Neler Yeni

Rehber İphone Tarafında En F/P Telefon İp16'dır!

Fantastiktürk

80+ Bronze
Şu kamera muhabbeti de oyun muhabbeti de baymadı mı?

Derdiniz kamera ise 30K'ya bir telefon kalan 30K'ya gerçek bir kamera ve lens almaya ne dersiniz? Ya da 20-40 falan?
Pro Max'ten konuşuyorsak şunu 30-70 hatta 40-80/30-90 falan da yapabiliriz yani. Telefon kamerasını şu kadar övmenizi anlamıyorum.

Derdiniz oyunsa dehşet ısınan bu telefonlar yerine dogrudan oyuncu telefonları ya da mobil oyun cihazlarıni almaya ne dersiniz?
Ayrıca biz Çin modeli değiliz. Türkiye'de mobilden oynamak zorunda olan insan sayısı çok çok daha az.

Sonuç olarak hiçbir şey şu fiyat etiketini normal yapamaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet sunal
Geçen videoyun batu 60hz ile 120hz benim için aynı dediği için linç yemişti :D. Bende nubia z60u'yu 60hz kulllanıyormuş geçen fark ettim. İnan 120hz alınca bence değişen bir şey olmadı. Tabi kişisel bu. Hz'ye takıntılı isen 141341313441 tane android cihaz arasından istediğini alabilirsin.
nasıl değişen bir şey olmadı oneplus 7t prom var bazen pil hızlı gitmesin diye 60hz e alıyorum instagramda gezerken vb. çok farkettiriyor. 90hz olmasına rağmen

Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Kadir
Açıkçası bütçeyle ilgili bir sorunum yok önerebileceğiniz cihaza yönelik bütçemi ona göre ayarlarım sadece dediğim gibi gereksiz fazla para harcamak istemiyorum oyunla falan zaten hiç aram yok kamera ve bataryanın iyi olması benim için yeterli.
Hocam S serisi işinizi görür güzel bir şey istiyorsanız sıkıntı da yaşamazsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu kamera muhabbeti de oyun muhabbeti de baymadı mı?

Derdiniz kamera ise 30K'ya bir telefon kalan 30K'ya gerçek bir kamera ve lens almaya ne dersiniz? Ya da 20-40 falan?
Pro Max'ten konuşuyorsak şunu 30-70 hatta 40-80/30-90 falan da yapabiliriz yani. Telefon kamerasını şu kadar övmenizi anlamıyorum.

Derdiniz oyunsa dehşet ısınan bu telefonlar yerine dogrudan oyuncu telefonları ya da mobil oyun cihazlarıni almaya ne dersiniz?
Ayrıca biz Çin modeli değiliz. Türkiye'de mobilden oynamak zorunda olan insan sayısı çok çok daha az.

Sonuç olarak hiçbir şey şu fiyat etiketini normal yapamaz.
Çok doğru hocam katılıyorum günlük kullanımda 20 k lık telefonla iphone 16 pro max ın farkı yok zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mehmet sunal
ayrıca apple türkiyede fiyatlandırmaları çok gereksiz derecede yüksek samsungun amiral gemileri ile appleın amiral gemileri yurt dışında aynı fiyat neredeyse
Geçen videoyun batu 60hz ile 120hz benim için aynı dediği için linç yemişti :D. Bende nubia z60u'yu 60hz kulllanıyormuş geçen fark ettim. İnan 120hz alınca bence değişen bir şey olmadı. Tabi kişisel bu. Hz'ye takıntılı isen 141341313441 tane android cihaz arasından istediğini alabilirsin.
bu arada son cümlede gömmek içinmi söyledin bilmiyorum ama bu kadar çok seçenek olması zaten fiyatlandırmaya olumlu yansıyor appleın türkiye fiyatlarının savunulacak bir tarafı yok yurtdışında samsungun amiral gemisi modelleriyle bu kadar fark varmı bir bakarsan anlarsın ne demek istediğimi. apple istediği fiyattan satıyor neredeyse ve türkiyede ıphone takıntısı olduğu için satabiliyor ne yazıkki

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,742
İsim
Oğuz Oğuz
ayrıca apple türkiyede fiyatlandırmaları çok gereksiz derecede yüksek samsungun amiral gemileri ile appleın amiral gemileri yurt dışında aynı fiyat neredeyse

bu arada son cümlede gömmek içinmi söyledin bilmiyorum ama bu kadar çok seçenek olması zaten fiyatlandırmaya olumlu yansıyor appleın türkiye fiyatlarının savunulacak bir tarafı yok yurtdışında samsungun amiral gemisi modelleriyle bu kadar fark varmı bir bakarsan anlarsın ne demek istediğimi. apple istediği fiyattan satıyor neredeyse ve türkiyede ıphone takıntısı olduğu için satabiliyor ne yazıkki
Gömmek için söylemedim ya. Doğru olan bu. Bende yıllardır android kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Attila Alpaslan
Katılmıyorum.
İstediği kadar yapay zeka sunsun, bana 65.000 liraya 60Hz bir cihaz satamaz, ben bunu kendime hakaret olarak algılarım açıkçası. 50.000 ile 65.000 arasındaki fark da az buz değil, 1 asgari ücret fark var. hadi 500bin liraya bir araba alacak olsam, 15K farkı çok bulmam ama bu öyle değil.
Neyse, o yapay zekanın tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama eğer sadece wifi şifresini hatırlayacaksa onu ben de yaparım, 65K vermeye gerek yok :D

Ama fikrinize saygım sonsuz, yanlış anlaşılmasın. Yazımı tekrar okuduğumda fazla agresif geldi nedense, ama bilerek ve isteyerek agresif yazmadım. Bunu da söylemek isterim :)

Top Bottom