Neler Yeni

Elden Ringin DLC'si Alınır Mı

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Elden Ring dlc Shadow of The Erdtree alınır mı arkadaşlar neden evet veya neden hayır açıklarsanız sevinirim teşekkürler.

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
Hocam konuyla alakasız olacak ama, sence elden ring oyunu alınır mı? hiç bu tarz oyunları oynamadım ve bilmiyorum oynadığım oyunlar. CS-CODW RD2 VALO vb. yayınlarda görüyorum ve almak istiyorum sence değer mi?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konuyla alakasız olacak ama, sence elden ring oyunu alınır mı? hiç bu tarz oyunları oynamadım ve bilmiyorum oynadığım oyunlar. CS-CODW RD2 VALO vb. yayınlarda görüyorum ve almak istiyorum sence değer mi?
hocam bende daha oyuna başlamadım ya dlcyi alıp başlayacağım yada almayacağım ona karar vermeye çalışıyorum ama oyunun görselleri çok iyi oyunu oynamadığım için başka bişey diyemeyeceğim

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
hocam bende daha oyuna başlamadım ya dlcyi alıp başlayacağım yada almayacağım ona karar vermeye çalışıyorum ama oyunun görselleri çok iyi oyunu oynamadığım için başka bişey diyemeyeceğim
Katılıyorum size gözüme çok güzel geldi yerler, tapınaklar karakter vs. Çok hoşuma gidiyor şu an bakalım diğer arkadaşlar ne yazacak onları merak ediyorum.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Furkan Görür
tilt edebilir birde 60fps kiliti var. Önce ana oyunu alın 1 saat deneyin olmazsa iade edin. DLC yi iade etmek sıkıntı olabilir

BoobaFett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Aydın
ana oyunu sevdiysen düşünmene bile gerek yok sevdiğin şeyin daha fazlası

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ana oyunu sevdiysen düşünmene bile gerek yok sevdiğin şeyin daha fazlası
ana oyunu daha oynamadım ama seveceğimi düşünüyorum dlcnin değerlendirmelerinde bosslar nefes aldırmıyor durmadan vuruyolar falan demişler o biraz kafamı kurcaladı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Elden Ring dlc Shadow of The Erdtree alınır mı arkadaşlar neden evet veya neden hayır açıklarsanız sevinirim teşekkürler.
Erdtree dlcsi manyak bir şey ben oynamadım oyunu tam olarak ancak oyunun bir bölgesi kadarmış sadece dlc

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Erdtree dlcsi manyak bir şey ben oynamadım oyunu tam olarak ancak oyunun bir bölgesi kadarmış sadece dlc
yorumlarda bi adam şey yazmıştı miyazaki dlc limgrave kadar olacak demişti ama ana oyun kadar büyük yapmış demişti :/

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Emre
Discord
necromancerr
yorumlarda bi adam şey yazmıştı miyazaki dlc limgrave kadar olacak demişti ama ana oyun kadar büyük yapmış demişti :/
evet limgrave kadar ki orasıda çok küçük yer değil miyazakinin hayalindeki oyuna en yakın oyun bu ancak hayali olan oyun değil :D

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
evet limgrave kadar ki orasıda çok küçük yer değil miyazakinin hayalindeki oyuna en yakın oyun bu ancak hayali olan oyun değil :D
Limgraveden büyük olduğunu iddia etmişti adam siz baktınız mı hocam?

Top Bottom