Neler Yeni

HyperX Cloud III Wireless Black - 4199 TL (Teknosa)

ChristianSerratos

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
The End
Cloud 2 kabloludan geçtim şuan kullanıyorum (hepsiburada) teknosa satıcıdan aldım, aklında soru olan varsa cevaplayabilirim. Memnunum şuan.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
alacak varsa fiyatı 4.200tl

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.
Cloud 2 kabloludan geçtim şuan kullanıyorum (hepsiburada) teknosa satıcıdan aldım, aklında soru olan varsa cevaplayabilirim. Memnunum şuan.
3 senedir cloud 2 kullanıyorum benim de kablosuza geçesim var. Dip ses sorunu var mı? Ağırlık olarak nasıl c2 den daha mı ağır? Ses ve mikrofon kalitesi c2 ye göre nasıl? Deneyimini paylaşırsan mutlu olurum hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
The End
3 senedir cloud 2 kullanıyorum benim de kablosuza geçesim var. Dip ses sorunu var mı? Ağırlık olarak nasıl c2 den daha mı ağır? Ses ve mikrofon kalitesi c2 ye göre nasıl? Deneyimini paylaşırsan mutlu olurum hocam
Cloud2 nin eski kingstone versiyonu vardı bende, 2 sene sorunsuz kullandım, sonra firmware update yaptım, ondan sonra ne kadar eski firmware vs yüklesemde eski haline geri dönmedi tabii ki, cloud2 yi sünger padle kullandım sadece, Ağırlıkta değişen bir şey hissetmedim, ses şiddetinde belki cloud2 %5 daha fazla olabilir ama önemli değil oyunda ses kasmak için %50 60 seviye fazlasıyla yeterli (cloud2 de de bu şekilde kullanıyordum)
nguenity kurmadan denedim ve kurduktan sonra denedim update istedi yaptım değişiklik hissetmedim, kutudan sünger pad çıkmıyor cloud2 ye aldığım sünger padi takmayı deniyeceğim, Kalite olarak premium hissettiriyor, ses kasmada başarılı olacağını düşünüyorum oyunlara ara verdiğim için youtube dan sadece footstep sound testlerini denedim, windows ses ayarlarından bit hızını mic ve kulaklık için en üst seviyeye getirdim, dts açık kullanmayı düşünüyorum, cloud2 deki saçma 7.1 gibi değil kesinlikle, ve eq ayarından bass boost açık şekilde ayarladım. Mikrofon kalitesi zaten çağ atlamış, Herkes mikforonda cloud2 deki gibi filtre olmadığı için rahatsız olmuş ama zaten oyunlarda ve dc de patlamayı önleyen yazılımlar bulunuyor, Ben herhangi bir sorun yaşamadım, Bu fiyata daha iyi bir şey alabileceğimi düşünmüyorum. Cloud2 ye göre de daha rahat kafa bandı vs. Şarjıda zaten çok iyi gidiyor daha ne olsun. Bazı yerlerde sesin az geldiğini felan söyleyenler oluyor ama ellerindeki ürünlerin sorunlu olduğunu düşünüyorum firmware hatası gibi bişey olabilir ya da anakarta göre değişiyordur bilemiyorum ama bende öyle bir sorun yok, Hepsiburada teknosa satıcı olarak aldım. Dip ses gibi bir sorun yok.

Son düzenleme:

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.
Cloud2 nin eski kingstone versiyonu vardı bende, 2 sene sorunsuz kullandım, sonra firmware update yaptım, ondan sonra ne kadar eski firmware vs yüklesemde eski haline geri dönmedi tabii ki, cloud2 yi sünger padle kullandım sadece, Ağırlıkta değişen bir şey hissetmedim, ses şiddetinde belki cloud2 %5 daha fazla olabilir ama önemli değil oyunda ses kasmak için %50 60 seviye fazlasıyla yeterli (cloud2 de de bu şekilde kullanıyordum)
nguenity kurmadan denedim ve kurduktan sonra denedim update istedi yaptım değişiklik hissetmedim, kutudan sünger pad çıkmıyor cloud2 ye aldığım sünger padi takmayı deniyeceğim, Kalite olarak premium hissettiriyor, ses kasmada başarılı olacağını düşünüyorum oyunlara ara verdiğim için youtube dan sadece footstep sound testlerini denedim, windows ses ayarlarından bit hızını mic ve kulaklık için en üst seviyeye getirdim, dts açık kullanmayı düşünüyorum, cloud2 deki saçma 7.1 gibi değil kesinlikle, ve eq ayarından bass boost açık şekilde ayarladım. Mikrofon kalitesi zaten çağ atlamış, Herkes mikforonda cloud2 deki gibi filtre olmadığı için rahatsız olmuş ama zaten oyunlarda ve dc de patlamayı önleyen yazılımlar bulunuyor, Ben herhangi bir sorun yaşamadım, Bu fiyata daha iyi bir şey alabileceğimi düşünmüyorum. Cloud2 ye göre de daha rahat kafa bandı vs. Şarjıda zaten çok iyi gidiyor daha ne olsun. Bazı yerlerde sesin az geldiğini felan diyenler oluyor ama ellerindeki ürünlerin sorunlu olduğunu düşünüyorum firmware hatası gibi bişey olabilir ya da anakarta göre değişiyordur bilemiyorum ama bende öyle bir sorun yok, Hepsiburada teknosa satıcı olarak aldım. Dip ses gibi bir sorun yok.
Teşekkür ederim detaylı açıklama için. Benim için en önemli konu dip ses ve konfor, bu konuda başarılı anladığım kadarıyla. Oyunlarda %16-18 ses seviyesinde kullanıyorum ve 7.1 kapalı kullanıyorum gayet memnunum o yüzden ses seviyesinde sorun yaşayacağımı zannetmiyorum ben de geçeyim en iyisi. Sürekli deri pad ile kullandığım için süngeri deniymlemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Dipses yok ve aşırı rahat, ama gözlük takıyorsan deri pad rahatsız edebilir (bende olduğu gibi, aliexpress kardesimden kumas pad sipariş vereceğim bu yüzden), malzeme kalitesi şimdiye kadar gördüklerim arasında zirveye oynar.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,068
İsim
Oğuz
HS80 Wireless alın bu parayı vermişken

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Hocam FPS oyunları için(valorant,CS2 gibi) oyunlar için hyperx cloud 3 wireless mi almalıyım yoksa hyperx cloud 2 wireless mi ? Hangisi FPS oyunlarında daha yüksek daha iyi daha net ses verir ?

Phelane

80+
Top Bottom