Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Nik Flatron
5 cihaz 2 yıl 383 liraya aldım. Teşekkürler

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam geçen senin açtığın bir konudan ben de nasiplenmiştim. Bir süre antivirüs kullandım, daha sonra birkaç arkadaşın lafı ile windows a güvendim. Bir süredir devam ediyor. Bilinçli bir kullanıcı olduğum için sıkıntı yok, fakat işim gereği bir şeyler indirmem gerekiyor ve pop-uplar fışkırıveriyor. Ekstra olarak küçük kardeşim var, yaş olarak baya ufak olduğundan bilinçli kullanıcı değil.

2 sene kaspersky kullandım, memnundum. Sonra biraz ofiste, biraz yeni kasayla hediye gelince norton kullandım. Ofisteki düz versiyonu fena değil, hediye gelen gamer edition olanı. Rezalet şekilde pc ye yük bindirdi, şansa bala onun olduğunu yakaladım, yoksa pc yi gönderecektim. Fırsat bekliyordum dönmek için, çok güzel oldu bu haber.

Hocam çağımız gereği artık istediğiniz kadar bilinçli kullanıcı olun, arkanızı toplayan bir programın olması bir ihtiyaç. Gün boyunca çok fazla dikkat dağıtan şeylere ilgimiz oluyor, Bununla birlikte araştırma yapan biriyseniz bilmediğiniz sitelere girmek durumunda kalıyorsunuz, veya PDF açmak durumunda kalıyorsunuz her şeyi zaten insan gözleri ile yakalamak mümkün değil. PDF ile uçan kripto paraların sayısı da az değil :)

Bununla birlikte Norton tier1 kısmına çok çıkabilen bir AV değil. Gerçek zamanlı korumada Defender ile benzer performansı sergiliyor denilebilir. Sizin için iyi olmuş denilebilir.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Aksine windows güvenlik duvarı çok yük bindiriyor geçen haftaya kadar kaspersky kullanıyordum 50 mb ram yiyordu arka planda windows 170 mb yiyor
Benim niye 162 mb ram yiyor senin ki baya az
1700826731172.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Dijital Oyun Servisleri
Hocam selam, Benim av yazılımlarına biraz ön yargım var. Açıklayacak olursam, ne zaman Avast, Norton vs. kurduysam, her seferinde bilgisayarımda kullandığım ne var ne yok her şeyi karantinaya alarak ya da silerek, işimden gücümden ediyordu. Şu an sadece Windows Defender açık pc'de virüs taramalarında bir sıkıntı gözükmüyor.

Velhasılkelam 99 lira yıllık mantıklı bir fiyat geldi gözüme, Kaspersky yüklesem bahsettiğim gibi bir sıkıntı yaşar mıyım?

PunkiesT

80+ Bronze
Benim daha var bitince gene almayı düşünüyorum kaspersky oynadığım oyun hata veriyordu sürekli yüklemek zorunda kalıyordum silip. Hatayı düzeltti ne hikmetse sorunsuz girmeme neden oldu :D

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Mustafa Yeşilyurt
1 yıllık alırsak 3-4 kişi ortak kullanabilirmiyz

sinyorita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Emre
Standard paketi yeterli midir?
Bir de Superfast VPN'de bütün ülkeler mevcut mu?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benim niye 162 mb ram yiyor senin ki baya az
Alıntıyı görüntüle

RAM kullanım oranı cihazların RAM kapasite göre değişiklik gösterebilir veya ayarlanan koruma düzeyine. Benzer şekilde Windows'ta da bu vardır. Sistem RAM'ine göre optimize olur kullanımı.

Hocam selam, Benim av yazılımlarına biraz ön yargım var. Açıklayacak olursam, ne zaman Avast, Norton vs. kurduysam, her seferinde bilgisayarımda kullandığım ne var ne yok her şeyi karantinaya alarak ya da silerek, işimden gücümden ediyordu. Şu an sadece Windows Defender açık pc'de virüs taramalarında bir sıkıntı gözükmüyor.

Velhasılkelam 99 lira yıllık mantıklı bir fiyat geldi gözüme, Kaspersky yüklesem bahsettiğim gibi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Avast kesinlike uzak durmanız gereken bir program. CCleaner gibi bir programı satın aldıktan sonra tüm insanların verilerini emcüklemeye çalıştıkları hakkında bir sürü ifşa var :) Crackli uygulamalar ağırlıklı kullanıyorsanız diğer programların bunu bu şekilde görmesi normal fakat sistemde benzer bir şey yoksa program kaynaklı olabilir.

Bunun garantisi vermeme fakat 30 gün ücret iadesi var beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Bunun yanında internet koruması diye benim üzerine bastığım bir şey var, bu kısmı çokomelli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yıllık alırsak 3-4 kişi ortak kullanabilirmiyz
Tek cihaz için alırsanız hayır. Birinde aktif ettiğinizde diğerinde pasif olacaktır lisans.

Standard paketi yeterli midir?
Bir de Superfast VPN'de bütün ülkeler mevcut mu?

Özellikleri sizin için yeterliyse diğerlerinden ayıran yeterli. VPN içinse galiba sadece TR, akşam ek indirim olursa diye bekliyorum, olmazsa akşam çekeceğim test edip cevap verebilirim. Fakat TR VPN'i bile olsa yasaklı sitelerde bir erişim sorunu yaşamıyorum TT ile giremediğim her site açılıyor. Eski pakette sadece TR vardı.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Mustafa Yeşilyurt
RAM kullanım oranı cihazların RAM kapasite göre değişiklik gösterebilir veya ayarlanan koruma düzeyine. Benzer şekilde Windows'ta da bu vardır. Sistem RAM'ine göre optimize olur kullanımı.

Avast kesinlike uzak durmanız gereken bir program. CCleaner gibi bir programı satın aldıktan sonra tüm insanların verilerini emcüklemeye çalıştıkları hakkında bir sürü ifşa var :) Crackli uygulamalar ağırlıklı kullanıyorsanız diğer programların bunu bu şekilde görmesi normal fakat sistemde benzer bir şey yoksa program kaynaklı olabilir.

Bunun garantisi vermeme fakat 30 gün ücret iadesi var beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Bunun yanında internet koruması diye benim üzerine bastığım bir şey var, bu kısmı çokomelli.
indirim gelirse bu cuma gecesi mi gelebilir?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
indirim gelirse bu cuma gecesi mi gelebilir?
Şu an indirimli fiyatta, ekstra indirim için evet 12 veya 1'e kadar bekleyebilirsiniz. Geçen sene %20 + %20 olmuştu diye hatırlıyorum.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emre Altun
Şimdiye kadar hiçbir bilgisayarımda virüs programı kullanmadım. Sizce çok gerekli mi bu uygulama. Bilinçli kullanıcılar da almalı mı? Evet arada crackli oyunlar indiriyoruz. Program bunlara engel olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mehmet Ali DENİZ
İlgilendiği Kategoriler
Siber Güvenlik, Güvenlik Duvarı, Anti Virüs, Domain Controller, File Server, Oyun ve Bilgisayar Bileşenleri
Ülkemizde siber güvenliğin önemi hala daha anlaşılmadı, o yüzden kendinizi burada çok yıpratmayın hocam. Ev kullanıcısı olarak kaspersky yeteri kadar koruma içeriyor. Kaldıki istediği fiyatlara verdiği hizmet gerçekten şahane. Fakat şirket ve birden çok son kullanıcı için farklı AV düşünülebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,777
Üyeler
157,141
Son üye
xctrweyt5635
Top Bottom