Neler Yeni

Millenicom 100 MBPS değerlerim ve memnuniyeti

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Flokii

80+

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Flokii

80+

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Ama bu şekilde bir sürü konu var bu forumda :unsure::rolleyes:
Kod paylaşımı yapılma ihtimali olan bütün konuları daha dün gece denetledim desem yalan olmaz.
Her birinde gerekli düzenlemeler yapılı.
Eğer silinmemiş kod görüyorsanız raporlamanız yeterli.

Avolay

80+ Gold
Evet arkadaşlar bu benim aldığım hız değerleri (Xiaomi mi 8 ile 1 oda uzaklığından wifi test);

29.06.2021 12:15 saatinde alınmış ekran görüntüsü
Alıntıyı görüntüle
Evet şimdi merak ettiklerinizi cevaplıyalım.

Bağlanma açılma 2 iş günü içerisinde covid zamanının ortasında geldiler ve kurdular helal olsun. Kurulduktan sonra 1 saat içerisinde internetiniz kullanıma açılıyor. Kurulum ücreti 3-4 ay küçük miktarlarla faturaya eklenerek alınıyor diye biliyorum.

İnternet taahütsüz. (İstediğin zaman çıkarsın)

Aylık fatura 100 MBPS 125 TL (modem kullanım kiralama dahil bana gelen)

Upload 8 Mbps (Fotoda mevcut)

Deneyimlerime gelersek yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. (belkide geçmiştir :D) Nadiren ayda bir internet kopmaları olsada memnunum. Özellikle Türk Telekom'dan geçiş yaptığımı düşünürsek gayet işimi görüyor. (Steamde kablosuz indirmelerde saniyede 11 MB - 12 hatta 13 MB leri görüyor)
Millenicom'a geçiş yapmadan önce Türk Telekom sağolsun yeni taşınmış olduğum binaya daha doğrusu sokağa altyapı çekmemiş. Tebrikler :). 1,5 yıl boyunca beni altyapısısız (internetsiz) telefon internetini kullandırtarak harap ettiler. (Taş devri zamanları) Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun. En az 1 yıl bekletiyorlar.

Turknet mi bu mu diye sormayın arkadaşlar herhangi bir turknet deneyimim olmadı.

Kablolu PC'den internet almanın değerlerini yakında günceller atarım.

Millenicom'a geçmek isteyenler varsa veya düşünenler için 1 ay ücretsiz kodu kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Kodu Millenicom'u aradığınızda karşısınızdaki kişiye söylüyorsunuz. ( Bla bla böyle bir kampanyanız varmış hala devam ediyor mu diye sorup hop oradan kodu yapıştırın ha bu arada karşınızdaki kişi bazen indirimler cart curt yapabiliyor :D bana denk geldi valla abi sağolsun ne var ne yok yaptı tüm kampanyaları, kodları, indirimleri kullandık :D )
Ping çok yüksek değil mi?
50 Mbps Kablonet böyle:
IMG_20210629_135719.jpg

Elexra23

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Elexra23
internete 90tl ödüyorum bana 8mbps alırsın dediler 6 ile 5 alıyorum lanet gelsin böyle alt yapıya istanbulun göbegindeyiz

Top Bottom