Neler Yeni

iPhone 12'den S21'e geçtim.

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ertuğrul Bolat
samsung değil Android pişmanlık yoksa samsunglar güzel telefon. Fakat bana göre android de huawei on numara.
yok hocam android'den yana hiç sıkıntı yaşamadım yazılım iyi ama cihaz berbat olunca yazılımı da çöp ediyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
samsung değil Android pişmanlık yoksa samsunglar güzel telefon. Fakat bana göre android de huawei on numara.
Google olayı yüzünden Huawei şuan çöp konumunda yoksa yazılımı güzeldi. Şuan kalanlardan en iyisi Samsung bence. IOS güzeldir iyidir ama reklam engelleyici falan kurulmuyor.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Tayfun Yılmaz
Arkadaşlar S21’den iPhone 11 Pro’ya geçtim. Android benden uzak Allah’a yakın bu saatten sonra. Uygulama optimizasyonu 0’a yakın İOS’a göre. İOS’a alışan biri benim gibi çıldırır herhalde.
Kanka S23 ve sonrası modellerle uygulamala optimizasyonu düzeltilmişti diye biliyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
Google olayı yüzünden Huawei şuan çöp konumunda yoksa yazılımı güzeldi. Şuan kalanlardan en iyisi Samsung bence. IOS güzeldir iyidir ama reklam engelleyici falan kurulmuyor.
Hocam WP den bildirim gelince ekran açılmıyor Samsung'da. Bu kadar değişik bir şey olabilir mi?

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Tayfun Yılmaz
Hocam WP den bildirim gelince ekran açılmıyor Samsung'da. Bu kadar değişik bir şey olabilir mi?
Onu senin ayarlaman gerekiyor kanka ben ayarlamıştım ama nasıl ayarladım hatırlamıyorum

şahin doğan

80+ Platinum
Kanka S23 ve sonrası modellerle uygulamala optimizasyonu düzeltilmişti diye biliyorum.
Optimizasyondan kasıt arayüz akıcılığı. S21 gibi cihaz İnsta, twitter, reddit te takılıyor? Bunu nasıl bir mantıkla açıklayabilirsin ki? Sorun Samsung cihazlara özel bir sorun benimle ilgili değil. İnstada videoyu durdurmak için ekrana basıyorsun 1 saniye sonra video duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu senin ayarlaman gerekiyor kanka ben ayarlamıştım ama nasıl ayarladım hatırlamıyorum
Hayır hocam WP den bildirim gelince ekranın tamamen açılması gibi bir ayar yok. Normal mesajlar uygulamasında vs açılıyor ama WP de yok. 3. part uygulamalar yükleyip cihazı izlenme botuna çevirmesine kadar izinler vermen gerekiyor.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Tayfun Yılmaz
Optimizasyondan kasıt arayüz akıcılığı. S21 gibi cihaz İnsta, twitter, reddit te takılıyor? Bunu nasıl bir mantıkla açıklayabilirsin ki? Sorun Samsung cihazlara özel bir sorun benimle ilgili değil. İnstada videoyu durdurmak için ekrana basıyorsun 1 saniye sonra video duruyor.

Hayır hocam WP den bildirim gelince ekranın tamamen açılması gibi bir ayar yok. Normal mesajlar uygulamasında vs açılıyor ama WP de yok. 3. part uygulamalar yükleyip cihazı izlenme botuna çevirmesine kadar izinler vermen gerekiyor.
3. parti uygulamayla değildi benim yaptığım.İnan S21'de nasıldır bilmiyorum ama belirttiğin sorunları S23 ile hiç yaşamadım.İnstagramda video durdurmasını da gecikme olmadan durdurabiliyorum.

3. parti uygulamayla değildi benim yaptığım.İnan S21'de nasıldır bilmiyorum ama belirttiğin sorunları S23 ile hiç yaşamadım.İnstagramda video durdurmasını da gecikme olmadan durdurabiliyorum.
Arkadaşımda İphone 14 var ve instagram ile tiktokta donma yapıp uygulamayı kapatıyor telefon tepki vermiyor falan, fakat çok sık olmuyor.Her telefonda mutlaka kusur vardır kime denk gelir bilinmez.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Bende de S23 var redditi çok iyi bilmiyorum ama sosyal medyada genel olarak iPhoneden akıcıydı benim deneyimimde. S21 de Exynos vardı sanırım belki onunla alakalıdır.

Şuan bende sadece amatör yapım denebilecek birkaç uygulamada çökme kasma olabiliyor bir de bir oyunda biraz sorun var kalanı iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Mehmet Maytahan
Ne yaparsanız yapın şu watch 6 classic i almayın. Bezdirdi bitirdi beni. Aylar aylar önce 6200 e aldım şimdi sıfır ayarında 5000 e satamıyorum.
ben watch 6 almayı düşünüyordum neden satmak istiyorsunuz? şikayet ettiğiniz konu nedir?

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
11 pro yerine en azından 12 alabilirdir bence az üstüne ekleyip dönüp dolaşıp aynı noktaya gelirdin :D Keşke 12 alsaydın.

Ben 12 pro kullanıyorum %86 pil sağlığı ve en az aktif şekilde kullanırsam ekran full parlaklıkta oyun vs oynayacaksam 2-3 saat normal sosyal medyada takılıcaksam 5-6 saat yetiyor ki minimum rakamlar ve pilm sağlığım düşük olmasına rağmen 14 pro maximde ise bu saatler en az 2-3 saat daha fazla şekilde artıyor.
s23ü iphone 14 ile karşılaştırman daha sağlıklı olur dostum ona bakarsak s23 ultra da ekran süresi daha fazla

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,450
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Ne yaparsanız yapın şu watch 6 classic i almayın. Bezdirdi bitirdi beni. Aylar aylar önce 6200 e aldım şimdi sıfır ayarında 5000 e satamıyorum.
Bazı ürünler vardır 2. el alınması gereken
Bence galaxy watch bu kategoride çünkü kampanya olarak telefon yanında çok veriliyor
İphone se modelleri gibi (2. ve 3. nesil)

Top Bottom