Neler Yeni

Lise nakilim onaylandı mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Saley rbv
1.nakiller kapandı mı ve sonuçlar ne zaman açıklanır,5 kontenjan sıra 5 yazıyordu şuan 1 kontenjan sıra 1 yazıyor yani onaylanmadı mı hiç bir şey anlamadım

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
anonim
1.nakiller kapandı mı ve sonuçlar ne zaman açıklanır,5 kontenjan sıra 5 yazıyordu şuan 1 kontenjan sıra 1 yazıyor yani onaylanmadı mı hiç bir şey anlamadım
sıran ne zaman kontenjan ile orantılıysa onaylanır ama bu kesin olarak onaylanacağı anlamına gelmez ben yapmıştım 1 kontenjan vardı sıram 1 idi giremedim sanırım torpil olmuştu ama sonra başka bir okula girmiştim sonuç olarak önemli olan sıran üstte olmalı

Ceasar123

80+ Bronze
lgs tercihind eyerşemeyip nakil yapanlardan mı onu srouyorum kardeşim
türkçeyi katlettin reis.
bir şey anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

lgs tercihind eyerşemeyip nakil yapanlardan mı onu srouyorum kardeşim
He anladım pardon.
Yok o değil. Zaten lisede, başka okula geçmek için nakil aldırmış.

61nozbart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Doğan Balçık
Her hafta yeni kontenjan açılıyor ve başvurulara göre sıra belirleniyor her hafta tekrar tekrar denemen lazım

Bazen 3 kontenjan oluyor sıra 2 olsa bile giremediğin olabilir , ben nakil yaparken arka arkaya 2-3 hafta denemiştim

Eğer onaylanırsa e-okul da gözükür

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Saley rbv
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şuanda nakil bilgisi bulunamamıştır yazıyor. 10.sınıfa geçtim lgs öğrencisi değilim

Her hafta yeni kontenjan açılıyor ve başvurulara göre sıra belirleniyor her hafta tekrar tekrar denemen lazım

Bazen 3 kontenjan oluyor sıra 2 olsa bile giremediğin olabilir , ben nakil yaparken arka arkaya 2-3 hafta denemiştim

Eğer onaylanırsa e-okul da gözükür
onaylanmadığını nasıl anlayabilirim reis sanırsam 29 unda nakiller sonuçlanıyormuş

Son düzenleme:

61nozbart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Doğan Balçık
Her pazartesi nakil talebi oluştur sonraki pazartesi belli olur , kabul edilmişse e-okul nakil kısmında gözükür kabul edilmemişse tekrar dene

Ben 2 sene önce nakil başvurusu yapmıştım pazartesi günleri başvuru yapıyordum cuma veya pazartesi günü belli oluyordu 2 kere denedim olmadı sonra bı daha başvuru yaptım, e-okul da başvuru onaylandı yazıyordu

Hocam şuanda nakil bilgisi bulunamamıştır yazıyor. 10.sınıfa geçtim lgs öğrencisi değilim

onaylanmadığını nasıl anlayabilirim reis sanırsam 29 unda nakiller sonuçlanıyormuş
Nakil bilgisi bulunamamıştır demek , nakil başvurun okul tarafından onaylanmadi kontenjan varsa tekrar başvur

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Saley rbv
Her pazartesi nakil talebi oluştur sonraki pazartesi belli olur , kabul edilmişse e-okul nakil kısmında gözükür kabul edilmemişse tekrar dene

Ben 2 sene önce nakil başvurusu yapmıştım pazartesi günleri başvuru yapıyordum cuma veya pazartesi günü belli oluyordu 2 kere denedim olmadı sonra bı daha başvuru yaptım, e-okul da başvuru onaylandı yazıyordu

Nakil bilgisi bulunamamıştır demek , nakil başvurun okul tarafından onaylanmadi kontenjan varsa tekrar başvur
Sağolasın hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,868
Üyeler
153,954
Son üye
Anıl Keleş
Top Bottom