Neler Yeni

Yardım Monster Notebook GPU Seçimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Ben Uzun Süredir Laptop Almak İstiyorum Aslında Fakat Bir Türlü Alabilmiş Değilim Tam Biriktirdim Diyorum Alacam Bi Bakıyom Fiyatı Yükselmiş Falan Sürekli Bu Duruma Düştüğüm İçin Alamadım Fiyat Yükselmediği Zamanlarda Da Biraz Daha Biriktirip Bir Üst Model Almak İçin Para Biriktirdim Falan Şimdi De Kararsızım Diyebilirim Monster Notebookdan 3050 İle 3050Ti Arasında Çok Aşırı Fazla Bir Fark olur Mu Olmaz Mı Onu Düşünüyorum Açıkçası 3050Ti Alıp Geçmek İsterdim Ama biriken Paranın Birazını Açil İhtiyaçlar Harcadığım İçin Tekrardan Birikene Kadar Fiyat Bir Daha Artabilir Diye Korkuyorum Oyüzden Bir Yandan Da onu Sormaya Geldim

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Bütçe söylesen daha iyi gibi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Ahmet Sevinç
bence 3050 ti ı al ilk birkaç ay kendini sıkarsın

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mert Çevik
Bütenizi söyler iseniz uygun birşeyler önerebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15K Var Suan Ve Ayrıca Düşündüğüm Laptoplar Abra A5 V17,1 Yada V17,2 Ama Biriktirirsem Parayı Abra A7 V11,5 Almayı Düşünüyorum Tabi Extradan Ram Vsr Eklenecek Onlarla Bilirlikte Düşünürseniz Sevinirim..
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence 3050 ti ı al ilk birkaç ay kendini sıkarsın
Bütçe Biriktirip Daha Üst Almamı Diyorsan Yaklaşık 5K Daha Biriktirmem Gerek Bu Da Yaklaşık 6 Ay Daha Bekle Demek Oluyor O Sırada Fiyat Artarsa Sıkıntı Hocam Ondan Diyorum..

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Ahmet Sevinç
15K Var Suan Ve Ayrıca Düşündüğüm Laptoplar Abra A5 V17,1 Yada V17,2 Ama Biriktirirsem Parayı Abra A7 V11,5 Almayı Düşünüyorum Tabi Extradan Ram Vsr Eklenecek Onlarla Bilirlikte Düşünürseniz Sevinirim..

Bütçe Biriktirip Daha Üst Almamı Diyorsan Yaklaşık 5K Daha Biriktirmem Gerek Bu Da Yaklaşık 6 Ay Daha Bekle Demek Oluyor O Sırada Fiyat Artarsa Sıkıntı Hocam Ondan Diyorum..
gpu fiytları düşücek diyolar ama🤲

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
gpu fiytları düşücek diyolar ama🤲
Laptoplara Pek İşleyeceğini Sanmam Çünkü Hepsi Bir Arada Olduğu İçin Toplama olmadığından Gpu'nun Giderinin Azalan Kısmını Başka bir şey olarak Gösterip Fiyatı Aynı Tutabilirler..

Erimtan

80+ Bronze
Leptop gpu fiyatlarında zaten düşüş olmaz masaüstü gpularda karaborsa var. Leptop fiyatları artıcak dolar 16 TL ye dayandı bir an önce almanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Leptop gpu fiyatlarında zaten düşüş olmaz masaüstü gpularda karaborsa var. Leptop fiyatları artıcak dolar 16 TL ye dayandı bir an önce almanızı öneririm.
Yani Diyosunuzki Abra A5 V17,1 yada V17,2 Alın Geçin Diyorsunuz Anladığım Kadarıyla

Peki 3050 İle 3050Ti Arasında Çok Fazla Bir Fark olurmu Ona Göre Alacağım Çünkü Abra A5 V17,1 Alırsam 15K Geliyor Ailemde Destek Verecek Birazcık Onlarla Alabilirim Fakat Abra A5 V17,2 Alırsam Yaptığım Güncelleştirmelerle 17.5K Geliyor Ve O Para Eksik Kalıyor Ailem Destek verse De Ondan Dolayı BirKaç Ay Para Biriktirmem Gerekiyor Ki O Sırada Aile Desteği De Gidebilir Ondan Dolayı Sordum Aslında Çok Fazla Fark Olurmu Aralarında Diye İlk Başta Ama Çok Kişi Farkı Yazmamış.

