yeni

Digitürk İnternet nasıldır???

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
dostlar yeni internet kontratı için digitürk mantıklı bir seçenek midir???
türknet için 65 mbps altyapı olduğu da yazıyor aşağı yukarı ikiside aynı fiyatta ama türknette internet kopması durumunda servisin uzun bir sürede geleceği söyleniyor.
doğru seçenek hangisidir???

Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
mehmet
hocam vodafonada bulaşma bazen 144p videoda valla donuyo çok kanser bişe vodafone redbox var bizde130mbps

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ali
Dsmart ile o hatayı zamanında yaptım. Borç harç bir şekilde kapattım. Daha bedava deseler kullanmam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
mehmet
hocam inşallah yakında bizde internet değişicez ama ben türknet tercih etmezdim nedeni hafta sonrları kopma olabiliyomuş internette yazan bu bide zaten kuzenimin evinde var bu marka modem ara ara donuyo yani pekte iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla türkcell iyide pahalı başka aklıma gelmiyo düzgün marka

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Senin altyapı da en fiyat performans comnet olur çünkü diğer firmaların fiyatı senin altyapına göre pahalı kalır diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan karakaya
dostlar yeni internet kontratı için digitürk mantıklı bir seçenek midir???
türknet için 65 mbps altyapı olduğu da yazıyor aşağı yukarı ikiside aynı fiyatta ama türknette internet kopması durumunda servisin uzun bir sürede geleceği söyleniyor.
doğru seçenek hangisidir???
Bulundugun yer turk telekom altyapısı vede vdsl ise comneti oneririm. Taahhüt yok satin alıyorsun ve aldığın kadarını ödüyorsun şahsen ben bir yıllık aldım aylık 199 TL yede geldi. 100 mbit lik aldım hemde. Müşteri hizmetleri de saat akşam 6ya kadar açık ve ulaşabiliyorsunuz eğer almayı düşünürsen 2 miz içinde faydası olan kodumu verebilirim. 1 ay hediye aldım. Daha detaylı cevap istiyorsan mesajda atabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
Senin altyapı da en fiyat performans comnet olur çünkü diğer firmaların fiyatı senin altyapına göre pahalı kalır diye düşünüyorum
hocam comnet i de hiç duymadım şimdi duymadığım internete bulaşmak çok kafama yatmadı açıkçası , sonuçta kontrat imzalıyorum ve geri dönüşü bana pahalıya patlayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan karakaya
hocam inşallah yakında bizde internet değişicez ama ben türknet tercih etmezdim nedeni hafta sonrları kopma olabiliyomuş internette yazan bu bide zaten kuzenimin evinde var bu marka modem ara ara donuyo yani pekte iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla türkcell iyide pahalı başka aklıma gelmiyo düzgün marka
Suan comnete geçtim ve memnunum hocam. Eger geçmeye yakışanı ve merak ediyorsanız söyleyin mesaj olarak detaylı cevap yazabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
Bulundugun yer turk telekom altyapısı vede vdsl ise comneti oneririm. Taahhüt yok satin alıyorsun ve aldığın kadarını ödüyorsun şahsen ben bir yıllık aldım aylık 199 TL yede geldi. 100 mbit lik aldım hemde. Müşteri hizmetleri de saat akşam 6ya kadar açık ve ulaşabiliyorsunuz eğer almayı düşünürsen 2 miz içinde faydası olan kodumu verebilirim. 1 ay hediye aldım. Daha detaylı cevap istiyorsan mesajda atabilirim.
hocam kaç aydır kullanıyorsunuz? indirme hızları nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan karakaya
hocam comnet i de hiç duymadım şimdi duymadığım internete bulaşmak çok kafama yatmadı açıkçası , sonuçta kontrat imzalıyorum ve geri dönüşü bana pahalıya patlayabilir
Forumda birkaç kez g mesajlar var bakabilirsin. Bi sorun olmadı zaten altyapısı tt nin. Bide kontrat yok bunda paket aliyosun 1 3 6 12 aylık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,233
Üyeler
141,685
Son üye
newer
Top Bottom