Neler Yeni

🔥İndirim Hyper X ABS Pudding Keycaps 379 TL

ramcho35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan
Bu arada içinden küçük enter tuşu çıkmıyor shift tuşu ise çok küçük onlar uymuyor şimdi HyperX desteği ile konuşucağım belki bir kaç tane tuş gönderirler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer benim gibi Hyperx Alloy origins 60 klavyeniz var ise veya herhangi bir HyperX klavye ve bazı tuşlar benim gibi uymadıysa HyperX desteğine yazarak Uygun tuş Keycaps isteyebilirsiniz kendilerinden rica ettim ve gönderebileceklerini söylediler gerçekten HyperX'in teknik desteği MUAZZAM.
Kendilerine şu tarz tuşların uyabileceğini söyleyin bu tarz tuşlar %80 ihtimalle HyperX alloy origins 60 gibi klavyelere uyacaktır.
Acaba gönderdiler mi eksik keycapsleri? Ona göre sipariş vereceğimde

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Akçasayar
Beyler bu Blackwidow V3 TKL için uygun mudur?

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Cem
Evet tüm tuşları da uyumlu, bizzat uygulayıp kullandım. Görseli ektedir;

Bunlardan ben de çok özeniyorum ama o kadar para vermek içimden gelmiyor :D Bir de benim klavye siyah fakat beyaz tuşlar argbyi daha iyi gösteriyor sanki. Beyaz takım alasım var. Onlar da kir tutar diye düşünüyorum. Tam karar veremedim açıkcası.

iczeleven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Batuhan
Bunlardan ben de çok özeniyorum ama o kadar para vermek içimden gelmiyor :D Bir de benim klavye siyah fakat beyaz tuşlar argbyi daha iyi gösteriyor sanki. Beyaz takım alasım var. Onlar da kir tutar diye düşünüyorum. Tam karar veremedim açıkcası.
Açıkçası ben de anlık bir hevesle aldım, yaklaşık 1 hafta kullanarak klavye ile beraberinde verdim ve gitti. Beyaz olanlar steelseries markasında var ancak türkçe karakterler içermiyor, onu da deneyimlediğim için arasında bir fark olmadığını açıkça söyleyebilirim.

Ürünü elbette fiyatına göre değerlendirmeliyiz. Yalnızca aydınlatma için abs bir keycaps kullanmak pek akıl kârı değil maalesef, onca maceradan sonra günün sonunda alloy origins pbt kullanıyorum. :D

Açıkçası ben de anlık bir hevesle aldım, yaklaşık 1 hafta kullanarak klavye ile beraberinde verdim ve gitti. Beyaz olanlar steelseries markasında var ancak türkçe karakterler içermiyor, onu da deneyimlediğim için arasında bir fark olmadığını açıkça söyleyebilirim.

Ürünü elbette fiyatına göre değerlendirmeliyiz. Yalnızca aydınlatma için abs bir keycaps kullanmak pek akıl kârı değil maalesef, onca maceradan sonra günün sonunda alloy origins pbt kullanıyorum. :D
abs ve pbt farkı ışıklandırma olarak farkı nedir ?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Beyaz klavye icin beyaz modelo varmi bunu. hocam yada hangisi alınır beyaz puding olarak ?

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Akçasayar
Evet tüm tuşları da uyumlu, bizzat uygulayıp kullandım. Görseli ektedir;

Teşekkür ederim sipariş ettim çok güzel gözüküyor. Yarın gelince bu hale sokacağım inş. Halihazırda rakamlar dışında diğer varyasyonlar vesaire ışıklı gözükmüyordu iyi olmuş. Bir tek space değiştirme konusunda kararsızım Hyperx logosunu görmek ister miyim bilmiyorum. Numpad kısmını arkadaşıma hediye edeceğim. Amazon %15 nays cashbackle hala iyi fiyata düşüyor.

ConquerorXIV

80+ Gold
ek75 pro için almayı düşündüm de 509 TL diyo çok yaw

Top Bottom