Neler Yeni

Hyperx cloud alpha s nasıldır.

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
Arkadaşlar cloud alpha s kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilir mi? Memnun musunuz? Csgo oyuncusuyum ve onun için alacağım. Logitech g pro x ve alpha s arasında kaldım. Biraz araştırdım logitech sesi yeterli değil şeklinde yorumlar var ama tam karar veremedim.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Arkadaşlar cloud alpha s kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilir mi? Memnun musunuz? Csgo oyuncusuyum ve onun için alacağım. Logitech g pro x ve alpha s arasında kaldım. Biraz araştırdım logitech sesi yeterli değil şeklinde yorumlar var ama tam karar veremedim.
kanka fiyat sana zorluk yaşatmıyosa çok kaliteli istiyosan alabilirsin ama işimi görsün zaten ilerde gerçek 7.1 asus modeline geçerim diyosan Fury X al geç

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
kanka fiyat sana zorluk yaşatmıyosa çok kaliteli istiyosan alabilirsin ama işimi görsün zaten ilerde gerçek 7.1 asus modeline geçerim diyosan Fury X al geç
Aga fury x güzel bir kulaklık ama bütçesine göre. Adamın bütçesi 1000 lira ki 1000 liralık kulaklık alacak

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem
İkiside güzel bence alpha s.

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
Adam G Pro ile Alpha X arasında kalmış sen Rampage öneriyorsun adama.

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga fury x güzel bir kulaklık ama bütçesine göre. Adamın bütçesi 1000 lira ki 1000 liralık kulaklık alacak
Evet 1000 lira gözden çıkardım. Galiba cloud alpha s alıcam. Çünkü cloud 2 denedim ve iyiydi. Logitech tasarım olarak hoşuma gitti ama performans olarak alpha sen dahil pek çok kişi öneriyor. Siparişi her an geçebilirim 😀

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Evet 1000 lira gözden çıkardım. Galiba cloud alpha s alıcam. Çünkü cloud 2 denedim ve iyiydi. Logitech tasarım olarak hoşuma gitti ama performans olarak alpha sen dahil pek çok kişi öneriyor. Siparişi her an geçebilirim 😀
Tolunay Ören g pro almıştı ve biraz şikayetçiydi o yüzden alpha s al bence.

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tolunay Ören g pro almıştı ve biraz şikayetçiydi o yüzden alpha s al bence.
Teşekkürler hocam siparişi geçiyorum şimdi. G pro 1100 lira Alpha s 950 lira arada ki fiyat farkı da cebimde kalmış olur.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Adam G Pro ile Alpha X arasında kalmış sen Rampage öneriyorsun adama.
kanka işte benim dediğim şu 550 ye şimdi alır parasını tutar asus un gerçek 7.1 kulaklığını alır öyle diyoruum limitini arttıra bilirsen diyorum zaten düzgün okuyun bi

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Arkadaşın da dediği gibi Tolunay Ören Cloud 2'den g pro x'e geçti. Ve rahat değil diyor.

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
kanka işte benim dediğim şu 550 ye şimdi alır parasını tutar asus un gerçek 7.1 kulaklığını alır öyle diyoruum limitini arttıra bilirsen diyorum zaten düzgün okuyun bi
Hocam Prof oyuncu değilse 3 k vermeye ne gerek var bir kulaklığa.

Top Bottom