Neler Yeni

En hızlı yağ nasıl yakılır?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Doktora gitsen onlarda aynı muhabbet. Kendin yemekten kısarsan zaten kilo verirsin başka yolu yok. Doymuyorsan bakla gil veya mercimek gibi şeyleri tüket. Ayrıca limon suyu işe yarar en ünlü sporcuların bile yarışmaya hazırlık sürecine potasyum,magnezyum,iyot gibi vücudunun ihtiyaç duydupu şeyleri sade soda+limon+tuzdan karşıladığını görebilirsin. Ama içip aynı şekilde yemeye devam edip kilo vermeyi bekleme.
hocam öncelikle yaklaşık 2 haftadır şekeri ve beyaz ekmeği kestim almamaya dikkat gösteriyorum sabahları sirkeli su ve yeşil çay içiyorum kahvaltıda domates haşlanmış yumurta ve az kepek ekmeği yiyorum.Günde 2.5-3 litre su tüketmeye çalışıyorum şuanlık böyle evde spor yapıyorum en azından yapabildiğim hareketleri yapıyorum bide yürüyüşe çıkmaya çalışıyorum şuanlık böyle bi tartım yok o yüzden kilo verdim mi bilmiyorum.
Abur cuburu bıraktım zaten yemiyorum aralıklı diyet uyguluyorum sabah yediğim saatten 8 saat sonra yiyorum başka bir şey yemiyorum ara öğünüm yok şu anlık böyle ne öneriyorsun bana bi tavsiyen var mı?
Son sorum sabah elma sirkesi ile su mu yoksa limon ile su mu daha etkili olur teşekkürler önerilerin için.

Armi3067

80+ Bronze
Hocam bu sabah sirkeli su veya limonlu su olayı gerçekten yağ yakımına yardımı oluyor mu ben 1 haftadır her sabah sirkeli su içmeye özen gösteriyorum 200ml bardağa 1 yemek kaşığı elma sirkesi atıp içiyorum limonlu su daha mı etkili olur?Bide bende sorun baya büyük galiba 1.68 gibi bir boy ve 120 kiloyum doktora gitsem etkisi olur mu devlet diyetisyenleri herkese aynı reçeteyi yazıp gönderiyomuş öyle duydum ben çevremden siz ne önerirsiniz bana.
Sirkeli suyunda, limonlu su gibi yağ yakımı bakımından hiç bir faydası olmayacktır bende zamanında sirkeli su tukettim aç karnına ve koşuya cıktım bir artısı olmadı ve kullanmakta dikkat etmek lazım dişler için zararlı pipetle tüketmek faydalı olur fakat bir artısı yok. Soda + Limon + Tuz ise arkadaşın dedigi gibi vitamin ve minarel açisindan zengin bir kaynak alımı yapmış olursunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam öncelikle yaklaşık 2 haftadır şekeri ve beyaz ekmeği kestim almamaya dikkat gösteriyorum sabahları sirkeli su ve yeşil çay içiyorum kahvaltıda domates haşlanmış yumurta ve az kepek ekmeği yiyorum.Günde 2.5-3 litre su tüketmeye çalışıyorum şuanlık böyle evde spor yapıyorum en azından yapabildiğim hareketleri yapıyorum bide yürüyüşe çıkmaya çalışıyorum şuanlık böyle bi tartım yok o yüzden kilo verdim mi bilmiyorum.
Abur cuburu bıraktım zaten yemiyorum aralıklı diyet uyguluyorum sabah yediğim saatten 8 saat sonra yiyorum başka bir şey yemiyorum ara öğünüm yok şu anlık böyle ne öneriyorsun bana bi tavsiyen var mı?
Son sorum sabah elma sirkesi ile su mu yoksa limon ile su mu daha etkili olur teşekkürler önerilerin için.
Sade su için hocam

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
supplementleri düzenli kullanıp bol kardiyo yaparak ve makrolarıda düzenli ayarladığınızda yağ yakarsınzı ve kas geliştirirsiniz

Armi3067

80+ Bronze
Aç kalmasını soylememistim, son sorusuna sadece su için olarak cevap verdim.

Yanlis anlasildiysa duzeltmis olalim.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Sirkeli suyunda, limonlu su gibi yağ yakımı bakımından hiç bir faydası olmayacktır bende zamanında sirkeli su tukettim aç karnına ve koşuya cıktım bir artısı olmadı ve kullanmakta dikkat etmek lazım dişler için zararlı pipetle tüketmek faydalı olur fakat bir artısı yok. Soda + Limon + Tuz ise arkadaşın dedigi gibi vitamin ve minarel açisindan zengin bir kaynak alımı yapmış olursunuz.

Sade su için hocam
limonlu suya dönüş yapıyorum hocam o zaman sirkeli su midemi kaldırıyor zaten zar zor içiyorum bu düzende devam etmeye çalışıcam şekeri kesmeyi sürdürebilirsem kendime iyilik yapacağımı düşünüyorum kararlıyım bu şekerden kurtulursam kiloyuda veririm diye düşünüyorum diyetisyene gitmemi önerir misiniz peki?

