Neler Yeni

HyperX Cloud III Wireless Black - 4199 TL (Teknosa)

Atakankrn

80+
Hocam FPS oyunları için(valorant,CS2 gibi) oyunlar için hyperx cloud 3 wireless mi almalıyım yoksa hyperx cloud 2 wireless mi ? Hangisi FPS oyunlarında daha yüksek daha iyi daha net ses verir ?
Cloud 3 wireless daha iyi ikisini de kullandım, yalnız şu anki güncel sürümü kulaklıkta robotik ses duymana sebep oluyor. Ben alıp iade ettim bir tane daha aldım onu güncellemeden kullanıyorum. Güncellemezsen de ses kalitesi kötü ve film falan izlerken çok yüksek bir tıslama geliyor. Onu da Voicemeeter indirerek çözdüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

burda 4k
Kablolu bu linke girip bakarsan görürsün

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Listeleme hatası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Cloud 3 wireless daha iyi ikisini de kullandım, yalnız şu anki güncel sürümü kulaklıkta robotik ses duymana sebep oluyor. Ben alıp iade ettim bir tane daha aldım onu güncellemeden kullanıyorum. Güncellemezsen de ses kalitesi kötü ve film falan izlerken çok yüksek bir tıslama geliyor. Onu da Voicemeeter indirerek çözdüm

Kablolu bu linke girip bakarsan görürsün
Hocam bende yeni alacagim ne yapmalıyım bu dediğiniz olmaması için

Hamdi90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Hamdi
burda 4k
O Kablolu modeli hocam yanlış girilmiş Akakce ye

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.
Kulaklığı aldım 3-4 gündür kullanıyorum, Ngenuity uygulamasından kulaklık firmware update yap diyorum yapıyor tamamlıyor sonrasında yine update now yazısı çıkıyor yanında üçgen içinde ünlem işaretiyle, tekrar güncelleme yapabiliyorum, yani güncellemeyi tamamlamıyor yada kurmuyor bir türlü çözemedim, kullanan arkadaşlar sizde de böyle mi durum yoksa bende mi bir sorun var? En sonki güncelleme v4.1.0.9 mu?
1719531995883.png

Atakankrn

80+
Kulaklığı aldım 3-4 gündür kullanıyorum, Ngenuity uygulamasından kulaklık firmware update yap diyorum yapıyor tamamlıyor sonrasında yine update now yazısı çıkıyor yanında üçgen içinde ünlem işaretiyle, tekrar güncelleme yapabiliyorum, yani güncellemeyi tamamlamıyor yada kurmuyor bir türlü çözemedim, kullanan arkadaşlar sizde de böyle mi durum yoksa bende mi bir sorun var? En sonki güncelleme v4.1.0.9 mu?
Alıntıyı görüntüle
Kulaklığın güncel şu an, update now yazısı den güncellesen de oluyor. Hyperx reddit kanalında açıklamıştı. Ben kulaklığı güncellemeyi önermiyorum, 1 saniyeliğine sana gelen ve senin mikrofonundan çıkan ses robotikleşiyor güncelleme yaptığında. Ama belki sana olmaz şans meselesidir.

Hocam bende yeni alacagim ne yapmalıyım bu dediğiniz olmaması için
Bence bu aşamada güncellemeden kullan, eğer yeni bir güncelleme gelir ve sorun ortadan kalkarsa güncellersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
The End
Kulaklığın güncel şu an, update now yazısı den güncellesen de oluyor. Hyperx reddit kanalında açıklamıştı. Ben kulaklığı güncellemeyi önermiyorum, 1 saniyeliğine sana gelen ve senin mikrofonundan çıkan ses robotikleşiyor güncelleme yaptığında. Ama belki sana olmaz şans meselesidir.

Bence bu aşamada güncellemeden kullan, eğer yeni bir güncelleme gelir ve sorun ortadan kalkarsa güncellersin
Ben son sürümde kullanıyorum dediğin problem oluşmadı bende, herkese olmuyordur.

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
hyperx kaliteli marka ama cloud 2 kullanmış biri olarak tecrübelerime dayanarak şunu diyebilirim ki sizi uzun süre götürür ama özellikle aşırı terleme vs oluyorsa vücüdda sıkıntı olabilir özellikle o sünger kulaklıklar aşırı kir ve toz tutuyor. Deri kulaklıklar ise deforme oluyor belli süreden sonra. Yedek parça sıkıntısı çekmezsiniz mikrofon kalitesi olsun vs iyidir. Ama kafa bandı kısmı ve kulaklık kısmı çabuk deforme oluyor dökülüyor.

hyperx kaliteli marka ama cloud 2 kullanmış biri olarak tecrübelerime dayanarak şunu diyebilirim ki sizi uzun süre götürür ama özellikle aşırı terleme vs oluyorsa vücüdda sıkıntı olabilir özellikle o sünger kulaklıklar aşırı kir ve toz tutuyor. Deri kulaklıklar ise deforme oluyor belli süreden sonra. Yedek parça sıkıntısı çekmezsiniz mikrofon kalitesi olsun vs iyidir. Ama kafa bandı kısmı ve kulaklık kısmı çabuk deforme oluyor dökülüyor.
yani o fiyatı verip uğraşacağınıza gidip daha uygun yollu kulaklık alın derim ben

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Arkadaşlar ben kablolusunu aldım diğer konularda memnumum ama kesinlikle kulakları çok sıkıyor ağrı yapıyor bende önermiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Arkadaşlar ben kablolusunu aldım diğer konularda memnumum ama kesinlikle kulakları çok sıkıyor ağrı yapıyor bende önermiyorum.
Tam tersi sıkmıyor gibi bende de, kişiden kişiye değişebilir. Ama gerçekten hard fps rank kasan birinin alması gereken bir kulaklık su götürmez bir şekilde. Ve fiyatı gerçekten uygun piyasaya hakim biri anlar zaten ne kadar ucuz olduğunu.

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mustafa Gülduran
Steelseries arctics 3 kablolu var elimde öyle aşırı kullanmıyorum fiyatı iyi geldi geçmeye değer mi öyle hard fps oynamıyorum eğim kötü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,134
Üyeler
151,690
Son üye
kararsızımak
Top Bottom