Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

BabaVoss7

80+ Silver

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömür
Bi benim klavye dağıtıma çıkmadı ya yarın çıkacakmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Benim elime ulaştı. z686 almıştım fakat beklediğimden de küçük geldi ilk defa böyle bi klavye kullanıyorum. Biraz görüntüsünün küçüklüğü rahatsız etti acaba iade etsem mi diye düşünüyorum. Aliexpressin iade sürecini bilen varmı acaba kaç gün sürüyor kolay şekilde gerçekleşiyor mu ?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Murat
Benim elime ulaştı. z686 almıştım fakat beklediğimden de küçük geldi ilk defa böyle bi klavye kullanıyorum. Biraz görüntüsünün küçüklüğü rahatsız etti acaba iade etsem mi diye düşünüyorum. Aliexpressin iade sürecini bilen varmı acaba kaç gün sürüyor kolay şekilde gerçekleşiyor mu ?
İadeyle uğraşma satmak daha hızlı sürer. Aldığın fiyata sat bence. Kaç liraya almıştın bu arada?

EmreUzn3

80+ Bronze
ver bana alam :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
İadeyle uğraşma satmak daha hızlı sürer. Aldığın fiyata sat bence. Kaç liraya almıştın bu arada?
520 TL'ye almıştım doğru diyorsunuz 1 2 gün kullanıyım alışamassam satıcam yüksek ihtimalle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 2 gün kullanıp alışmayı deneyeceğim. Alışamassam satabilirim.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
bu klavyenin altına beyaz, gri, siyah renklerinden hangisi tercih edilir sizce mousepad olarak

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Murat

fufuker1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
fufuker1 development
İsteyen varsa z11 i biraz kâr ile satabilirim.
Switchlerin sesi hoşuma gitti sessiz gayet fakar yellow switch kullanmaya alıştığım için tuşlara basmak zor gibi hissettiriyor spor salonunda ağırlık yükseltmek gibi düşünün yellow cok daha rahat

EmreUzn3

80+ Bronze
İsteyen varsa z11 i biraz kâr ile satabilirim.
Switchlerin sesi hoşuma gitti sessiz gayet fakar yellow switch kullanmaya alıştığım için tuşlara basmak zor gibi hissettiriyor spor salonunda ağırlık yükseltmek gibi düşünün yellow cok daha rahat
stok var zaten kar fiyata alan çıkmaz buradan

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mervan Delen
arkadaşlar 7 temmuzda siparişi verdim şu an:Uzun mesafeli taşıyıcı ofisine ulaştı durumunda kaç güne gelir tahmini?

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
arkadaşlar 7 temmuzda siparişi verdim şu an:Uzun mesafeli taşıyıcı ofisine ulaştı durumunda kaç güne gelir tahmini?
benim de aynı aga sonraki hafta gümrüğe girer haftasonuna (ayın 20si) kadar da ulaşır diye düşünüyorum, haftasonu gümrük çalışıyor mu acaba

Top Bottom