Neler Yeni

Millenicom 100 MBPS değerlerim ve memnuniyeti

Flokii

80+
Evet arkadaşlar bu benim aldığım hız değerleri (Xiaomi mi 8 ile 1 oda uzaklığından wifi test);

29.06.2021 12:15 saatinde alınmış ekran görüntüsü
1647124554715.png

Evet şimdi merak ettiklerinizi cevaplıyalım.

Bağlanma açılma 2 iş günü içerisinde covid zamanının ortasında geldiler ve kurdular helal olsun. Kurulduktan sonra 1 saat içerisinde internetiniz kullanıma açılıyor. Kurulum ücreti 3-4 ay küçük miktarlarla faturaya eklenerek alınıyor diye biliyorum.

İnternet taahütsüz. (İstediğin zaman çıkarsın)

Aylık fatura 100 MBPS 125 TL (modem kullanım kiralama dahil bana gelen)

Upload 8 Mbps (Fotoda mevcut)

Deneyimlerime gelersek yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. (belkide geçmiştir :D) Nadiren ayda bir internet kopmaları olsada memnunum. Özellikle Türk Telekom'dan geçiş yaptığımı düşünürsek gayet işimi görüyor. (Steamde kablosuz indirmelerde saniyede 11 MB - 12 hatta 13 MB leri görüyor)
Millenicom'a geçiş yapmadan önce Türk Telekom sağolsun yeni taşınmış olduğum binaya daha doğrusu sokağa altyapı çekmemiş. Tebrikler :). 1,5 yıl boyunca beni altyapısısız (internetsiz) telefon internetini kullandırtarak harap ettiler. (Taş devri zamanları) Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun. En az 1 yıl bekletiyorlar.

Turknet mi bu mu diye sormayın arkadaşlar herhangi bir turknet deneyimim olmadı.

Millenicom'a geçmek isteyenler için 1 ay ücretsiz kullanma kampanyası var verdiğm kodu kullanarak geçiş yapabilirsiniz. KOD: 9C319787 bu kodu Millenicom'u aradığınızda karşısınızdaki kişiye söylüyorsunuz. ( Bla bla böyle bir kampanyanız varmış hala devam ediyor mu diye sorup hop oradan kodu yapıştırın ha bu arada karşınızdaki kişi bazen indirimler cart curt yapabiliyor :D bana denk geldi valla abi sağolsun ne var ne yok yaptı tüm kampanyaları, kodları, indirimleri kullandık :D )

Kablolu PC'den internet almanın değerlerini yakında günceller atarım. Bu ISS hakkında sorularınız varsa yardımcı olabiliceğim konuysa yardımcı olurum. Yorumlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum.

Edit: Kablolu PC'den test değerlerini atamadım dolar uçtu pcnin herşeyi hgazır ekran kartı yok. Malum onuda alamıyorum.

İnternet hakkında halen kullanmaktayım memnunum.

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Bieshala

80+ Bronze
Evet arkadaşlar bu benim aldığım hız değerleri (Xiaomi mi 8 ile 1 oda uzaklığından wifi test);

Alıntıyı görüntüle

Bağlanma açılma 2 iş günü içerisinde covid zamanının ortasında geldiler ve kurdular helal olsun. Kurulduktan sonra 1 saat içerisinde internetiniz kullanıma açılıyor. Kurulum ücreti 3-4 ay küçük miktarlarla faturaya eklenerek alınıyor diye biliyorum.

Deneyimlerime gelersek yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. (belkide geçmiştir :D) Nadiren ayda bir internet kopmaları olsada memnunum. Özellikle Türk Telekom'dan geçiş yaptığımı düşünürsek gayet işimi görüyor. (Steamde kablosuz indirmelerde saniyede 11 MB - 12 hatta 13 MB leri görüyor)
Millenicom'a geçiş yapmadan önce Türk Telekom sağolsun yeni taşınmış olduğum binaya daha doğrusu sokağa altyapı çekmemiş. Tebrikler :). 1,5 yıl boyunca beni altyapısısız (internetsiz) telefon internetini kullandırtarak harap ettiler. (Taş devri zamanları) Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun. En az 1 yıl bekletiyorlar.

Turknet mi bu mu diye sormayın arkadaşlar herhangi bir turknet deneyimim olmadı.

Kablolu PC'den internet almanın değerlerini yakında günceller atarım.

Millenicom'a geçmek isteyenler varsa veya düşünenler için 1 ay ücretsiz kodu kullanarak kullandığınız internet sağlayıcınızdan buna geçiş yapabiliyorsunuz. Benim 1 ay ücretsiz kodumu kullanmak isterseniz altta paylaştım. Kodu Millenicom'u aradığınızda karşısınızdaki kişiye söylüyorsunuz. ( Bla bla böyle bir kampanyanız varmış hala devam ediyor mu diye sorup oradan kodu yapıştırın ha bu arada karşınızdaki kişi bazen indirimler cart curt yapabiliyor :D bana denk geldi valla abi sağolsun ne var ne yok yaptı tüm kampanyaları, kodları, indirimleri kullandık :D )
Merhaba Kardeşim BirKaç Sorum Olacak . Altyapın Kaça Kadar Destekliyor ? Şuan 125 TL İleride Bir Artış Yaparlar Mı ? Müşteri Temsilcileri Ve Sahada Çalışan Arkadaşlar Ne Kadar İlgili? Ben'De Şuan TürkTelekom Kullanıyorum Fakat Millenicoma Geçmeyi Düşünüyorum 4 Ay Taahhütüm Kaldı. 100Mbps Download 8Mbps Upload 109,99 Şuan Kampanya Var . Altyapım 95Mbps'E Kadar Destekliyor Sence Kaç Mbps Alırım ? Ve Kullandığım Modem Bu Nasıl Sence ( https://www.gittigidiyor.com/networ...modem/zyxel-3312-b10b_spp_811150?id=686143440 ) Millenicomun Verdiği Modemi Almamı Önerirmisin Yoksa Bu Modem İyimi'Dir ?

