Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

omurkyc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömür kuyumcu
Merak edilen sorular ve genel bilgilendirme!!!

1. Çağrı merkezimizi aradığınız zaman aynı anda birden çok kişi hatta sıra beklemektedir. Müşteri ile tahmini konuşma süresi 2 dakikayı aşınca diğer sırada bekleyen müşterilerimiz hat yoğunluğundan düşmektedir.
  2. Kargo numarası olup hâlâ kargom nerede diye sorarak meşgul edilen çağrı merkezimize aktif ve sorunsuz şekilde cevap verilmektedir.
  3. Çağrı merkezimiz , sitemizde müşteri talepleri , instagram ve Google işletme mesajlarımızda aktif bir şekilde en kısa sürede cevap verilmektedir. Yoğunluktan dolayı tabii ki anında geri dönüş sağlayamamaktayız.
  4. Siparişleriniz sırasıyla hazırlanmaktadır. Firmamızdan her gün min. 50 adet sistemin çıkışı bulunmaktadır.
  5. Verilen stok sayısının kat ve kat üstünde sistem satışı yapmış bulunmaktayız.
  6. Ülkemizde yaşanılan son üzücü olaydan sonra kargo şirketinin kota sınırlanması bulunmaktadır. Tarafımızca kimseyi mağdur etmemek adına ekip arkadaşlarımız son hızla çalışmaktadır
  7. Kimsenin mağduriyet yaşamaması adına herhangi bir sorunda anında çözüme kavuşturmak adına çalışıyoruz
  8. Para iadeleri en geç 7-10 iş gününde tarafınıza gerçekleşiyor. Bizim tarafımızdan ödeme gerçekleşip bankanızın provizyonuna düşen iadeler ile ilgili bankanızı aramanız gerekmektedir.
  9. Siparişlerde oluşabilecek herhangi bir bileşen değişikliğinde ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçip muadili olan ürünün sizin fikriniz ve onayınız ile birlikte sisteminize ekleyecektir.
  10. Son olarak firmamızın bir çok hazır sistem satışı olduğundan, DONANIM ARŞİV sistemiyle beraber aynı tarihler arasında farklı sistemlerimizin satılmış olduğundan dolayı sistem birikimi söz konusu olmuştur.

Siparişleriniz tüm hızıyla çıkmaya devam ediyor ekstra bir telaşa gerek yoktur. Forumda yazılan her bilgi gerçeği yansıtmamaktadır. Doğru bilgiyi almak için çağrı merkezimiz, instagram adresimiz müşteri taleplerimiz ve mail adreslerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mail: [email protected]
İnstagram : gencergamingcom
Çağrı merkezimiz: 0850 308 5677

Gecikmelerden dolayı gerçekten özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

- GençerGaming
Sırayla yollanan sistemde ben alamadiysam en az 200 kisi daha alamamış demektir saat 20:01 de aldim ki bu sistem 21:00 ve 22:00 saatlerindede satışa açıldı ben hala anlam veremiyorum bu çelişkili açıklamaları

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Sırayla yollanan sistemde ben alamadiysam en az 200 kisi daha alamamış demektir saat 20:01 de aldim ki bu sistem 21:00 ve 22:00 saatlerindede satışa açıldı ben hala anlam veremiyorum bu çelişkili açıklamaları
Yazılımsal hatadan dolayı ilk iki saatte tahmin ettiğinizden daha fazla sistem satışı yapıldı. Kimseyi mağduriyet etmemek adına siparişlerin iptali yapılmadı.

Zagros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Zagros
Yazılımsal hatadan dolayı ilk iki saatte tahmin ettiğinizden daha fazla sistem satışı yapıldı. Kimseyi mağduriyet etmemek adına siparişlerin iptali yapılmadı.
@GENCERGAMİNG bize en geç şu tarihe kadar bütün sistemlerinizin tamamını korgolayacağız diye bilir misiniz?

diloşş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dilek Cevahir
Ürünüm elime ulaştı arkadaşlar Windows kurulumu yapılmış direkt oynamaya başladım başta kafamda soru işaretleri vardı ama sorunsuz geldi şükür tek sıkıntı biraz daha erken gelebilirdi. Abdullah abiyede teşekkür ederim çok güzel bir sistem yapmış sağolasın abi

Zagros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Zagros
Ürünüm elime ulaştı arkadaşlar Windows kurulumu yapılmış direkt oynamaya başladım başta kafamda soru işaretleri vardı ama sorunsuz geldi şükür tek sıkıntı biraz daha erken gelebilirdi. Abdullah abiyede teşekkür ederim çok güzel bir sistem yapmış sağolasın abi
Ürünü saat kaçta aldın ve ana kart için fiyat farkı ödedin mi ?

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Sabah banada geldi ürün anca şimdi açabildim. Kargolaması falan her şey gayet güzeldi eksik hiçbir şey yok. her şey kurulu. Geç oldu güç oldu ama çok şükür herşeyi tamamıyla geldi,eksik vida yok gevşek yeri yok. Keşke herkesin sistem hazır olup ilk 2 3 günde yollansaydı,herkes de güzel bir imaj bırakabilseydiniz. Çok dert ettim bende hatta ümitsizliğe kapıldım ama çok şükür geldi. Kargolama süreci ve gecikme için bir şey diyemeceğim ama bana gelen ürünün paketlenmesi ve montajı için teşekkürler @GENCERGAMİNG

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Keşke az sayıda olan (forumdan bildiğim kadarı ile 20 30 civarı sayı ) bizimkileri de iptal etmeseydiniz :(