Son düzenleme:

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Yani Diyosunuzki Abra A5 V17,1 yada V17,2 Alın Geçin Diyorsunuz Anladığım Kadarıyla

Peki 3050 İle 3050Ti Arasında Çok Fazla Bir Fark olurmu Ona Göre Alacağım Çünkü Abra A5 V17,1 Alırsam 15K Geliyor Ailemde Destek Verecek Birazcık Onlarla Alabilirim Fakat Abra A5 V17,2 Alırsam Yaptığım Güncelleştirmelerle 17.5K Geliyor Ve O Para Eksik Kalıyor Ailem Destek verse De Ondan Dolayı BirKaç Ay Para Biriktirmem Gerekiyor Ki O Sırada Aile Desteği De Gidebilir Ondan Dolayı Sordum Aslında Çok Fazla Fark Olurmu Aralarında Diye İlk Başta Ama Çok Kişi Farkı Yazmamış.
İki model de çöp ve ısınma sorunlu clevo kasa.
O fiyatlara Acer Nitro modelleri vardı, onlara bakın ya da technopat'a konu açın.
Bu forumda laptop önerisi istemek hata olur, önüne gelen öneri yapıyor.

Erimtan

80+ Bronze

Hocam keşke biraz daha erken davransaydın rtx 3060lı lenovo leptop 17 bin TL ye satıldı Abdullah abi paylaştı. Monster leptopa bu ksdar para vermek bana bilmiyorum almazdım eskisi gibi fiyat performans leptoplar yapmıyor piyasadaki leptoplarla aynı fiyat artık albenisi kalmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Hocam keşke biraz daha erken davransaydın rtx 3060lı lenovo leptop 17 bin TL ye satıldı Abdullah abi paylaştı. Monster leptopa bu ksdar para vermek bana bilmiyorum almazdım eskisi gibi fiyat performans leptoplar yapmıyor piyasadaki leptoplarla aynı fiyat artık albenisi kalmadı.
Hocam Yanlış Anlamayın Ama Param O Kadar Birikmiş Olsaydı Şimdiye Kadar, Çok Almıştım Laptop 3090'lı Vardı 17K Ya Zamanında

İki model de çöp ve ısınma sorunlu clevo kasa.
O fiyatlara Acer Nitro modelleri vardı, onlara bakın ya da technopat'a konu açın.
Bu forumda laptop önerisi istemek hata olur, önüne gelen öneri yapıyor.
Hocam O Laptopları Da Gördüm De Bende Extradan Sd Kart Girişi Lazım Ve Onlarda Yoktu Ondan Dolayı Saldım Ve Beğenmediğim Bir Kaç Sıkıntısı Vardı Ayrıca O Laptopları İşi Gereği Şuan Almış Olan Arkadaşım Var Ve Üstte Bahsetmiş olduğum Monster Laptoplardan Da Var Kendisinde Ve 7/24 Açık Kullanmasına Rağmen O Laptopları En Az Isınanlar Monsterlar Diyor Şahsen Kendisi Tabi Laptoplarda Extradan Yükseltici Stand Ayak kullanıyor Fansız Olan sadece İskele Çubuklarından İbaret Şekilde Olanlardan Ve o Şekilde Olmasına rağmen Monster Az Isındığını Söylüyor. Yakınlarımda çok Fazla Laptop Vsr Deneyimleyen Arkadaşlarım Olduğu İçin Bende Test Edebiliyorum Ve ona Göre Karar Veriyorum Seçimlerime

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
clevo kasadan uzak durun tek diyeceğim bu. 3050ti olanı kullanıyorum aşırı dallanıp budaklanıyor monitöre taktığımda bile. Ultrada oynadığım forzayı arkadaşlarım düşük ayarda oynuyosun diye dalga geçiyor yani o derece :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19