Neler Yeni

Monster Pusat K3 PRO 1 Buçuk Aylık Deneyimim. ( Red Switch ) Tuş Basmama Sorunu

Yigitxq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Halil Yiğit
Evet arkadaşlar. Dönüş sağladılar az önce.
W basmıyordu benim tutukluk yapıyordu. Özellikle notlarda belirttim. Mavi switch ile değişim yada ücret iadesi diye. W switch ini değişip yolluyolar bana şuan. Aradım konuştum aynı sorunu bidaha yaparsa ancak ücret iadesi yapabiliriz diyor. Aynı sorunu tekrar etmesi gerekiyor ücret iadesi için dedi. Yani blue switch stokta yok , o yüzden switch değişimi yapılıp gönderiliyor şuan size dedi. Özellikle belirtmiştim ama neyse artık biraz daha kullanacağız. Yani illa uğraştıracaklar insanı
Tek sorun W'de miydi? Umarım artmaz. Benimde ilk sıra öyleydi. A S D basmıyordu. Ardından enter i ve ş gitmişti :D. İade edebildim en azından

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Tek sorun W'de miydi? Umarım artmaz. Benimde ilk sıra öyleydi. A S D basmıyordu. Ardından enter i ve ş gitmişti :D. İade edebildim en azından
2 kez aynı sorunu yaşamam gerekecekmiş. Neyse artık yapacak bişey yok kullanacağız biraz daha.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,628
İsim
Eren Yeager
Bende de A tuşu yapıyor
Red switch modeli yarın gidip kargolatacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç gün geçmişti hocam iade edebildiniz.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Bende ilk çıktığı zamanlarda aldım yani blue switch. Bende de bayadır yatıyor dolapta haziranda kullanmaya başlayacağım inşallah sorun çıkmaz.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Bende de A tuşu yapıyor

Bende ilk çıktığı zamanlarda aldım yani blue switch. Bende de bayadır yatıyor dolapta haziranda kullanmaya başlayacağım inşallah sorun çıkmaz.
2 ay olmak üzere ama 1 ay falan kullandım totalde. Geri gönderiyolar işte klavyeyi W nin olduğu switch i değiştirmişler. Yolladılar işte bügun kargoda şuan.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
İlk modellerde pek sorun yoktu

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,628
İsim
Eren Yeager
2 ay olmak üzere ama 1 ay falan kullandım totalde. Geri gönderiyolar işte klavyeyi W nin olduğu switch i değiştirmişler. Yolladılar işte bügun kargoda şuan.
Switch değiştirmişler dediğin ne hocam red switch ile red switch mi değiştirmişler yoksa blue switch ile mi değiştirdiler ona göre not ekleyeyim.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Switch değiştirmişler dediğin ne hocam red switch ile red switch mi değiştirmişler yoksa blue switch ile mi değiştirdiler ona göre not ekleyeyim.
sadece W nin bulunduğu switch i değiştirmişler red switch ile tabii ki. Ben tamir istemedim ama neyse.

Yigitxq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Halil Yiğit
Bende de A tuşu yapıyor

18 gün geçti bir ihtimal gönderdim blue isterim gönderirler diye. 2 gün içinde arayıp tamirinin olmayacağını, stok olmadığı için yenisini gönderemeyeceklerini söyledi ben de iade istedim kabul etti adam. 3 gün içinde hesaba yansıdı

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Klavyeyi 27/01/2021 tarihinde satın aldım. Şubatta bana ulaştı. Diğer arkadaşların dediği gibi yay sesi var fakat beni rahatsız eden bir ses değil. Kullanım olarak gayet uygun RedSwitch bende ki model.

Yaklaşık 2 aylık kullanım sonunda klavyenin W tuşu dün gece itibariyle tutukluk yapmaya başladı.
Sıvı teması yok tozlanmadı herhangi bir darbede söz konusu değil. Sadece W tuşu tutukluk yapmaya ve oyunda Valorant / Cs Go gibi WASD odaklı oyunlarda birden duruyor ilerlemiyor gibi sorunlara yol açıyor. Henüz 2 aylık klavye. 399 TL uygun bir fiyat Türkiye piyasasına göre ama ben çok önermiyorum almanızı. Önermeme sebebim sadece bende bu sorun olduğu için değil internete baktım bu sorunu benim gibi yaşayan bir çok kişi var ve bazıları 5 günde bazıları 2 haftada bazıları ise benim gibi 1 ayda 2 ayda bu sorunları yaşamış.

Ekstra olarak bazı arkadaşlarınki 3 tuş veya 2 tuş bu duruma ( takılma basmama ) rastlamış.

Dediğim gibi kullanan diğer arkadaşlarda bu sorun olmayabilir. Ama sorun olma yüzdesi biraz fazla gibi. Bu kadar çabuk tuşlarında tutuklar yapan bir klavye yerine başka bir şey almanızı şiddetle öneriyorum.

Şimdi Aras kargo ile anlaşmalı karşı ödeme ile onlara yollayacağım. Klavyesiz bekleyeceğiz yedek emektar A4tech klavye var fakat. Bu üzücü bir durum. Başınıza gelmemesi adına alırken 2 defa daha düşünün, stok bekleyen arkadaşlar ise tekrar 1 defa daha düşünsün derim.

Herkese iyi forumlar, sağlıklı günler dilerim.

