Neler Yeni

İNTEL 10.NESİLDE NELER YAPACAK ?

Intel 10.nesilde neler yapacak ?

• AMDYİ AĞLATIR

Oylar: 5 11.9%
  • PİYASAYI AĞLATIR

Oylar: 8 19.0%
  • İKİSİ

Oylar: 4 9.5%
  • Hiçbiri

Oylar: 25 59.5%

• Oy kullanan toplam üye
    42
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Ryzen o ne diyen insanlar ciddiyse Amazon'un çok satanlarına baksın bakalım. Ryzen satış olarak Intel'i yok etti, dağıttı piyasayı. Ayrıca hem PS5 hem de XBOX Series X hem işlemci olarak Ryzen kullanıyor hem de ekran kartı olarak AMD kullanıyor.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ryzen o ne diyen insanlar ciddiyse Amazon'un çok satanlarına baksın bakalım. Ryzen satış olarak Intel'i yok etti, dağıttı piyasayı. Ayrıca hem PS5 hem de XBOX Series X hem işlemci olarak Ryzen kullanıyor hem de ekran kartı olarak AMD kullanıyor.
Dostum cidden mi ya?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütün anakartların ram mhz desteği 2666 mhz ve 2933 mhz nin üstüne çıksın artık!
Türkçe gelsin artık!

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Konuyu okumadım, direkt son sayfaya baktım. Ryzen o ne diyen adamın mesajını da alıntıda gördüm. O yüzden "ciddiyse" diye yazdım başa.

Gamer_g

80+ Bronze
Evet doğru ama sanki 11.nesil çok fena olmuş gibi dahili grafik artık değişiyor PUBG 1080pde rahat oynatıyor 4800uyu da renderda geçmiş i7 11.nesil mobil işlemci tanıtım videosunda gördüm hem de i7 mobil işlemci 4 core 8thread özel teknoloji yapmışlar.birde baktım quantum PC falan yapıyor Intel bu da başarı değilmi AMD de şimdi gitmiş bisiklet yapmış

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: Mtkn
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
@Gamer_g ben performans olarak bir şey demedim. Intel işlemciler satmıyor dedim. Amazon son satanlarda 10 işlemciden 8'i hatta bi' ara 10'u da Ryzen işlemciydi. Aylarca böyle kaldılar. Özellikle Ryzen 3000'den sonra Intel alan kalmadı piyasada. Konsol kısmı bile dediğim gibi hem GPU hem CPU kanadında AMD tercih etti. PS5 de Xbox'da.

Daha iyi, daha kötü bilmem ben. İyi olsa da S A T M I Y O R :)

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Evet doğru ama sanki 11.nesil çok fena olmuş gibi dahili grafik artık değişiyor PUBG 1080pde rahat oynatıyor 4800uyu da renderda geçmiş i7 11.nesil mobil işlemci tanıtım videosunda gördüm hem de i7 mobil işlemci 4 core 8thread özel teknoloji yapmışlar.birde baktım quantum PC falan yapıyor Intel bu da başarı değilmi AMD de şimdi gitmiş bisiklet yapmış
Tahminen 20.nesil de de bu konuşmayı yapacaz:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom