Neler Yeni

Yardım Fazla gelen ürün iade parası

Chapin

80+ Silver
Uzun lafın kısası bir ürün sipariş etmiştim beğenmedim iade ettim iade parasını 2 katı fazla göndermişler şimdi ise iban attılar parayı geri istiyorlar göndermezsem ne olur dava mava edilir miyim?
Firmalar bu tür konularda direk avukata verir, dolandırıcılıktan veya güveni kötüye kullanmadan dava açılır. Zaten İBAN, Adres, İsmin adamların elinde İBAN üzerinden kanıtlanmış bir olay aynı zamanda, %100 suçlu bulunursun ve avukat, dava, mahkeme ücretleriyle 10-15K para ödersin. 700 TL için uğraşma adamlar seninle bir uğraşır neye döndüğünü şaşırırsın. Ayrıca o ücreti sende birine yanlış gönderebilirdin.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Uzun lafın kısası bir ürün sipariş etmiştim beğenmedim iade ettim iade parasını 2 katı fazla göndermişler şimdi ise iban attılar parayı geri istiyorlar göndermezsem ne olur dava mava edilir miyim?
Sorduğun soruya bak yolla tabii ki

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Selim
Garip bir olay işin polislik tarafı yok kimse size bir şey yapamaz sonuçta fazla yatırmış lakin vicdan olarak rahat değilsen yolla parayı tabii fast ücreti de o paradan düşün 😁

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
sen o parayı yatırmazsan o parayı senden 10 veya 100 katını bile alabilirler sonra ahla karayı seçersin, tabi iş işten geçmiş olur.

Yolla kimsenin kul hakkına girme firma sahibi sen olsaydın sen de başkasına yollasaydın ne düşünürdün?. Öğrencilik zor lafı bahane bilgin olsun, ha ister yollarsın yollamazsın sana kalmış ama emin ol işin sonu kötü bitecek (senin için) bulamazlar deme baya da bulurlar.

emresatik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emre satık
Umarım cebinde 1 kuruş para kalmaz belli bir süre.
niye öyle diyon ki şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garip bir olay işin polislik tarafı yok kimse size bir şey yapamaz sonuçta fazla yatırmış lakin vicdan olarak rahat değilsen yolla parayı tabii fast ücreti de o paradan düşün 😁
herkes kat kat geri alırlar diyor emin misin bir şey olmayacağından atmıcam böyle giderse

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Yankı Özkan
hocam ben paraya konsam mı patlar mıyım diye düşünüyorum
Allah ıslah etsin bu dünyada çıkmasa bile öbür dünyada misliyle çıkacak senden o para haram yemeyin kardeşim çok mu zor aynısını sen de yaşayabilirdin yanlışlıkla 2 katını gönderseydin ve geri alamasaydın ne hissederdin

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Yusuf Kaplan
Gönder. Hata olmuştur falan boşa uğraşma ama hangi platform o? Bilindik bir site mi? Trendyol vs

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Taksim Delisi Cenk
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Fettah Altuntaş
Gönderme kanka sen.
Gör tersten bir şeyleri..
Hakikaten millette haya duygusu diye bir şey kalmamış.
Anandan babandan aldığın terbiyeyi, seviyeyi göstermiş oldun bize tebrikler..
Ahmak

emresatik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emre satık
Gönderme kanka sen.
Gör tersten bir şeyleri..
Hakikaten millette haya duygusu diye bir şey kalmamış.
Anandan babandan aldığın terbiyeyi, seviyeyi göstermiş oldun bize tebrikler..
Ahmak
dayı benim ahlakım bu niye hakaret ediyorsun annemle babamla ne alakası var

WhoCares

80+ Silver
ibanda açıklama kısmına not düştülerse dava açıp alırlar misli ile alırlar üstüne avukat ve dava ücretlerinide sana kitlerler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,080
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom