Neler Yeni

HyperX Cloud III Wireless Black - 4199 TL (Teknosa)

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.
Kulaklığın güncel şu an, update now yazısı den güncellesen de oluyor. Hyperx reddit kanalında açıklamıştı. Ben kulaklığı güncellemeyi önermiyorum, 1 saniyeliğine sana gelen ve senin mikrofonundan çıkan ses robotikleşiyor güncelleme yaptığında. Ama belki sana olmaz şans meselesidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bu aşamada güncellemeden kullan, eğer yeni bir güncelleme gelir ve sorun ortadan kalkarsa güncellersin
Valla bilmeden güncelledim ben, hatta olmadı sanıp 4-5 kere güncellemişimdir :D ama şansıma robotik ses olayını yaşamadım aman aman çok şükür

3 yıla yakın cloud 2 kullanmış birisi olarak benim görüşüme göre c3 wifi modelinde c2 ye kıyasla ses ve kulak/kafa konforu anlamında hiçbir fark yok, kutu içeriği daha dandik, c2 nin kumaş pedini c3 e taktım ama tam uyumlu değil kendi deri pedine göre kalınlığı az olduğu için kulağım metale değiyor bazen ama yaz mevsimini böyle geçiricem. Dts olayı ise müzik dinlerken güzelleştiriyor ancak oyunda c2 de olduğu gibi berbat ediyor sesi. Bu fiyata bu model kulaklığı aldığım için memnunum ama c2 den geçtiğim için benim için bir vaoow olmadı açıkçası

Son düzenleme:

hfk38

80+
Steelseries arctis pro gamedac, arctis 7+ ve ya cloud 2 wiriless den geçmeye değer mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Bugün mediamarkt a gidip C3 wireless i denedim ve YouTube a girip bir videoyu izledim ve eve gidince bimden 350 ye aldığım kulaklıktan YouTube deki aynı videoyu açtım ve C3 wireless ile hemen hemen aynı sesi verdi bunun nedeni nedir ?

Bugün mediamarkt a gidip C3 wireless i denedim ve YouTube a girip bir videoyu izledim ve eve gidince bimden 350 ye aldığım kulaklıktan YouTube deki aynı videoyu açtım ve C3 wireless ile hemen hemen aynı sesi verdi bunun nedeni nedir ?
Video açtığım için mi böyle oldu, yoksa birinde PC ye bağladım birinde telefona

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.

Video açtığım için mi böyle oldu, yoksa birinde PC ye bağladım birinde telefona
Youtube videosundan ziyade oyunda denesen farkı görürdün aynı olması imkansız + bim kulaklığı muhtemelen kulak kanseri yapıyodur seni alıştığın için fark etmiyosundur :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Youtube videosundan ziyade oyunda denesen farkı görürdün aynı olması imkansız + bim kulaklığı muhtemelen kulak kanseri yapıyodur seni alıştığın için fark etmiyosundur :D
Hocam oyuna girsem öyle çıkmaz dimi sesi eğer öyle cikcaksa ben o kulaklıkla kaliyim ozmn

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.

Cloud2 de bu kumaş pad'i kullanıyordum. Cloud3 ile de uyumlu aynı şuan kullanıyorum. Deri tek çıkıyor cloud3 kutusundan, cloud2 de kumaş çıkıyordu ama linkteki çok daha güzel.
Sipariş geçtim bakalım eyvallah 👍🏻

Hocam oyuna girsem öyle çıkmaz dimi sesi eğer öyle cikcaksa ben o kulaklıkla kaliyim ozmn
C2 ye geçmeden önce James Donkey kulaklık kullanıyodum ki senin kulaklıktan daha iyidir muhtemelen, geçince ben kulaklık kullanmamışım daha önce onu fark etmiştim ordan pay biç

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official

C2 ye geçmeden önce James Donkey kulaklık kullanıyodum ki senin kulaklıktan daha iyidir muhtemelen, geçince ben kulaklık kullanmamışım daha önce onu fark etmiştim ordan pay biç
Ses farkı nasıl oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official

?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,134
Üyeler
151,690
Son üye
kararsızımak
Top Bottom