Bende de aynı sorun var klavyeyi alalı 2 ay oldu ama benimki rampage titan k9

Bunu alacaktım, başka önerilere yöneleceğim teşekkür ederim

Rica ederim bir nebze yardımcı olduysa. Bende sorun çıkması sizde de çıkacağı anlamına gelmez ama dediğim gibi bu sorunu yaşayan yüzde oranı çok o yüzden biraz daha bütçe ayırıp daha kaliteli markalara yönelmek. Yada markaların güven vermiş modellerine bakmak.

Daha 2 gün olmadı çok iyi klavye diye millet bana önereli ve ben sipariş ettim şu an yolda..

Bunu okuyarak PUSAT K3 PRO kargosunu bekleyen bne. :D :(

Alacak olanlara bu sorunun olduğunu söylediğim zaman beni linç etmişlerdi... ama sanırım blue switch olanlarında problem yok.

Ben de kargo bekliyorum valla..

Aynı şekilde ben de sipariş ettim:(

En iyisi elimize geldikten sonra bir süre kullanmak ona göre bir karar vermek.

İnceleme için teşekkür ederim 🙏
Çok kişi uyardı beni almadım ben de . Pişman değilim şu an.
Kesinlikle iade veya değişim iste
Çok geçmiş olsun
@onlinedoktor da aynı sorunları yaşamıştı.

Aynen umarım bizde de aynı sorun oluşmaz.

Pusat K3 çıktığında ilk alanlardan biri benim. Klavyemi hiç temizlemedim şuan içi baya pis ama hiç bir sorunum yok. Sanırım Red Switchlerde bu problem oldu. Düzelticeklerdir yeni partilerde.

Alan arkadaşlar inşallah bu sorunu yaşamazlar başlığı da değişelim RED Switch diye.

Aynen hocam blue switch'de sıkıntı yok ama benim gibi red switch alanların gözü yaşlı. Fason mallar çoğunlukla ilk stoklarında çok sağlam oluyor reklam amaçlı.

Blue switchteki ses nasıl? Rahatsız ediyor mu?

Rahatsız etmiyor ben çok keyif alıyorum yazı yazarken :D

Hayır dostum ilk stoklarla alakası yok. Bu ürünü adamlar nerdeyse yarım senedir aynı fiyattan veriyorlar sabit. Ne bir zam ne bir şey. Kasa malzemesi vb herşeyiyle aynı diye biliyorum. Aldıkları markanın red switchleri sorunlu muhtemelen.

Yüksek ihtimal red switchlerde sorun var evet. Ben iade isteyeceğim, yada bana blue switch ile değiştim yapsınlar. Not kağıdında belirteceğim bunu.

Hocam Gamepower markasına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Orda da ilk stoktan alan insanlar halen ekipmanlarını övüyor ve taş gibi olduklarını söylüyorlar. Yani şöyle düşünmek gerekiyor: İlk gelen stok sağlam oluyor ve kullanıcılar bu ürünü etrafında, forumda, her tarafta övmeye ve önermeye başlıyor. Haliyle markanın reklamı yapılmış oluyor ve markaya karşı bir güven oluşuyor. Sonradan gelen stokların ise kalitesi düşüyor. Klavye için örnek verirsek switch kalitesi. Monster'ın iyi yaptığı bir şey ise müşteri hizmetleri. Her ne kadar ekipmanları sıkıntı çıkarsa da müşteri hizmetlerinden dolayı güven kazanıyorlar. Ama bana kalırsa bu piyasada ekipman almak artık zor ve sıkıntılı. Biraz beklemek ve olayları analiz edip öyle alışveriş yapmak daha mantıklı geliyor.

Sorun yaşayanlar iletişime geçerse bence monster düzeltir ya. Müşteri hizmetleri teknik servisi vb iyi diye biliyorum.

Hocam çok konu açtım. Şöyle linklerini bırakayım size:
Yorumlarda da konu editini yaptım.

Sen şimdi ücret iadesi alabildin mi ?

Daha bekliyorum. 10 iş günü içerisinde gelecek dediler.

Ben direk ücret iadesi veya blue switch değişim isteyeyim en iyisi. Hiç uğraşmayayım ben..

Ben anlamıyorum 400 TL ye 500 TL ye klavye alıyorsun w tuşu tutukluk yapıyor bu klavye mekanik membran da değil 25 liraya aldığım membran klavyeyi 5 senedir kullanıyorum

Evet arkadaşlar. Dönüş sağladılar az önce.
W basmıyordu benim tutukluk yapıyordu. Özellikle notlarda belirttim. Mavi switch ile değişim yada ücret iadesi diye. W switch ini değişip yolluyolar bana şuan. Aradım konuştum aynı sorunu bidaha yaparsa ancak ücret iadesi yapabiliriz diyor. Aynı sorunu tekrar etmesi gerekiyor ücret iadesi için dedi. Yani blue switch stokta yok , o yüzden switch değişimi yapılıp gönderiliyor şuan size dedi. Özellikle belirtmiştim ama neyse artık biraz daha kullanacağız. Yani illa uğraştıracaklar insanı

Tavsiyem monster pusat k3 pro nun blue switchini alın.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
18 gün geçti bir ihtimal gönderdim blue isterim gönderirler diye. 2 gün içinde arayıp tamirinin olmayacağını, stok olmadığı için yenisini gönderemeyeceklerini söyledi ben de iade istedim kabul etti adam. 3 gün içinde hesaba yansıdı
Benimkinin sadece w tuşu bozulduğu için tamir ettiler sanırım. Bende blue switch ile değişim yada iade istedim ama yapmadılar işte maalesef.

Top Bottom