Armi3067

80+ Bronze
Tabii ki direk olarak bir bilir kisiden bilgi almis olacaksin ve duzgun bir yere gidersen sana ozel bir liste ile daha kolay kilo ve kendini bu kadar kasmadan bile verebilirsin onemli olan duzenli beslenme ve surerlilik.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Muhammed emin efe
Churchill yapmanı öneririm. Yani sana onlarca kilo verdirmez ama enerji, mineral kaybı özellikle yazın çok olduğu için tavsiye ederim. Daha enerjik olursun, kan akışı hızlanır. Ara öğün olarak bir avuç çerez öneririm. Sağlıklı yağı dozunda alabilirsin, salata yaparak içinde zeytinyağı dökebilirsin. Yag denince tamamen kesmek akla gelmesin. Sağlıklı ve işlenmemiş yağ tüketmen lazım.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Churchill yapmanı öneririm. Yani sana onlarca kilo verdirmez ama enerji, mineral kaybı özellikle yazın çok olduğu için tavsiye ederim. Daha enerjik olursun, kan akışı hızlanır. Ara öğün olarak bir avuç çerez öneririm. Sağlıklı yağı dozunda alabilirsin, salata yaparak içinde zeytinyağı dökebilirsin. Yag denince tamamen kesmek akla gelmesin. Sağlıklı ve işlenmemiş yağ tüketmen lazım.
Hocam Churchill deneyeceğim zaten doktorumda sende aşırı terlemeden dolayı elektrolit kaybı yaşanıyor bu da halsizlik oluşturuyor dedi ya maden suyu içeceksin yada patates yemeği yiyeceksin dedi maden suyuyla adam hiç yok ama içeceğiz artık sabah kalkınca bişey içmeme gerek var mı limonlu su-sirkeli su gibi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
188 boy 95 kilom var yaşım 16 fitness a başladım. En hızlı yağ nasıl yakabilirim internette yağ yakıcı suplementler gördüm onlar ne kadar işe yarar almaya değer mi? Kollarım incedir bu arada 95 kilom olmasına rağmen zamanında 75 kiloykenki kollarımla şu an kollarım aynı yani kollarım kilo almıyor yağ yakmak kollarımı çok daha ince mi gösterir?
Uzun uzun yazıp kafanı karıştırmayacağım, kısaca sporuna güzelce devam edip, spor sonralarına güzelce kardiyo ekleyip, sağlıklı beslenip(kalori açığı oluşturup) tavsiyem -500 kalori civarıdır, güzelce uyursan, bol su tüketirsen(ihtiyacın olan kadar) en güzel şekilde yağ yakarsın. O gördüğün yağ yakıcı ürünler sadece eğer bu dediklerimi yaparsan ufak bir fayda sağlar. Bana kalırsa gerek yok onun yerine aynı işi gören proteini yeterli alırsan gerek kalmaz.

Hocam bu sabah sirkeli su veya limonlu su olayı gerçekten yağ yakımına yardımı oluyor mu ben 1 haftadır her sabah sirkeli su içmeye özen gösteriyorum 200ml bardağa 1 yemek kaşığı elma sirkesi atıp içiyorum limonlu su daha mı etkili olur?Bide bende sorun baya büyük galiba 1.68 gibi bir boy ve 120 kiloyum doktora gitsem etkisi olur mu devlet diyetisyenleri herkese aynı reçeteyi yazıp gönderiyomuş öyle duydum ben çevremden siz ne önerirsiniz bana
Sirkeli su yağ yaktırmaz, ödem attırır. Eğer beslenmeye dikkat edilmezse atılan ödem hızlı bir şekilde geri alınabilir. Bu arada boyunuza göre kilonuz maalesef çok fazla, yukarıda yazdıklarımı yaparsanız en güzel şekilde ilerleyebilirsiniz.

bi tartım yok o yüzden kilo verdim mi bilmiyorum.
En doğru sonucu zaten tartıda değil ölçülerde alırsın, bir mezura bul ve düzenli olarak vücut ölçülerini takip et.

Son düzenleme:

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
ibrahim can
supplement sadece bir takviye alınca direk yağ yakıcam diye bişi bekleme öyle bişi yok sen kalori açığı yapıyosan düzenli ağırlık antrenmanı yapıp protein ağırlıklı beslenip yağ ve karbonhidrat dengesinide kurarsan yağ yaktığını görüceksin ve sana diyecegim diğer şey eğer ilgin varsa çok araştır ve zamanla deneyimle yani ne kadar cok bilgi o kadar iyi.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Muhammed emin efe
Hocam Churchill deneyeceğim zaten doktorumda sende aşırı terlemeden dolayı elektrolit kaybı yaşanıyor bu da halsizlik oluşturuyor dedi ya maden suyu içeceksin yada patates yemeği yiyeceksin dedi maden suyuyla adam hiç yok ama içeceğiz artık sabah kalkınca bişey içmeme gerek var mı limonlu su-sirkeli su gibi
Hayır dediğim 3 şey ile Churchill yap en faydalısı. Maksat kilo kaybı ile ve özellikle sıcak havada kaybettiğin minareleri vs geri almak. Vücudunda tahminimce 8-9 kilo ödem vardır senin ilk etapta bunu atmanı hızlandırır. Sonrada bırakma ama zaten minarel kaybedeceksin kilo verirken onları geri almış olursun.

Top Bottom