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
Sabah banada geldi ürün anca şimdi açabildim. Kargolaması falan her şey gayet güzeldi eksik hiçbir şey yok. her şey kurulu. Geç oldu güç oldu ama çok şükür herşeyi tamamıyla geldi,eksik vida yok gevşek yeri yok. Keşke herkesin sistem hazır olup ilk 2 3 günde yollansaydı,herkes de güzel bir imaj bırakabilseydiniz. Çok dert ettim bende hatta ümitsizliğe kapıldım ama çok şükür geldi. Kargolama süreci ve gecikme için bir şey diyemeceğim ama bana gelen ürünün paketlenmesi ve montajı için teşekkürler @GENCERGAMİNG
1 günde getirdiler dimi yanılmıyorsam benimki de bugün kargolandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
.
Tekrardan yazıyorum sipariş numaranızı alabilir miyim?
Dün mecbur kalarak anakarta ekstra 150 tl fark ödedim bugün kargolarım olmazsa en geç yarın kargolarım demişlerdi hala kargolamadılar madem yapamayacaksınız ne diye büyük youtuberler ile sistem yayınlayıp insanları mağdur ediyorsunuz anlamıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Ozi_

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Dün mecbur kalarak anakarta ekstra 150 TL fark ödedim bugün kargolarım olmazsa en geç yarın kargolarım demişlerdi hala kargolamadılar madem yapamayacaksınız ne diye büyük youtuberler ile sistem yayınlayıp insanları mağdur ediyorsunuz anlamıyorum
Bu arada fark ödediğiniz ana kart yüne a520 mi kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
Merak edilen sorular ve genel bilgilendirme!!!

1. Çağrı merkezimizi aradığınız zaman aynı anda birden çok kişi hatta sıra beklemektedir. Müşteri ile tahmini konuşma süresi 2 dakikayı aşınca diğer sırada bekleyen müşterilerimiz hat yoğunluğundan düşmektedir.
  2. Kargo numarası olup hâlâ kargom nerede diye sorarak meşgul edilen çağrı merkezimize aktif ve sorunsuz şekilde cevap verilmektedir.
  3. Çağrı merkezimiz , sitemizde müşteri talepleri , instagram ve Google işletme mesajlarımızda aktif bir şekilde en kısa sürede cevap verilmektedir. Yoğunluktan dolayı tabii ki anında geri dönüş sağlayamamaktayız.
  4. Siparişleriniz sırasıyla hazırlanmaktadır. Firmamızdan her gün min. 50 adet sistemin çıkışı bulunmaktadır.
  5. Verilen stok sayısının kat ve kat üstünde sistem satışı yapmış bulunmaktayız.
  6. Ülkemizde yaşanılan son üzücü olaydan sonra kargo şirketinin kota sınırlanması bulunmaktadır. Tarafımızca kimseyi mağdur etmemek adına ekip arkadaşlarımız son hızla çalışmaktadır
  7. Kimsenin mağduriyet yaşamaması adına herhangi bir sorunda anında çözüme kavuşturmak adına çalışıyoruz
  8. Para iadeleri en geç 7-10 iş gününde tarafınıza gerçekleşiyor. Bizim tarafımızdan ödeme gerçekleşip bankanızın provizyonuna düşen iadeler ile ilgili bankanızı aramanız gerekmektedir.
  9. Siparişlerde oluşabilecek herhangi bir bileşen değişikliğinde ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçip muadili olan ürünün sizin fikriniz ve onayınız ile birlikte sisteminize ekleyecektir.
  10. Son olarak firmamızın bir çok hazır sistem satışı olduğundan, DONANIM ARŞİV sistemiyle beraber aynı tarihler arasında farklı sistemlerimizin satılmış olduğundan dolayı sistem birikimi söz konusu olmuştur.

Siparişleriniz tüm hızıyla çıkmaya devam ediyor ekstra bir telaşa gerek yoktur. Forumda yazılan her bilgi gerçeği yansıtmamaktadır. Doğru bilgiyi almak için çağrı merkezimiz, instagram adresimiz müşteri taleplerimiz ve mail adreslerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mail: [email protected]
İnstagram : gencergamingcom
Çağrı merkezimiz: 0850 308 5677

Gecikmelerden dolayı gerçekten özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

- GençerGaming
Sıkıntıyı kendim yaşamasam millet abartıyor derdim ama hayatımda yaşadığım en kötü alışveriş deneyimi bu oldu. Hadi geç oldu anladık stok yok başka kart verelim dediniz beklememek için onu da kabul ettim gönderdim parayı yine 1 gün beklettiniz. Sonraki gün nusretin tuz dökmesi gibi anakartı içine atıvermişsiniz 3 tane vida tutuyordu ekran kartını takmak için bastırsam kırılacak. Altında destek yok havada duruyordu anakart.
Yazdıklarımın fazlası var eksiği yok. Normalde sabırlı insanım bana 10 gün daha gecikecek dese anlarım ama bugün verilecek deyip sonra anakart bitti üstüne 150ver demek sürekli yalan söylemek veya sözünü tutmamak insanı çileden çıkartıyor. En sonunda da dandik bir montajla gelince gece gece iyi sövdüm evde 2 saat söküp tekrar montajla uğraştım. Aynı pcyi sinerjiden de aldım 1 gün önce geldi montajında sıkıntı yok windows kurulmuş test yapılmış sonuçları masaüstüne kaydedilmiş şekilde geldi programları da kurulu istersem kendimde anında testi baslatabilirim.
Sizin gönderdiğiniz 1 gün geç geldi montaj sıkıntılı Windows kurulmamış test yapılmamış.

Top Bottom