Neler Yeni

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Kulaklığı yaklaşık 12 saat kadar kullandım ışığı hala yeşil dediği gibi 20 saat civarında kullanım sunucak gibi duruyor bittiğinde yine yazarım buraya. İlk kullanmaya başladığımda sesler eski kulaklığıma göre kötü gelmişti ama kullandıkça daha çok alıştım seslere oyunlarda ses kasarken artık zorlanmıyorum gerçekten kaliteli kulaklıkmış void elite wirelessı mı satmayı düşünüyorum 😀

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,337
İsim
SEYF
Kulaklığı yaklaşık 12 saat kadar kullandım ışığı hala yeşil dediği gibi 20 saat civarında kullanım sunucak gibi duruyor bittiğinde yine yazarım buraya. İlk kullanmaya başladığımda sesler eski kulaklığıma göre kötü gelmişti ama kullandıkça daha çok alıştım seslere oyunlarda ses kasarken artık zorlanmıyorum gerçekten kaliteii kulaklıkmış void elite wirelessı mı satmayı düşünüyorum 😀
Çok kaliteli gerçekten çok beğendim

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kulaklığı yaklaşık 12 saat kadar kullandım ışığı hala yeşil dediği gibi 20 saat civarında kullanım sunucak gibi duruyor bittiğinde yine yazarım buraya. İlk kullanmaya başladığımda sesler eski kulaklığıma göre kötü gelmişti ama kullandıkça daha çok alıştım seslere oyunlarda ses kasarken artık zorlanmıyorum gerçekten kaliteli kulaklıkmış void elite wirelessı mı satmayı düşünüyorum 😀
Dün 3. günümdü led kırmızı yanınca tekrar şarj ettim 20 saati geçmişti kullanım. Çoğunlukla %40-50 seviyelerinde kullandım. Şu anlık şarj süresi sitedeki verilerle eşleşiyor.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Dün 3. günümdü led kırmızı yanınca tekrar şarj ettim 20 saati geçmişti kullanım. Çoğunlukla %40-50 seviyelerinde kullandım. Şu anlık şarj süresi sitedeki verilerle eşleşiyor.
Sarjı telefon adaptörü ile mi ediyorsunuz yoksa bilgisayar üzerinden mi ben 33w lık telefon adaptörü ile ettim ilk geldiği zaman.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,337
İsim
SEYF
Sarjı telefon adaptörü ile mi ediyorsunuz yoksa bilgisayar üzerinden mi ben 33w lık telefon adaptörü ile ettim ilk geldiği zaman.
Ben kendi kablosu ile ettim

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,337
İsim
SEYF

alchnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp A
Kulaklık açıkken bağlı olmasa bile hafif bir ses var cızırtı değil kulaklığı başka böyle olan var mı?

Top Bottom