Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berk Çökar
evet dün gece aldıktan 2 3 saat sonra iade edip başka hesaptan z686 almıştım.
ne konuda yardım lazım iptal için ise ben hemen siparişlerim kısmından ürüne girip üstte iptal et vardı ona tıkladım. z686 yı da başka hesap açıp ondan sipariş ettim.
Bende öyle bir şey görünmüyor nedense
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin misiniz hocam forumda da rgb deniyordu çünkü. Eğer öyleyse iade edeyim hemen.
Bunu demiyor musunuz

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
Hocam ben Z11'i aldım, gelsin testlerini yapacağım kafamda zaten bir proje var fakat önce ürünü göreyim belki default hali kısa süreliğine idare eder beni zaten halihazırda klavyem var. Asıl alma amacım iyibir switch takımı almak (Akko veya Gateron), Puding ve custom desenli keycap, birde kendi yapacağım ses yalıtımı için evafoam, kağıt bant vs. ile modlamak amacım bu fakat kalvye iyi gibi. Yorumları biraz okudum genellikle alternatif ve isteğe göre bir kıyaslama olmuş kimi beyaz istemiş kimi tam klavye isteyen varsa bunu alsın vs. tahminimce de zaten bu klavyeler neredeyse birbirleriyle aynı sonuç olarak çin klavyesi abartı fark olmaksızın sizin tercihinize yönelik alım yapabilirsiniz. Razer Cynosa Chroma var şuan, daha kısa, mekanik ve modlama el verişli bir klavye arıyordum en ucuzu buydu şuan forum sayesinde bulduğum ve bu Z11T'nin default halide baya iş görür diyen ve beğenen var bence iade ile uğraşmayın gelsin derim klavye. Z11'den devam 300TL'ye miss gibi klavye baktım sarmadı dediğim gibi yine yeni hesap açarak indirimli aliexpressten diğer saydığım ürünleri alırım. Hatta alıcaktım fakat klavyeyi beklemek istiyorum belki beğenirim hemen modlamam boşuna ekstra ücretin altına girmiyim.
hocam modlamaya değecek bi kasası olsa denerdim ama gereksiz masraf gibi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk

Bunu demiyor musunuz
Evet hocam baktım şimdi sadece sarıymış. İade etmek istiyorum ama iade seçeneği yok. Neden. Daha kargoya verilmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert

Bunu demiyor musunuz
Bilemiyorum ben hızlıca iptal etmiştim belki sizin ki kargoya verildiyse iptal seceneği kalkmış olabilir daha bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar belki. Siparişlerime girince ordan ürünün sipariş ayrıntıları yazıyor sağ üstüne doğru oraya tıklayınca gelmişti iptal seceneği.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berk Çökar
Arkadaşlar benim sipariş kargoya verilmemiş ama iptal edemiyorum sebep?

Evet hocam baktım şimdi sadece sarıymış. İade etmek istiyorum ama iade seçeneği yok. Neden. Daha kargoya verilmedi.
bendede aynısı.

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
klavye için portugal mı alınmalı beyler ilk defa alışveriş yapıcam yardımcı olabilecek var mı

Şuan kullandığın tuşlar nasılsa aynı yerdeler. Bazı semboller garip yerlerde onada yavaş yavaş alışıyorsun.
klavye dili olarak hangisini almalıyız hocam

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Arkadaşlar benim sipariş kargoya verilmemiş ama iptal edemiyorum sebep?

bendede aynısı.
Canlı eestekle iletişime geçin hocam. Bana iptal edilecek dedi ama kesin bilemiyorum. Şimdi z686 aşmak istiyorum ama ya iptal olmazsa diye korkuyorum.

CROCUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Avcı
klavye için portugal mı alınmalı beyler ilk defa alışveriş yapıcam yardımcı olabilecek var mı

ingilizce aldım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Oğuz Tutkun
Bitmiş galiba indirim

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Büyük enter için portugal al

Efe1674

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe
Klavye ihtiyacım vardı ilk defa aliexpressden alacağım.Beklemeye veya almaya değer mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,734
Üyeler
156,829
Son üye
muhammetkantilav
Top Bottom