Neler Yeni

İNCE HESAP İADE KABUL ETMİYOR

berkeosen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke Özen
Merhaba 7 Temmuz cuma gecesi İnce Hesap'ın yapmış olduğu "Gaming Gecesi" Kampanyasından 600 Liraya Bloody G570 marka ve modelli kulaklığı satın almıştım. Kulaklık 11 Temmuz salı günü saat 18.00 civarlarında elime ulaştı. Tabii bende kulaklığı denemek için kutusunu açtım ve bilgisayarıma taktım fakat ne yazık ki kulaklık performansından memnun kalmadım ve kulaklığı geri kutuladım. Ertesi gün yani 12 Temmuz çarşamba günü saat 16.45 civarlarında iademi teslim ettim. Ve bugün saat 13.51 de iademi reddedildiğini ve sebebinin de kutunun açılmış olması olarak belirtildi ve bana geri kargolandı. Şimdi asıl sorum, bu kulaklığı nasıl iade edeceğim, iademi kabul etmeme hakları var mı? Varsa neden? Ve tam olarak ne yapmalıyım? Daha önce hiç kimsenin başına geldi mi geldiyse nasıl çözüm buldu? :)

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
İade hakkında bilgim yok ama kaçmış gibiler yani kutu açılmış diye bir sebep mi var.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Hijyen ürünü olduğu için iadesi yok geçmiş olsun

berkeosen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke Özen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hijyen ürünü olayı çok saçma bence. Bir kulaklığı denemeden nasıl iyi yada kötü olduğunu anlayacağım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hijyen ürünü olduğu için iadesi yok geçmiş olsun
Hijyen ürünü olayı çok saçma bence. Bir kulaklığı denemeden nasıl iyi yada kötü olduğunu anlayacağım?

Shamshiel

80+

Oldu paşam iyi yapıyorlar iade yasaklanmalı zaten o ürünü geri almazlar hijyen ürünü adı üstünde adam senin taktığın şeyi niye kulağına taksın.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin

Tamam sen kulaklığı dene onlarda kullanılmış kulaklığı bir başkasına satmaya kalksın :D

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Oldu paşam iyi yapıyorlar iade yasaklanmalı zaten o ürünü geri almazlar hijyen ürünü adı üstünde adam senin taktığın şeyi niye kulağına taksın.
(Temizlemek). Bu kuralın nedenini zaten da açıklamıştı

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

berkeosen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke Özen
Öyle bir dünya yok iyi alıştınız alayım iade alayım iade.
Dostum kulaklığı kullandım bile sayılmaz. Alayım iade alayım iade diye bir dünya yok. Kulaklığı aldığım günün ertesi günü performansını beğenmediğim için iade ettim. Aynı gün yapılabilecek olsaydı aynı gün yapardım

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hijyen ürünleri kapsamında bir ürün alacaksanız Amazon'dan almaya dikkat edin. Sadece onlar müşteri memnuniyeti kapsamında iade alıyor. Diğer firmaların almama hakkı var.

berkeosen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke Özen
Hijyen ürünleri kapsamında bir ürün alacaksanız Amazon'dan almaya dikkat edin. Sadece onlar müşteri memnuniyeti kapsamında iade alıyor. Diğer firmaların almama hakkı var.
En temizi tüketici hakem heyetine başvurmak onların başı ağrısın.

Top Bottom