Neler Yeni

Kıza İlk Mesaj Ne Atmalıyım?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Saintes Maries

80+ Bronze
yaş daha genç. dolayısıyla işe daha espirili yaklaşabilirsin. "selam", "merhaba tanışalım mı", "nasılsın" tarzı basit, klişe ve ucu kapalı sözcüklerden konuşmayı ilerletmen amacıyla kaçınmanı öneririm. kız ile var ise ortak hobilerinizden, zevklerinizden konuyu açabilirsin. kızın ilgilendiği şeyler hakkında ona soru sorabilirsin, bazı kızlar anlatmayı gerçekten çok seviyor. kızla ne ortak hobimiz, zevkimiz var, kızın ilgilendiği hiç bir şey yok kız ortalıktan izole yaşıyor diyorsan mümkünse kızın storysini beğenip, 1-2 gün içersinde kıza "sence makarnanın şekline göre tadı değişiyor mu?" yaz. kızın konuşmaya niyeti varsa cevap verir ve konuşursunuz zaten. her şeyden önemlisi olur da kız ile konuşmaya başlarsanız kendini kasma, rahat ol, zorlama ve karşındakinin patronun olmadığını unutma. bu samimiyeti daha baştan çok fazla kaçırıp işi cıvıklaştıracağın anlamına gelmez tabi.

-Selam,uzun zamandır yazmayı planlıyordum bu güne kısmetmiş

Yazsam nasıl olur

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Yunus Kocabay
🍋 at. o da diyecek ki bu ne? (kendi fikrim)

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşına yazıcakmışsın da yanlışlıkla ona yazmışsın gibi yap sonra özür dile. Ama öyle bir şey yaz ki ilk başta ona yazmış olabileceğini düşünsün. Biraz samimi şekilde nasılsın gibi bir şey atıyorum o cevap verdikten sonra özür dile eğer sorun değil derse "sorun değilse sana sorayım sen nasılsın" benzeri bir şey yaz devam ettir

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

BabaVoss7

80+ Silver
Yazıldımı okumadım ama . Bi kahve içsek bizimde kırk yıllık hattımız olurmu misal dmxkdkd

Top Bottom