Neler Yeni

Çözüldü✓ Dolandırıcının kimlik fotoğrafı var ne yapabilirim

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
can
Sabahtan beri şunu anlatıyorum eleman avukat tut parayı geri alacaksın diye diretiyor. 600 lira için uğraşmaya değmez.
Okuduğunu anlamamışsın hala avukat tut paranı geri al demedim yanlış yazılan bilgileri düzelttim umarım bunu anlarsın eleman. Avukat tut paranı geri al dediğime dair bir cümle göster haklısın diyip konuyu kapatıyorum.

yenigeldim

80+ Silver
Okuduğunu anlamamışsın hala avukat tut paranı geri al demedim yanlış yazılan bilgileri düzelttim umarım bunu anlarsın eleman. Avukat tut paranı geri al dediğime dair bir cümle göster haklısın diyip konuyu kapatıyorum.
Ekran Resmi 2024-07-30 12.39.16.png

dava kazanılana kadar adam parayı vermiş olacak ya hani adamda para yok ya hani

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,522
İsim
ismail
Alıntıyı görüntüle
dava kazanılana kadar adam parayı vermiş olacak ya hani adamda para yok ya hani
Özel avukat masrafını sen ödersin. Dava ile ilgili masraflar eğer ki karar çıkarsa karşı taraftan karşılanır. Bu maymunun dediği gibi olsaydı mahkemeler iddia bayisi gibi işler kazanılması garanti davaya büyük masraflar çıkartılırdı.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
@cancan1135 @yenigeldim @johan Şimdi ben savcılığamı başvurayım bankayı arayıp para iadesimi isteyim yoksa komple bırakıyımmı bu işi 600 için uğraşmaya değmezmi. Sizce ne yapayım monitörü kendime değil bi tanıdığa alacaktım.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
can
@cancan1135 @yenigeldim @johan Şimdi ben savcılığamı başvurayım bankayı arayıp para iadesimi isteyim yoksa komple bırakıyımmı bu işi 600 için uğraşmaya değmezmi. Sizce ne yapayım monitörü kendime değil bi tanıdığa alacaktım.

Para senin karar senin hocam ben yerinde olsam 1 tl dahi olsa peşinde koşardım ben yemeyeceğim millete 600 tl kaptıracağım ? Kızımın rızkını dolandırıcıya vereceğim ? Savcılığa başvur zaten oradan yönlendirirler seni ayrıca bankaya para iadesi diye gidersen banka memuru soğuk su getirir başka birşeyde yardımcı olmaz.

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kerem
Ya hocam yıl kaç olmuş neden böyle şeyler yapıyorsunuz..

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
Para senin karar senin hocam ben yerinde olsam 1 tl dahi olsa peşinde koşardım ben yemeyeceğim millete 600 tl kaptıracağım ? Kızımın rızkını dolandırıcıya vereceğim ? Savcılığa başvur zaten oradan yönlendirirler seni ayrıca bankaya para iadesi diye gidersen banka memuru soğuk su getirir başka birşeyde yardımcı olmaz.
Bankadan hayır gelmez diyorsunuz. Savcılığa gidince avukat tutmak gerekiyormu peki?

Top Bottom