Flokii

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba Kardeşim BirKaç Sorum Olacak . Altyapın Kaça Kadar Destekliyor ? Şuan 125 TL İleride Bir Artış Yaparlar Mı ? Müşteri Temsilcileri Ve Sahada Çalışan Arkadaşlar Ne Kadar İlgili? Ben'De Şuan TürkTelekom Kullanıyorum Fakat Millenicoma Geçmeyi Düşünüyorum 4 Ay Taahhütüm Kaldı. 100Mbps Download 8Mbps Upload 109,99 Şuan Kampanya Var . Altyapım 95Mbps'E Kadar Destekliyor Sence Kaç Mbps Alırım ? Ve Kullandığım Modem Bu Nasıl Sence ( https://www.gittigidiyor.com/networ...modem/zyxel-3312-b10b_spp_811150?id=686143440 ) Millenicomun Verdiği Modemi Almamı Önerirmisin Yoksa Bu Modem İyimi'Dir ?
Altyapı 100mbps destekliyor. Şuan 125 TL nin 15 TL'si modem kiralama ücreti. Müşteri temsilcisi ve saha çalışanlarıyla ilgili bir sıkıntım olmadığı için ilgililer mi bilmiyorum.
95 Mbps destekliyorsa gayet güzel iyi değerler alırsın. Ve kullandığın modem hakkında bir şey diyemem bir bilgim yok fakat verdikleri modem gayet iyi iş çıkarıyor.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Berkecan Ergin
Millenicom iyidir. Banada 74 alcan dediler 80-85 geliyor süreklide artıyor. Upload da 8.10 falan. Altyapında 74 destekliyor gösteriyor bu arada. Aslında sokakta fiber kablolar çekilmiş ama binalara dağıtım vermediler. Herhalde kentsel dönüşüm olucak

Bieshala

80+ Bronze
Altyapı 100mbps destekliyor. Şuan 125 TL nin 15 TL'si modem kiralama ücreti. Müşteri temsilcisi ve saha çalışanlarıyla ilgili bir sıkıntım olmadığı için ilgililer mi bilmiyorum.
95 Mbps destekliyorsa gayet güzel iyi değerler alırsın. Ve kullandığın modem hakkında bir şey diyemem bir bilgim yok fakat verdikleri modem gayet iyi iş çıkarıyor.
Anladım Teşekkür Ederim.

OTOPSİST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
mehmet genc

Alıntıyı görüntüle

Kablolu PC'den internet almanın değerlerini yakında günceller atarım.

Millenicom'a geçmek isteyenler varsa veya düşünenler için 1 ay ücretsiz kodu kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Benim 1 ay ücretsiz kodumu kullanmak isterseniz altta paylaştım. Kodu Millenicom'u aradığınızda karşısınızdaki kişiye söylüyorsunuz. ( Bla bla böyle bir kampanyanız varmış hala devam ediyor mu diye sorup hop oradan kodu yapıştırın ha bu arada karşınızdaki kişi bazen indirimler cart curt yapabiliyor :D bana denk geldi valla abi sağolsun ne var ne yok yaptı tüm kampanyaları, kodları, indirimleri kullandık :D )
Bende zonguldaktayim baglatmayi düşünüyorum verdikleri modem iyi diosan kendom almayacağım ayrıca senin kodla muhtemelen bağlanırım hem sen hem ben kazanırız dostum

Flokii

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende zonguldaktayim baglatmayi düşünüyorum verdikleri modem iyi diosan kendom almayacağım ayrıca senin kodla muhtemelen bağlanırım hem sen hem ben kazanırız dostum
Eyvallah sağolasın verdikleri modem iyi.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ping bi tık fazla gibi, valorannta kaç oluyor pinginiz?

Yavuz241

80+ Bronze
Bende Millenicoma geçmek istiyorum da 49mbps altyapı desteğim var. 50mbps paket alsam upload kaç olur acaba?

Flokii

80+

bertoni

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Ali Soymazoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc , Futbol
Steam
https://steamcommunity.com/id/berantoni/
Discord
bertoni#0001

Flokii

80+
Bende Millenicoma geçmek istiyorum da 49mbps altyapı desteğim var. 50mbps paket alsam upload kaç olur acaba?
1 Mbps'yi çok dert etme kanka dedikleri uploadı ve downloadı veriyorlar

Yavuz241

80+ Bronze
Top Bottom